Predaj komerčného objektu ul. Gorkého sídlisko Sever Prievidza

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | M. Gorkého | 665 m²

Hľadáte priestory na podnikania? Ponúkame na predaj komerčný priestor nachádzajúci sa na 2. po

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

240,000 € 421 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Malé Krštnany

Reality Malé Kršteňany

Rodinný dom | Nevyplnená | 245 m²

NA PREDAJ priestranný rodinný dom na pozemku o výmere 869 m2. Ponúkame na predaj rodinný dom v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Kršteňany

239,000 € 976 €/m²

Starý rodinný dom pri hrádzi v obci Medveďov

Reality Medveďov

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Attractive ponúka na predaj starý rodinný dom v malebnej obci Medve

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Medveďov

35,000 € 389 €/m²

Na predaj záhradná chata s pozemkom na okraji mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 14 m²

Vaša vlastná oáza pokoja pri lesoparku vo Veľkom Mederi Predstavte si miesto, kde spomalít

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Meder

69,000 € 4929 €/m²

PREDAJ: 3IZBOVÝ RODINNÝ DOM, GABČÍKOVO

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

DOM VYPRÁZDENÝ - PRIPRAVENÝ PRE NOVÉHO MAJITEĽA. Realitná kancelária RE/MAX Attractie ponú

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Ciolkovského | 190 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v ob

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lužianky

165,000 € 868 €/m²

**REZERVOVANÉ** PREDAJ, 1-izbový byt, Poprad, L. Svobodu, Ondava,

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 43 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj Najvyhľ

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj dom s veľkým ovocným sadom v obci Uhorské

Reality Uhorské

Rodinný dom | Nevyplnená | 87 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj vidiecky rodinný dom s úžitkovou plochou 87m2

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Uhorské

79,000 € 908 €/m²

Na predaj 3-izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

3 izbový byt | Sklárska | 79 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb. byt s loggiou, ideálny pre rodiny s deťmi, nachádzajúci

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,000 € 848 €/m²

Záhradná chatka pri potôčiku v lone prírody pri Brezne.

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,900 € 518 €/m²

4 izbový byt na skvelej adrese v Banskej Bystrici časť Sásová, na Ružovej ulici.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Ružová | 90 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový byt na vyhľadávanej adrese, v Starej

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Rodinný dom v Moravskom Lieskovom

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Moravské

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

Cena dohodou

Na predaj skladové haly a pozemky v Nitre k.ú. Zobor \"EXKLUZÍVNE\"

Reality Nitra

Skladový objekt | Poniklecová | 1,315 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 5 026

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a parkingom – projekt BORIA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou loggiou v prestížnom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmán v apartmánovom dome Skalka na Donovaloch.

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nevyplnená | 41 m²

Realitná kancelária REMAX vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný 2-izbový byt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

124,000 € 3024 €/m²

Na predaj dom len pár km od mesta Lučenec

Reality Veľká Ves

Rodinný dom | Nevyplnená | 152 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj dvojpodlažný, 6 - izbový, podpivničený rodinný dom , ktorý sa n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ves

Cena dohodou

Utešený dom na predaj s veľkou záhradou v dedinke České Brezovo

Reality České Brezovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 109 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj jednopodlažný 3-izbový, podpivničený rodinný dom , ktorý sa nac

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

75,000 € 688 €/m²

Komerčné priestory 7033m2, hala + pozemok, Košice - Barca

Reality Košice-Barca

Priestor pre sklad | Barčianska | 7,033 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestory na podnikanie v Košiciach v Barci. Jedin

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Barca

3,500,000 € 498 €/m²

Komerčný areál 27828 m2 + hala, Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 27,828 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj rozsiahly komerčný areál na podnikanie

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

Predaj rodinný dom v obci Dolný Chotár EXKLUZÍVNE

Reality Dolný Chotár

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v centre obce Do

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolný Chotár

55,000 € 550 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľký sklenník 2513 m2

Reality Nitra

Priemyselná zóna | Bratislavská | 2,513 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj skleník nachádzajúci sa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

40,000 € 16 €/m²

Na predaj priemyselný areál 20669 m2, výroba, sklad. Štós pri Košiciach

Reality Štós

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 12,000 m²

VÝBORNA CENA - funkčný areál Štós Na predaj rozsiahly priemyselný areál v obci Štós, len 40

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štós

600,000 € 50 €/m²

Perspektívna budova s pozemkom 2348m2, pri Hanušovciach nad Topľou

Reality Remeniny

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 2,348 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestrannú budovu: * s rozlohou 313m2 * veľkým pozemkom 2348m2

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Remeniny

Cena dohodou

Predaj 4 izbový byt Nitra Klokočina EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

4 izbový byt | Bellova | 84 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový byt na Bellovej ul.

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2024 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie