Ponúkame Vám na predaj Slnečný, útulný 2-izbový apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 47.65 m²

HD REALITY ponúka Vám na predaj Slnečný Apartmán s Ideálnou Polohou Priamo Pri Nástupnej Stanic

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

164,000 € 3442 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v Dudinciach

Reality Dudince

3 izbový byt | 95 m²

HD REALITY ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s možnosťou úpravy podľa vlastných predstá

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dudince

139,000 € 1463 €/m²

Znížená cena, HD REALITY, Predaj 2 izbový byt na Donovaloch, Skalka

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 45 m²

Predaj apartmán Donovaly – Rozprávkový apartmán na Donovaloch | HD Reality Splňte si sen o vlas

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

119,000 € 2644 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD Reality, Predaj, pozemok v obci Bacúch, okr. Brezno

Reality Bacúch

Pozemok pre rodinné domy | 728 m²

HD reality ponúka na predaj pozemok s rozostavanou stavbou a platným stavebným povolením na dre

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bacúch

125,000 € 172 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, Predaj rodinný dom s bazénom Levice, Malý Kiar

Reality Levice

Rodinný dom | Nezadaná | 490 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, relax v bazéne a strategickú polohu? Predstavu

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Levice

270,000 € 551 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY , predaj, rekreačná chata, Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 42 m²

Realitná kancelária HD Reality v zastúpení Bc. Kristíny Kikinderovej tel. 0952/270 770 ponúka n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Krtíš

53,000 € 1262 €/m²

HD REALITY, predaj, rekreačný pozemok v blízkosti tajchov

Reality Štiavnické Bane

Rekreačný pozemok | 642 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu v srdci prírody? HD r

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

49,000 € 76 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, Na predaj stavebný pozemok v centre mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 884 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku stavebného pozemku, ktorá v sebe spája prestížnu lokalitu p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

130,000 € 147 €/m²

HD Reality, hľadáme vhodného developera pre túto príležitosť

Reality Orovnica

Pozemok pre rodinné domy | 3,041 m²

HD Reality ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s vydaným súhlasným stanoviskom obce

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Orovnica

104,500 € 34 €/m²

HD REALITY, Na predaj stavebný pozemok v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,134 m²

Hľadáte miesto pre váš vysnívaný domov, kde sa spája absolútny pokoj s krásou prírody? Ponúkame

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

120,000 € 56 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, rodinný dom Baďan

Reality Baďan

Rodinný dom | Baďan | 120 m²

Hľadáte pokojné miesto na víkendové úniky alebo trvalé bývanie v srdci prírody? Tento trojizbov

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Baďan

65,000 € 542 €/m²

HD REALITY, predaj , investičný objekt, Hodruša Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Polyfunkčný objekt | Hodruša Hámre | 522 m²

HD reality ponúka na predaj zaujímavú investičnú budovu v obci Hodruša-Hámre, vzdialenú 13 km o

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Hodruša-Hámre

149,900 € 287 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, rekreačný pozemok Svätý Anton

Reality Svätý Anton

Rekreačný pozemok | Svätý Anton | 13,699 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v regióne, kde je o pozemky obrovský záujem? Ponúkame

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Anton

5.9 €/m2 6 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2 komfortných parkovacích miest vedľa seba – Mraziarenská ul., Bratislava – Ružinov (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12 m²

Ponúkame na predaj dve parkovacie státia vedľa seba v garážovom dome na Mraziarenskej ulici vo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

21,500 € 1792 €/m²

Na predaj: Tehlový rodinný dom v Prievoze na pokojnej Kláštorskej ulici s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kláštorská | 183 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci tehlový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších častí

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

440,000 € 2404 €/m²

Priestranný 4-izbový byt s loggiou – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Lotyšská | 75.13 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v pokojnej časti mestskej čast

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

225,000 € 2995 €/m²

na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Jakubská cesta | 82 m²

Exkluzívne – investícia: ponúkame na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici, Jakubská cest

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

28,000 € 341 €/m²

Rodinný dom so štyrmi bytovými jednotkami v obci Beluj

Reality Beluj

Rodinný dom | Beluj | 250 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj bytovku / dom v pôvodnom stave so štyrmi bytovými jednotkami a nádh

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Beluj

125,000 € 500 €/m²

2-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | Kamenná | 55 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v tichom pro

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

75,000 € 1364 €/m²

Obývateľný vidiecky dom - chalupa, Orovnica, okr.Žarnovica

Reality Orovnica

Rodinný dom | Orovnica | 120 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj tradičný vidiecky rodinný dom/ chalupu v pôvodnom stave s pozemkom

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Orovnica

69,000 € 575 €/m²

5-izbový rodinný dom s pozemkom 1000m2, Kremnica - Centrum

Reality Kremnica

Rodinný dom | Zlatá ulica | 250 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, priestranný, 5 izbový, zateplený rodinný dom s peknými výh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

170,000 € 680 €/m²

Obývateľný vidiecky dom, chalupa s pozemkom 500m2 Svätý Anton

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | Svätý Anton | 140 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj tradičný vidiecky rodinný dom - chalupu v pôvodnom stave s pozemkom

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

115,000 € 821 €/m²

Chata Levice-viničná oblasť studňa elektrina ovocné stromy

Reality Levice

Záhradná chatka | 20 m²

Predám chatu v extraviláne Levíc v katastrálnom území Kalinčiakovo vhodná na vybudovanie krásne

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

47,000 € 2350 €/m²

Exkluzívne pozemok s viničným domčekom Levice pod Šiklóšom

Reality Levice

Záhradná chatka | 976 m²

V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj murovaný viničný domček spolu s pozemkom v L

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 27.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Levice

26,000 € 27 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (776)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie