Rodinný dom s peknou záhradou

Reality Šávoľ

Rodinný dom | Nevyplnená | 114 m²

Rodinný dom s peknou záhradou Zastavaná plocha: 67m2 P

Publikované: 11.12.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šávoľ

Cena dohodou

Vidiecka chalupa v obci Ruský Potok, na predaj.

Reality Ruský Potok

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Vidiecka chalupa v srdci národného parku Poloniny – Ruský Potok, okres Snina. Realitná kancel

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ruský Potok

20,000 € 400 €/m²

**REZERVOVANÉ** 2-izbový byt s loggiou – pôvodný stav, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 53 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj 2-izbový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

NA PREDAJ – Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Jablonica

Reality Jablonica

Rodinný dom | Červenej armády | 216 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Malacky Vám exkluzívne so súhlasom majiteľa ponúka na pred

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jablonica

190,000 € 880 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Veľký pozemok so starším domom NA PREDAJ

Reality Jelka

Rodinný dom | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária REMAX Vám v zastúpení klienta ponúka výbornú investičnú príležitosť! V obc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jelka

258,000 € 3686 €/m²

PREDAJ, Rodinný dom, pozemok, Teplička nad Hornádom

Reality Teplička

Rodinný dom | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám na základe písomného poverenia majiteľov nehnuteľnosti po

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Teplička

30,000 € 429 €/m²

Na predaj rozostavaná budova

Reality Sekule

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 653 m²

️ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ROZOSTAVANÁ BUDOVA (MLYN) | SEKULE Pozemok 2 162 m² | právoplatné

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Sekule

365,000 € 559 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 1 izbový byt vo Vlkanovej

Reality Vlkanová

1 izbový byt | Továrenská | 33 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stave s roz

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

Cena dohodou

Rodinný dom s pozemkom až 5 274 m2 | Veľká Ves

Reality Veľká Ves

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom s rozsiahlým pozemkom 5 274 m² – ideálny na bývanie, hospo

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ves

Cena dohodou

Na predaj starší rodinný dom v obci Lehota pod Vtáčnikom – časť Malá Lehota

Reality Lehota pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Sovietskej armády | 100 m²

Na predaj starší rodinný dom v obci Lehota pod Vtáčnikom – časť Malá Lehota Ponúkame na predaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehota pod Vtáčnikom

69,000 € 690 €/m²

Predaj výrobnej haly v Prievidzi

Reality Prievidza

Priemyselná zóna | Cesta poľnohospodárov | 1,722 m²

Predaj výrobnej haly v Prievidzi v rozlohe 437 m2, plus k tomu samostatné garáže a spevnený po

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

250,000 € 145 €/m²

VÝROBNÁ HALA SO ŽERIAVOM - SKLAD, PÍLA | MURÁŇ

Reality Muráň

Skladový objekt | Nevyplnená | 1,163 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúkana predaj výrobnú halu- momentálne využívanú ako píla priamo

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Muráň

Cena dohodou

Zabehnutý PUB na odstúpenie

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Holíčska | 199 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na odstúpenie zabehnutú prevádzku Pub U Nika v Bratislavskej

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

25,000 € 126 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

100-ročný dom na polosamote, pozemok 3252 m², Čab – Lahne

Reality Čab

Rodinný dom | Nevyplnená | 122 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj špecifickú nehnuteľnosť – ga

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čab

99,990 € 820 €/m²

6-izb. RD pred rekonštrukciou, Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Nevyplnená | 250 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší rodinný dom pripravený na rekonštrukciu. Na

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

129,000 € 516 €/m²

Predaj rodinný dom s hospodárstvom na Žitnom Ostrove

Reality Mostová

Rodinný dom | Nevyplnená | 200 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4‑izbový rodinný dom s hospo

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mostová

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4izb. rodinný dom s pekným priestranným pozemkom v obci Boleráz okr. Trnava

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nevyplnená | 562 m²

R E Z E R V O V A N É EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! REMAX ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s veľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Boleráz

159,000 € 283 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj priestranný 2-izbový byt s loggiou – 52 m², Šenkvice (Družstevná ul.)

Reality Šenkvice

2 izbový byt | Nevyplnená | 52 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dobre riešený 2-izbový byt o výmere 52,46 m² s loggiou v tichej ča

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šenkvice

135,000 € 2596 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Nevyplnená | 63 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj 3-izbový byt na Mazorníku, ideálny pre tých, ktorí chcú bývanie do

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

85,000 € 1349 €/m²

RE/MAX | Exkluzívna klasicistická kúria v Jatove – historický objekt s veľkým investičným potenciálom

Reality Jatov

Historický objekt | 1 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj klasicistickú kúriu zo začiatku 19

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Jatov

Cena dohodou

POZOR !!! Veľká zľava - dom s potenciálom: pivnica, podkrovie, 2 byty a veľká záhrada – Tekoľďany

Reality Tekolďany

Rodinný dom | Nevyplnená | 187 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný rodinný, dvojgeneračný dom v obci

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tekolďany

125,000 € 668 €/m²

AREÁL INTRAVILÁN 2874 m2 s budovami a skladovými halami v Handlovej

Reality Handlová

Skladový objekt | Údernícka | 1,800 m²

Ponúkame na predaj impozantný výrobný areál, ideálny pre rôzne zamerané priemyselné , výrobné

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Handlová

390,000 € 217 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! Rodinný dom - ul.Pionierov Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | Pionierov | 200 m²

REZERVOVANÉ ! Ak hľadáte rodinný dom s dostatkom priestoru a súkromia, táto ponuka vás určite

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Handlová

Cena dohodou

NA PREDAJ pozemok so starým domom v obci Pravenec

Reality Pravenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký slnečný pozemok so starým rodinným domom v tichej lokalite obc

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pravenec

129,999 € 2000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie