Garáž | Ludvíka Svobodu | 19 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisk starý juh na ul. Ludvíka Svo
32,000 € 1684 €/m²
Garáž | Západ | 24 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť sídlisko Západ na (za novou bytovko
32,500 € 1354 €/m²
Rodinný dom | Ortáše | 150 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom, veľmi udržiavanom stave
189,999 € 1267 €/m²
Rodinný dom | Cinobaňa | 101 m²
Vo výhradnom zastúpení je v ponuke na predaj starší rodinný dom v obci Cinobaňa, okres Poltár.
28,250 € 280 €/m²
2 izbový byt | Horný Slavkov | 64 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba, terasa Úžitková plocha: bytu je 64 m2, terasa 25 m2 . Ob
174,000 € 2719 €/m²
3 izbový byt | Gudernova | 56 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v obľúbenej lokalite mestskej
184,990 € 3303 €/m²
Rodinný dom | 172 m²
WINNERS REALITY ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe, ktorý sa nachádza v centre mes
103,000 € 599 €/m²
4 izbový byt | Tatranská Lomnica | 95.6 m²
Ponúkam Vám výnimočný priestranný 4-izbový byt v srdci Vysokých Tatier - Tatranskej Lomnici.
356,000 € 3724 €/m²
3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 69.78 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Drieňová na ulici
99,000 € 1419 €/m²
Rodinný dom | Gelnica | 180 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v meste Gelnica. V tichej časti mest
149,999 € 833 €/m²
3 izbový byt | Jesenná | 76 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlisk
155,000 € 2039 €/m²
Obchodné priestory | Štefánikova 9 | 339 m²
Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj podnikateľské priestory na ul. 1.mája v Sobranciach. P
205,000 € 605 €/m²
2 izbový byt | Bystré | 56.56 m²
Na predaj 2-izbový byt s možnosťou užívania obecnej záhradky priamo pod bytovým domom v obci By
63,000 € 1114 €/m²
2 izbový byt | Horný Slavkov | 60 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: bytu je 60 m2 a terasa 38 m2 Kuchyňa sp
189,900 € 2750 €/m²
Rodinný dom | 3,800 m²
EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj dva rodinné domy s veľkým pozemkom (3800 m2) – Solnička, ok
33,000 € 9 €/m²
Záhradná chatka | Pavla Horova | 54.4 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok vo výbornej lokalite so záhradnou ch
185,400 € 3408 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 98.55 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4 izb. rodinný dom s veľkým pozemkom. RODI
249,900 € 2536 €/m²
3 izbový byt | Družstevná | 87 m²
Ponúkame na predaj veľký 3-izbový tehlový byt o výmere 87 m², nachádzajúci sa na 4. poschodí by
213,000 € 2448 €/m²
Rodinný dom | Stromová | 172 m²
IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v pôvodnom stave vzdialený 10 min. pešo od
78,000 € 453 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²
Na predaj veľký rovinatý pozemok pod lesom v obci Beňuš-Gašparovo , okres Brezno – ideálna inve
140,000 € 556 €/m²
Garáž | Jarmočisko | 20 m²
IBA U NÁS! Ponúkame vo výhradnom zastúpení na predaj murovanú garáž s montážnou jamou a gumoasf
11,200 € 560 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj zachovalý 4-izbový RD v obci Braväcovo (15 km od okres
105,000 € 1167 €/m²
Rodinný dom | Plavisko | 240 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Ružomberku – ul. Plavisko. Dom je po
186,000 € 775 €/m²
Rodinný dom | Kvetoslavov | 180 m²
PREDAJ: 4-izbový rodinný dom s veľkým potenciálom – pozemok 780 m² Ponúkame na predaj poschod
219,000 € 1217 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.