Na predaj pozemok 3 157 m² Dvorany nad Nitrou

Reality Dvorany nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,157 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj Rozľahlý stavebný pozemok 3 157 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dvorany nad Nitrou

Cena dohodou

Chrabrany - pozemok na peknom mieste s prístupovom z dvoch strán

Reality Chrabrany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,664 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok s prístupovou cestou v kat

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chrabrany

35,000 € 5 €/m²

BOJNA - pozemok vo vybornej ulici, možnosť rozparcelovania

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,444 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s rozloh

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

Cena dohodou

Bojná-krásny veľký pozemok na stavbu RD, 37- árov, šírka 19m

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,722 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti Vám ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s rozlohou

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

Cena dohodou

Solčany 4i. RD s letnou kuchyňou a garážou REZERVOVANÉ

Reality Solčany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Solčany

129,990 € 650 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NITRIANSKA BLATNICA - pozemok na výstavbu RD, 50€/m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok ktorý vieme rozparcelovať

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Starostlivo udržiavaný rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku!

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Dolná Streda | 95 m²

Directreal Norea - Rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku – Dolná Streda Hľa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Streda

227,000 € 2389 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou v najlepšej lokalite Serede

Reality Sereď

Rodinný dom | Pod hrádzou | 180 m²

Directreal Norea - Ak túžite bývať v rodinnom dome, tak je veľká pravdepodobnosť, že ste si po

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sereď

155,000 € 861 €/m²

DIRECTREAL|Predaj - stavebný pozemok v obci Partizánske časť Veľké Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 592 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 592 m2, nac

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

62,000 € 105 €/m²

BOSEN | Súkromné rodinné sídlo v Stupave, 7500 m2

Reality Stupava

Rodinný dom | Hrabová | 506 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom so samostatnou garsónkou, zasad

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkorysý 5 izbový, tehlový RD s garážou, možnosť dvojgeneračného bývania, len 7 Km od Bratislavy.

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Nová Pezinská | 210 m²

Predáme samostatne stojaci 5izb. RD. trojpodlažný, kompletne podpivničený v pôvodnom stave, (k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

399,000 € 1900 €/m²

Domáci Majstri, Kutilovia, na predaj 1 i. Byt, Galanta, Sever

Reality Galanta

1 izbový byt | Česká | 33 m²

Domáci Majstri, Kutilovia, ponúkame vám na predaj 1 izbový byt v meste Galanta. Ak ste Nároč

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Galanta

95,000 € 2879 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, 555m2, Galanta

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Mládežnícka štvrť | 555 m²

IntExReal realitná kancelária vám ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu samostatne s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

150 €/m2 150 €/m2

KRÁSNY POZEMOK NA PREDAJ 954m2, DÚBRAVA-PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Broskyňová | 954 m²

BENARD reality ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 954 m2 priamo pod lesom . Nachádza sa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

199,999 € 210 €/m²

Starší rodinný dom v obci Mošovce. Exkluzívne. 1881m2

Reality Mošovce

Rodinný dom | Krčméryho | 240 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Mošovce, známej svojou bohatou históriou a množstv

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Mošovce

79,000 € 446 €/m²

*Rezervovane * Rodinný dom s terasou a garážou – Martin, mestská časť Stráne

Reality Martin

Rodinný dom | Stráne | 120 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj rodinnej štvrte s mestskou dostupnosťou? Ponúkame na predaj

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Martin

240,000 € 2000 €/m²

Priestranný 4-izbový byt (90 m²) s krásnym výhľadom – Skačany okr. Partizánske

Reality Skačany

4 izbový byt | 90 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete dovoliť a zároveň pretvoriť presne podľa svojich predstáv, a

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Skačany

55,000 € 611 €/m²

Samostatná garáž v radovej zástavbe garáži v Prievidzi, ul. Garážová

Reality Prievidza

Garáž | Garážová | 18 m²

RK BÝVAJTE - SK s.r.o.Vám ponuka na predaj garáž v radovej zástavbe garáži v Prievidzi na ul. G

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Prievidza

11,900 € 667 €/m²

|ALL PERFECT| Na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Trstín

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Trstín, ktorý je ideálno

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Trstín

141,900 € 788 €/m²

Rodinný dom na predaj v Lužiankach – veľký pozemok 1 216 m², ideálny na rekonštrukciu alebo výstavbu

Reality Lužianky

Rodinný dom | Radošinská | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj rodiinný dom v obci Lužianky v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekon

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lužianky

195,000 € 2438 €/m²

PONÚKAME VÁM NA PREDAJ RODINNÝ DOM VO VÍGĽAŠI

Reality Vígľaš

Rodinný dom | Zvolenská | 150 m²

Jozef Sedliak z realitnej kancelárie JODES+ s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom vo Vígľaši

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vígľaš

52,000 € 347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám 2i tehlový byt s balkónom na Podhradovej

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Cesta pod Hradovou | 54 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 2 izbový byt Úžitková plocha: 54m2 s príslušenstvom + balkón Posc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

149,990 € 2778 €/m²

NA PREDAJ: Vidiecky rodinný dom s veľkorysým 50-árovým pozemkom – obec Čierna (okr. Trebišov)

Reality Čierna

Rodinný dom | 58 m²

Ponúkame na predaj zachovalý vidiecky rodinný dom situovaný v pokojnej obci Čierna, ideálny pre

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čierna

48,000 € 828 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priemyselný areál s potenciálom v Hanušovciach nad Topľou na predaj

Reality Hanušovce nad Topľou

Polyfunkčný objekt | Šarišská | 456.19 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie, výrobu alebo investičný projekt? Ponúkame na predaj oplo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hanušovce nad Topľou

99,000 € 217 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie