Sklady + administratívna budova | Hlohovec

Reality Hlohovec

Obchodné priestory | Nevyplnená | 1,369 m²

Ponúkame na predaj modernú administratívno-obchodnú budovu s rozsiahlymi skladovými priestormi

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Priemyselný areál 8698m2, Budovy, sklady, haly, Trebišov

Reality Trebišov

Skladový objekt | Skladná | 8,698 m²

Veľký POZEMOK 8700m2, BÝVALÁ TLAČIAREŇ, SKLADY a HALY na podnikanie, Trebišov pri Vojenských

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

630,000 € 72 €/m²

Priestory na podnikanie 1700m2/2300m2 v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Palackého | 1,700 m²

VÝBORNÁ LOKALITA ul. Palackého NA PREDAJ PRIESTOR na PODNIKANIE, výstavbu haly, polyfunkčný o

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

750,000 € 441 €/m²

Predaj 3 izbový byt Nitra Klokočina EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 61 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre, na síd

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

145,000 € 2377 €/m²

Predaj rodinný dom Malý Cetín EXKLUZÍVNE

Reality Malý Cetín

Rodinný dom | Nevyplnená | 110 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Malý Cetí

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malý Cetín

84,900 € 772 €/m²

Na predaj menší dom so záhradou - Čataj

Reality Čataj

Rodinný dom | Nevyplnená | 44 m²

Na predaj menší rodinny dom so záhradou obci Čataj okres Senec. Ak hľadáte nehnuteľnosť na t

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čataj

1 € 0 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Dúbravky – Hanulova ul., 65 m²

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave (plastové okná, murované jadro, bezpečnostné

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 3229 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Závod

Reality Závod

Rodinný dom | Nevyplnená | 135 m²

Relitná kancelária RE/MAX Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v o

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Závod

270,000 € 2074 €/m²

Lukratívny pozemok, so starším rodinným domom, vo Valaskej časť Piesok

Reality Valaská

Rodinný dom | Strojárenská | 300 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom s krásnym rovina

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Valaská

94,900 € 316 €/m²

Na predaj dom pod lesom v obci Breznička

Reality Breznička

Rodinný dom | Nevyplnená | 156 m²

RK RE/MAX Vám na predaj ponúka dvojpodlažný 6-izb.podpivničený rodinný dom, ktorý sa nachádza

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Breznička

119,000 € 763 €/m²

Utešený dom na predaj v obci Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | Mateja Belu | 63 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj utešený 2-izb. jednopodlažný rodinný dom s úži

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kalinovo

89,000 € 1413 €/m²

Chata v záhradkárskej oblasti Kudlovce, na predaj.

Reality Humenné

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka útulnú chatu so záhradou v obľúbenej záhradkárskej oblasti D

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Humenné

27,000 € 964 €/m²

REZERVOVANÉ ! Predaj- pôvodný rodinný dom, obec Lipník okr. Prievidza so slnečnou záhradou 900 m2

Reality Lipník

Rodinný dom | Nevyplnená | 174 m²

REZERVOVANÉ ! Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný domček v obci Lipník, okr. Prievidza so záhr

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lipník

119,000 € 684 €/m²

PREDAJ Multifunkčná HALA cca 400 m2 Prievidza

Reality Prievidza

Skladový objekt | Nevyplnená | 396 m²

Priestranná multifunkčná skladovo-výrobná hala Ponúkame na predaj zateplenú skladovo-výrobnú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

215,000 € 543 €/m²

Rodinný dom s pozemkom 564 m2 - Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | Športová | 130 m²

RK RE/MAX Vám ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Prievidza. Dom so sedlovou strec

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

200,000 € 1538 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RE/MAX | Predaj rodinného domu 160 m2, Kajal

Reality Kajal

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

4-izbový dom s veľkorysým pozemkom (1251 m²) v tichej uličke – Kajal Hľadáte priestor, kde sa

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kajal

105,000 € 656 €/m²

RE/MAX | Rodinný dom s letnou kuchyňou a bazénom Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Rodinný dom | Nevyplnená | 270 m²

Rodinný dom s pozemkom, kde máte všetko po ruke vo vyhľadávanej obci Kráľová nad Váhom, okres

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kráľová nad Váhom

255,000 € 944 €/m²

RE/MAX | Podnikateľské priestory za výhodnú cenu v priemyselnom areály Malých Karpát

Reality Horné Orešany

Priestor pre výrobu | Nevyplnená | 13,195 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Horných Orešanoch – Majdán

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Horné Orešany

1 € 0 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s loggiou – 52 m², Šenkvice (Družstevná ul.)

Reality Šenkvice

2 izbový byt | Nevyplnená | 52 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dobre riešený 2-izbový byt o výmere 52,46 m² s loggiou v tichej ča

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Šenkvice

135,000 € 2596 €/m²

Na predaj rodinný dom v Bobrovci, Liptov

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej Liptovskej obci Bobrovec, vzdialenej len 6

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bobrovec

129,000 € 806 €/m²

PREDAJ: Veľký rodinný dom na výnimočnom mieste 218m2, Banská Štiavnica_Ul. J.Horáka

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 218 m²

Rodinný dom s výnimočným výhľadom na Sitno – skvelá investičná príležitosť! Realitná kancelár

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

249,980 € 1147 €/m²

Vidiecka chalupa v obci Ruský Potok, na predaj.

Reality Ruský Potok

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Vidiecka chalupa v srdci národného parku Poloniny – Ruský Potok, okres Snina. Realitná kancel

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ruský Potok

20,000 € 400 €/m²

100-ročný dom na polosamote, pozemok 3252 m², Čab – Lahne

Reality Čab

Rodinný dom | Nevyplnená | 122 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj špecifickú nehnuteľnosť – ga

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čab

99,990 € 820 €/m²

Predaj rodinný dom s hospodárstvom na Žitnom Ostrove

Reality Mostová

Rodinný dom | Nevyplnená | 200 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4‑izbový rodinný dom s hospo

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mostová

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23060)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie