2 izbový byt Pukanec

Reality Pukanec

2 izbový byt | 66 m²

Na predaj: Priestranný byt v obci Pukanec s potenciálom na modernizáciu Pri rýchlom jednaní mo

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Pukanec

51,900 € 786 €/m²

Rodinný dom v centre mesta

Reality Levice

Rodinný dom | Ul. J. Jesenského | 783 m²

Na predaj ponúkame exkluzívny dom v prestížnej lokalite v srdci mesta, ktorý sa nachádza v pôvo

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Levice

183,700 € 235 €/m²

1 izbový byt Levice lokalita pri Sanate

Reality Levice

1 izbový byt | 36.2 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 36,2 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Levice, v blíz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Levice

78,000 € 2155 €/m²

EXKLUZÍVNE !!! Vidiecky rodinný dom v Pukanci, Štiavnické vrchy.

Reality Pukanec

Vidiecky dom | Námestie mieru | 230 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom v Pukanci na úpätí Štia

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pukanec

40,000 € 174 €/m²

Dom Želiezovce 4 izby garáž pivnica pozemok 8 árový-centrum mesta

Reality Želiezovce

Rodinný dom | 150 m²

PONUKA-vo VÝHRADNOM zastúpení na predaj zaujímavý veľký dom v meste Želiezovce v centre mesta,

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Domy na predaj Želiezovce

95,000 € 633 €/m²

Na predaj vinica s vinárskym domom a projektom prestavby

Reality Mýtne Ludany

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Ponúkame na predaj vinársky domček s pozemkom o výmere 1210 m² v krásnej vinohradníckej lokalit

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Mýtne Ludany

33,000 € 1031 €/m²

Predáme prevádzkový, skladový areál v Trnave

Reality Trnava

Iný priestor | Priemyselná | 7,956 m²

Ponúkame na predaj prevádzkový, skladový areál s administratívou a parkovaním v Trnave. Areál j

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Priestory na predaj Trnava

5,300,000 € 666 €/m²

Exkluzívne predáme pozemok v Domadiciach

Reality Domadice

Pozemok pre rodinné domy | Domadice | 4,102 m²

Exkluzívne predávame pozemok o rozlohe 4102 m2 v zastavanej časti obce Domadice. Tento pozemok

Publikované: 23.09.2019 Aktualizované: 18.09.2025
Pozemky na predaj Domadice

27,000 € 7 €/m²

Ponúkame na predaj tichú a rozľahlú vinicu s viničným domčekom

Reality Levice

Záhradná chatka | Predné Staré Levice | 1,892 m²

S radosťou vám ponúkame na predaj jedinečnú vinicu s obrovským potenciálom na rekonštrukciu, kt

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,700 € 34 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj v Koniarovciach – ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu Vám ponúka na predaj rodinný v obci Koniarovce, len 15

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nitra

67,000 € 670 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký Klíž - 3 izbová novostavba pod lesom

Reality Veľký Klíž

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka veľkú príležitosť v podobe 3-izbového domu a

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľký Klíž

Cena dohodou

Súkromná ulica / stavebný pozemok pri rybníku v Dvoranoch nad Nitrou

Reality Dvorany nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | 621 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám s radosťou predstavuje jedinečnú príležitosť kúpy š

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dvorany nad Nitrou

Cena dohodou

Trenčín - pozemok 650 m2 na výstavbu RD v pokojnej časti mesta

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Záblatie | 650 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok v Trenčíne časť Záblatie.

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

230 €/m2 230 €/m2

Vyhne-na predaj pozemok "C"parcela,22972m2 za 6€/m2!!!

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | 22,972 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť. A to predaj stavebnéh

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

6 €/m2 6 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok 3 157 m² Dvorany nad Nitrou

Reality Dvorany nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,157 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj Rozľahlý stavebný pozemok 3 157 m²

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dvorany nad Nitrou

Cena dohodou

Chrabrany - pozemok na peknom mieste s prístupovom z dvoch strán

Reality Chrabrany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,664 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok s prístupovou cestou v kat

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Chrabrany

35,000 € 5 €/m²

BOJNA - pozemok vo vybornej ulici, možnosť rozparcelovania

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,444 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s rozloh

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

Cena dohodou

Bojná-krásny veľký pozemok na stavbu RD, 37- árov, šírka 19m

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,722 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti Vám ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s rozlohou

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

Cena dohodou

Solčany 4i. RD s letnou kuchyňou a garážou REZERVOVANÉ

Reality Solčany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Solčany

129,990 € 650 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NITRIANSKA BLATNICA - pozemok na výstavbu RD, 50€/m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka na predaj pozemok ktorý vieme rozparcelovať

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Starostlivo udržiavaný rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku!

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Dolná Streda | 95 m²

Directreal Norea - Rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku – Dolná Streda Hľa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Streda

227,000 € 2389 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou v najlepšej lokalite Serede

Reality Sereď

Rodinný dom | Pod hrádzou | 180 m²

Directreal Norea - Ak túžite bývať v rodinnom dome, tak je veľká pravdepodobnosť, že ste si po

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sereď

155,000 € 861 €/m²

DIRECTREAL|Predaj - stavebný pozemok v obci Partizánske časť Veľké Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 592 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 592 m2, nac

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

62,000 € 105 €/m²

BOSEN | Súkromné rodinné sídlo v Stupave, 7500 m2

Reality Stupava

Rodinný dom | Hrabová | 506 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom so samostatnou garsónkou, zasad

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30293)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (776)
Upresniť hľadanie