PREDANÝ 2izb. byt v centre mesta Poltár

Reality Poltár

2 izbový byt | Sklárska | 60 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou o výmere 60 m2, ktorý sa nachádza v zate

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poltár

49,000 € 817 €/m²

Na predaj starší rodinný dom s čarovným výhľadom v Mýte pod Ďumbierom.

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nevyplnená | 135 m²

Hľadáte únik z mesta, priestor pre vytvorenie vysnívaného bývania, prípadne chalupu na víkend

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

147,000 € 1089 €/m²

Predaj: Na predaj komerčná budova s parkovaním a širokým využitím – ideálna investičná príležitosť

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | Fraňa Kráľa | 483 m²

RE/MAX ponúka na predaj dvojpodlažnú komerčnú budovu, ktorá sa nachádza vo výbornej lokalite –

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Brezno

312,000 € 646 €/m²

Predaj: Priemyselný objekt s fotovoltikou | Závadka nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 3,984 m²

RE/MAX ponúka na predaj výrobný a skladový areál, ktorý okrem samotného priestoru prináša aj f

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Závadka nad Hronom

199,000 € 50 €/m²

Na predaj: Chata s krásnym výhľadom, krbom a vírivkou – Podbrezová, Lopej

Reality Podbrezová

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 36 m²

Chata s výhľadom, ktorý neomrzí, krbom a vírivkou – Podbrezová, Lopej Predstavte si ráno s k

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podbrezová

65,000 € 1806 €/m²

Rodinný dom v centre mesta Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Hlavná | 60 m²

Rodinný dom je prízemný, nepodpivničený, s doposiaľ nevyužitým podkrovím, kde je možnosť dosta

Publikované: 28.03.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

Cena dohodou

Rodinný dom s peknou záhradou

Reality Šávoľ

Rodinný dom | Nevyplnená | 114 m²

Rodinný dom s peknou záhradou Zastavaná plocha: 67m2 P

Publikované: 11.12.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šávoľ

Cena dohodou

Vidiecka chalupa v obci Ruský Potok, na predaj.

Reality Ruský Potok

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Vidiecka chalupa v srdci národného parku Poloniny – Ruský Potok, okres Snina. Realitná kancel

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ruský Potok

20,000 € 400 €/m²

**REZERVOVANÉ** 2-izbový byt s loggiou – pôvodný stav, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 53 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj 2-izbový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

NA PREDAJ – Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Jablonica

Reality Jablonica

Rodinný dom | Červenej armády | 216 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Malacky Vám exkluzívne so súhlasom majiteľa ponúka na pred

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jablonica

190,000 € 880 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Veľký pozemok so starším domom NA PREDAJ

Reality Jelka

Rodinný dom | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária REMAX Vám v zastúpení klienta ponúka výbornú investičnú príležitosť! V obc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jelka

258,000 € 3686 €/m²

PREDAJ, Rodinný dom, pozemok, Teplička nad Hornádom

Reality Teplička

Rodinný dom | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám na základe písomného poverenia majiteľov nehnuteľnosti po

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Teplička

30,000 € 429 €/m²

Na predaj rozostavaná budova

Reality Sekule

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 653 m²

️ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ROZOSTAVANÁ BUDOVA (MLYN) | SEKULE Pozemok 2 162 m² | právoplatné

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Sekule

365,000 € 559 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 1 izbový byt vo Vlkanovej

Reality Vlkanová

1 izbový byt | Továrenská | 33 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stave s roz

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

Cena dohodou

Rodinný dom s pozemkom až 5 274 m2 | Veľká Ves

Reality Veľká Ves

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom s rozsiahlým pozemkom 5 274 m² – ideálny na bývanie, hospo

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ves

Cena dohodou

Na predaj starší rodinný dom v obci Lehota pod Vtáčnikom – časť Malá Lehota

Reality Lehota pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Sovietskej armády | 100 m²

Na predaj starší rodinný dom v obci Lehota pod Vtáčnikom – časť Malá Lehota Ponúkame na predaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lehota pod Vtáčnikom

69,000 € 690 €/m²

Predaj výrobnej haly v Prievidzi

Reality Prievidza

Priemyselná zóna | Cesta poľnohospodárov | 1,722 m²

Predaj výrobnej haly v Prievidzi v rozlohe 437 m2, plus k tomu samostatné garáže a spevnený po

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

250,000 € 145 €/m²

VÝROBNÁ HALA SO ŽERIAVOM - SKLAD, PÍLA | MURÁŇ

Reality Muráň

Skladový objekt | Nevyplnená | 1,163 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúkana predaj výrobnú halu- momentálne využívanú ako píla priamo

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Muráň

Cena dohodou

Zabehnutý PUB na odstúpenie

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Holíčska | 199 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na odstúpenie zabehnutú prevádzku Pub U Nika v Bratislavskej

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

25,000 € 126 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

100-ročný dom na polosamote, pozemok 3252 m², Čab – Lahne

Reality Čab

Rodinný dom | Nevyplnená | 122 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj špecifickú nehnuteľnosť – ga

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čab

99,990 € 820 €/m²

6-izb. RD pred rekonštrukciou, Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Nevyplnená | 250 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší rodinný dom pripravený na rekonštrukciu. Na

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

129,000 € 516 €/m²

Predaj rodinný dom s hospodárstvom na Žitnom Ostrove

Reality Mostová

Rodinný dom | Nevyplnená | 200 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4‑izbový rodinný dom s hospo

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mostová

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4izb. rodinný dom s pekným priestranným pozemkom v obci Boleráz okr. Trnava

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nevyplnená | 562 m²

R E Z E R V O V A N É EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! REMAX ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s veľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Boleráz

159,000 € 283 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj priestranný 2-izbový byt s loggiou – 52 m², Šenkvice (Družstevná ul.)

Reality Šenkvice

2 izbový byt | Nevyplnená | 52 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dobre riešený 2-izbový byt o výmere 52,46 m² s loggiou v tichej ča

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šenkvice

135,000 € 2596 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie