Rezervované/Predaj rodinný dom v obci Plavecký Štvrtok, okres Malacky.

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 98.55 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4 izb. rodinný dom s veľkým pozemkom. RODI

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

249,900 € 2536 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Uhlisko – rezervovaný

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družstevná | 87 m²

Ponúkame na predaj veľký 3-izbový tehlový byt o výmere 87 m², nachádzajúci sa na 4. poschodí by

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

213,000 € 2448 €/m²

RD blízko centra Brezna - ideálny na chalupu - pozemok 3142 m2

Reality Brezno

Rodinný dom | Stromová | 172 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave vzdialený 10 min. pešo od

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Brezno

78,000 € 453 €/m²

Beňuš-Gašparovo, nádherný pozemok 3251m2 s RD v pôvodnom stave

Reality Beňuš

Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²

Na predaj veľký rovinatý pozemok pod lesom v obci Beňuš-Gašparovo , okres Brezno – ideálna inve

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Beňuš

140,000 € 556 €/m²

Garáž s montážnou jamou v Brezne - Predné Halny

Reality Brezno

Garáž | Jarmočisko | 20 m²

IBA U NÁS! Ponúkame vo výhradnom zastúpení na predaj murovanú garáž s montážnou jamou a gumoasf

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Brezno

11,200 € 560 €/m²

RD v Braväcove+rovinatý pozemok+krása N.Tatier (15 km od Brezna)

Reality Braväcovo

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj zachovalý 4-izbový RD v obci Braväcovo (15 km od okres

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Braväcovo

105,000 € 1167 €/m²

PREDAJ: rodinný dom, Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Plavisko | 240 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Ružomberku – ul. Plavisko. Dom je po

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

186,000 € 775 €/m²

PREDAJ: 4IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KVETOSLAVOV (OKRES DUNAJSKÁ STREDA)

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Kvetoslavov | 180 m²

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom s veľkým potenciálom – pozemok 780 m² Ponúkame na predaj poschod

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

219,000 € 1217 €/m²

Záhradná chata na predaj

Reality Trstená

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 17 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj záhradnú chatku o výmere 17m2, situovanú v záhradk

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trstená

44,000 € 2588 €/m²

Rekreačný domček Hodruša- Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 69 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj útulný rekreačný domček

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hodruša-Hámre

100,000 € 1449 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Jelenec "EXKLUZÍVNE"

Reality Jelenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj poschodový 4-izbový rodi

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jelenec

95,000 € 792 €/m²

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, Rodinný dom, Teplička nad Hornádom

Reality Teplička

Rodinný dom | Nevyplnená | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám na základe písomného poverenia majiteľov nehnuteľnosti po

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Teplička

35,000 € 500 €/m²

PREDANÝ Na predaj dom v obci Šiatorská Bukovinka okr. Lučenec

Reality Šiatorská Bukovinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 129 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izb.podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci s

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šiatorská Bukovinka

29,000 € 225 €/m²

PREDAJ: RODINNÝ DOM, 4IZBOVÝ, GABČÍKOVO, ULICA JABLOŇOVÁ

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Štýlový rodinný dom v Gabčíkove | všetky siete | znalecký posudok ZDARMA | 185 000 € Predsta

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

185,000 € 1321 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výhodná investícia - na PREDAJ Starší RD na pozemku 675 m2- lokalita Bojnice –kúpele !!!

Reality Bojnice

Rodinný dom | Kúpeľná | 200 m²

Ponúkame na predaj starší dvojpodlažný, podpivničený rodinný dom s pozemkom o celkovej výmere

Publikované: 06.10.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bojnice

215,000 € 1025 €/m²

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom 1113m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Popradská | 120 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom na Popradskej ulici v Bratislave. DOM: Rodinn

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

385,000 € 3333 €/m²

EXKLUZÍVNE PREDAJ domu v centre obce Dobrá Niva

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj gazdovský dom v centre obce. Dom s pôvodným šarmom a a

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

68,000 € 309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj historická nehnuteľnosť s veľkým potenciálom – Hodruša-Hámre, okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nevyplnená | 600 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť v obci Hodruša-Hámre, le

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

89,000 € 148 €/m²

RODINNÝ DOM S CHARAKTEROM A UNIKÁTNOU SYPÁRŇOU | NEDOŽERY-BREZANY

Reality Nedožery-Brezany

Rodinný dom | F. Hečku | 228 m²

Niekedy sa na trhu objaví nehnuteľnosť, ktorá nie je len o číslach, ale o príležitosti vytvori

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nedožery-Brezany

156,000 € 684 €/m²

RD na pozemku 243 m2, Hrušov okres Veľký Krtíš

Reality Hrušov

Rodinný dom | Nevyplnená | 200 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť v malebnej podh

Publikované: 24.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrušov

53,000 € 265 €/m²

Predaj rekreačného pozemku Hronský Beňadik okr. Žarnovica.

Reality Hronský Beňadik

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 3,205 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka záhradu (rekreačný pozemok) vo vinohradníckej a záhradká

Publikované: 08.06.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronský Beňadik

15,000 € 5 €/m²

Na predaj rodinný dom v meste Gbely

Reality Gbely

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Rodinný dom je v súčasnosti využívaný ako chalupa – víkendové, rekreačné bývanie, ale je vhodn

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gbely

98,000 € 754 €/m²

Rodinný dom vhodný ako chalupa na Záhorí – obec Šajdíkove Humence

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Máte príležitosť kúpiť rodinný domček pri lese, v obci Šajdíkove Humence, ktoré sú známe hlavn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23064)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie