Predaj 220 m2 rodinného domu v obci NEDED

Reality Neded

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj ideálne mies

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Neded

89,000 € 405 €/m²

Zaujímavý dom na predaj v Sládkovičove

Reality Sládkovičovo

2 izbový byt | Cukrovarská | 90 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 2 - izbový rodinný dom n

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sládkovičovo

48,000 € 533 €/m²

REZERVOVANÉ! Dvojgarzónka na predaj | Topoľčianska - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 42 m²

Na túto ponuku nám zostali ďalší záujemci, ak máte podobnú nehnuteľnosť v Petržalke, neváhajte

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,900 € 4045 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Polyfunkčný objekt 3190 m² v centre Vrbového – NOVÁ CENA

Reality Vrbové

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 3,190 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj strategický priemyselný

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Vrbové

690,000 € 251 €/m²

3-izbový byt na predaj v meste Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj veľký, slnečný, trojizbový byt s lodžio

Publikované: 10.03.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,000 € 1026 €/m²

Rodinný dom Majcichov len na skok od Trnavy 477m2 pozemok

Reality Majcichov

Rodinný dom | Nevyplnená | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom s garážou,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Majcichov

109,000 € 1817 €/m²

Rodinný dom, 5+1 izieb, garáž, pozemok 544 m2, Bardejov, Dlhá Lúka

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pánska | 371 m²

Hľadáte pokojné miesto pre život, kde sa spája čaro prírody s výbornou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bardejov

135,000 € 364 €/m²

Komerčný objekt, budova, 573m2, obchody, lekár, advokát, kancelárie, Michalovce

Reality Michalovce

Administratívny objekt | Humenská cesta | 573 m²

Na predaj exkluzívna ponuka na PODNIKANIE Znížená pôvodná cena o 100 000eur = aktuálne 390 000

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Michalovce

390,000 € 838 €/m²

Exkluzívne na predaj – rodinný dom v pokojnej lokalite Lozorna

Reality Lozorno

Rodinný dom | Kozinská | 214 m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom v pokojnej lokalite Lozorna Realitná kancelária REMAX Mr&Mrs

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lozorno

250,000 € 1168 €/m²

Komerčný objekt 5090m2 Košice, administratívna budova + pozemok

Reality Košice-Nad jazerom

Administratívny objekt | Nevyplnená | 5,090 m²

VÝHODNÁ PRÍLEŽITOSŤ na PODNIKANIE a DEVELOPEROV. Lokalita - Košice nad Jazerom RE/MAX ponúka n

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

CHATA aj pozemok 796m2, oblasť Zemplínska Šírava

Reality Kaluža

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 37 m²

VÝBORNÁ LOKALITA = VÝHODNÁ CENA Ponúkame na predaj možnosť bývania v rekreačnej oblasti Zemplí

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kaluža

63,000 € 1781 €/m²

Veľký 3 podlažný rodinný dom, 8 izieb, pozemok 4366m2, Streda nad Bodrogom

Reality Streda nad Bodrogom

Rodinný dom | Nevyplnená | 318 m²

NEZVYČAJNE VEĽKÝ 8 izbový rodinný dom pri kaštieli - vhodný ako APARTMÁNOVÝ DOM, Streda nad Bo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Streda nad Bodrogom

84,000 € 264 €/m²

REZERVOVANÉ - rodinný dom Trenčianske Teplice centrum

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

REZERVOVANÉ RE/MAX ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom postavený na pozemku o výmere 380 m

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

✅ 100m2 byt s lodžiou a terasou s možnosťou prerábky na 4i

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 116 m²

Ak hľadáte bývanie o ideálnej rozlohe okolo 100m2 s možnosťou mať 4 izby a bez kompromisov na

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 2585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POZOR!!! Veľká zľava domu v Merašiciach + BONUS veľký pozemok a všetky siete

Reality Merašice

Rodinný dom | Nevyplnená | 851 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorú si môžete prerobiť podľa v

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Merašice

120,000 € 141 €/m²

RE/MAX | Exkluzívna klasicistická kúria v Jatove– historický objekt s veľkým investičným potenciálom

Reality Jatov

Hotel, penzión, ubytovňa | 1 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj klasicistickú kúriu zo začiatku 19

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Jatov

Cena dohodou

Na predaj dom Lomná (Orava), pri SKI Krušetnica

Reality Lomná

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Na predaj rodinný dom v malebnej obci Lomná – Orava Realitná kancelária RE/MAX prináša do pon

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lomná

71,000 € 444 €/m²

Predaj domu Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Jelenecká | 150 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

169,000 € 1127 €/m²

Predaj domu 103 m2, Studienka

Reality Studienka

Rodinný dom | Nevyplnená | 103 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Studienka

Cena dohodou

Predaj 4-izbového bytu v Myjave , ulica Jánošíkova

Reality Myjava

4 izbový byt | Jánošíkova | 74 m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v srdci Myjavy – ulica Jánošíkova

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1419 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s pracovňou alebo šatníkom

Reality Myjava

3 izbový byt | Jánošíkova | 74 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1419 €/m²

Na predaj veľký pozemok 1113m2 so starším rodinným domom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Komerčná zóna | Popradská | 1,113 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj veľký pozemok 1113m2 so starším rodinným domomna Popradskej

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

385,000 € 346 €/m²

Na predaj polovica rodinného domu, samostatný vchod, Liptovské Revúce

Reality Liptovské Revúce

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

Ponúkame na predaj polovicu dvojpodlažného rodinného dvojdomu nachádzajúci sa v malebnom prost

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Liptovské Revúce

59,900 € 499 €/m²

PREDAJ, Rodinný dom s potenciálom investície – Gerlachov, Ul. Pod Poliankou, pozemok spolu 1376 m2

Reality Gerlachov

Rodinný dom | Nevyplnená | 162 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s veľkým

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gerlachov

749,900 € 4629 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie