HD reality, predaj, rekreačná chata Škriavnik pri obci Obeckov

Reality Obeckov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj murovanú chatku v tichej oblasti Škriavnik za o

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Obeckov

43,000 € 1433 €/m²

HD reality, predaj, stavebný pozemok Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 648 m²

Hľadáte ideálne miesto na svoj vysnívaný dom alebo investíciu? Ponúkame vám slnečný stavebný po

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

159,000 € 245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, Predaj, pozemok Banská Belá

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 11,819 m²

HD reality ponúka na predaj výnimočný, rozľahlý pozemok s celkovou výmerou 11 819 m² v malebnej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Belá

89,000 € 8 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, viacgeneračný rodinný dom Banská Belá

Reality Banská Belá

Rodinný dom | 206 m²

HD reality ponúka na predaj rodinný dom s veľkým suterénom, potenciálom podkrovia a slnečným po

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Belá

219,000 € 1063 €/m²

HD REALITY, predaj, stavebný pozemok Horná Mičiná

Reality Horná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | 2,401 m²

HD REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Horná Mičiná. Táto tichá a pokojná lokalit

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mičiná

195,000 € 81 €/m²

HD REALITY- stavebný pozemok so všetkými sieťami pri nádrži Ružiná

Reality Ružiná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 9,000 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRI NÁDRŽI RUŽINÁ – POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV aj

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ružiná

160,000 € 18 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, znížená cena rodinný dom, Badín

Reality Badín

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Rozprávkový dvojgeneračný dom v Badíne – miesto, kde začína váš príbeh Na okraji známej obce Ba

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Badín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, chata Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 65 m²

Chata v srdci Nízkych Tatier – Mýto pod Ďumbierom Hľadáte únik z mesta do panenskej prírody? Po

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

195,000 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD Reality, na predaj 2 izbový byt Liptovský Hrádok na Prekážke

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | Prekážka | 52 m²

PREDAJ – 2-izbový byt | Liptovský Hrádok | Skvelá lokalita Predstavenie nehnuteľnosti Ak hľad

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

134,000 € 2577 €/m²

HD REALITY, predaj rodinného domu, Kremnica, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

Rodinný dom | 89 m²

Kúzelný dom s panoramatickým výhľadom na Kremnicu – miesto, kde sa dotýka história s pokojom a

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kremnica

119,000 € 1337 €/m²

HD REALITY, predaj, rodinného domu v obci Stará Huta

Reality Detva

Rodinný dom | Stará Huta 84 | 57 m²

HD REALITY ponúka v malebnej obci Stará Huta na predaj rodinný dom postavený v roku 1930, ktor

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, pozemok v obci Breštie.

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²

HD reality, predaj Investičný pozemok Brieštie – 3 000 m² | Turčianske Teplice Hľadáte investi

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

20 €/m2 20 €/m2

HD Reality, Predaj zrubová chata, Moštenica, Banská Bystrica

Reality Moštenica

Chalupa, rekreačný domček | 43 m²

HD Reality Group Vám predstavujem jedinečnú príležitosť na investíciu i útočisko v lone prírody

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moštenica

59,999 € 1395 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj, pozemok vhodný na rekreačnú výstavbu, Počúvadlo

Reality Počúvadlo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 838 m²

Hľadáte ideálne miesto na rekreačnú chatu v blízkosti jazera? Máme pre vás skvelú ponuku! HD re

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Počúvadlo

88,000 € 105 €/m²

HD reality, predaj, 2-izbový byt v Krupine so záhradkou

Reality Krupina

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj dvojizbový byt v ideálnej lokalite v centre okr

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Krupina

83,000 € 1277 €/m²

HD reality, predaj, rodinný dom Rykynčice

Reality Rykynčice

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária HD REALITY ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom na veľkom pozemku s ďa

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rykynčice

45,000 € 450 €/m²

HD REALITY, Predaj, apartmán v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | A. Kmeťa 126/14 | 48.19 m²

V srdci mesta UNESCO Banská Štiavnica priamo na krásnom Trotuári v historickej budove Vám ponúk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

149,900 € 3111 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | L. Novomeského | 42.21 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM NA VLASTNÉ BÝVANIE ALEBO INVESTÍCIU

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

74,000 € 1753 €/m²

HD REALITY, predaj, rekreačná chata na Krpáčove

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa vo vyhľadávanej lokalite Krpáčovo, v pokojn

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

75,000 € 1500 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt s veľkorysým balkónom, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 66.51 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája modernú architektúru, kvalitné spracovanie a pokojné prostredie v

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3894 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nehnuteľnosť s pridanou hodnotou: RD s pozemok v Šalkovej

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Hronská | 41 m²

Objavte mimoriadnu príležitosť v jednej z najvyhľadávanejších lokalít – Šálková, len pár minút

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

85,000 € 2073 €/m²

HD REALITY, predaj rodinný dom v Podkoniciach

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 171 m²

HD REALITY, ponúka na predaj, priestranný rodinný dom v obci Podkonice, situovaný v pokojnom pr

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

275,000 € 1608 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj priestranný 3-izbový byt - Partizánska cesta

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 79.9 m²

HD REALITY, ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bys

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 2752 €/m²

HD REALITY, Predaj, rekreačný pozemok Bobrovník, Liptovská Mara

Reality Bobrovník

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 885 m²

HD Reality ponúka na predaj rekreačný pozemok pri Liptovskej Mare v extraviláne obce Bobrovník.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovník

85,000 € 96 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (776)
Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Upresniť hľadanie