Rodinný dom | . | 85 m²
Prinášame vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa – rodinný dom v obci Mojtín, ktorý ponúka ideáln
99,450 € 1170 €/m²
Rodinný dom | Haniska | 136 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Haniska, nachádzajúci sa v pokojnej lokalite vho
269,999 € 1985 €/m²
3 izbový byt | Michalovská | 74 m²
V ponuke na predaj 3-izbový byt na žiadanom sídlisku Košice Terasa, sídlisko Západ. Volaj už dn
209,999 € 2838 €/m²
Rodinný dom | Partizánska | 120 m²
🏡 Rodinný dom s veľkým pozemkom v atraktívnej lokalite – ul. Partizánska, Bánovce nad Bebravou
112,999 € 942 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
REZERVA NA VLASTNÝ PRÍBEH – 2-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM NA 3 IZBY | TRENČÍN – DLHÉ HONY V pokoj
142,999 € 2509 €/m²
Objekt pre obchod | Rastislavova | 345 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj komerčný objekt, ktorý je ak
Cena dohodou
Rodinný dom | 180 m²
HD reality v zastúpení Ing. Hany Dubovskej- 0903 503 355 ponúka na predaj rodinný dom s veľkým
105,000 € 583 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov alebo sídlo firmy v jednej z najžiadanejších lokalít
150,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,867.5 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť- stavebný pozemok s autentickou atmosférou horského prostredia
178,000 € 62 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakytovce | 775 m²
HD Reality a realitný maklér Ing. Hana Dubovská, 0903 503 355 vám exkluzívne ponúka na predaj
183,000 € 236 €/m²
Rodinný dom | Počúvadlo | 170 m²
Hľadáte miesto, ktoré spojí pokoj vidieka s možnosťami rekreačnej lokality? Tento priestranný d
117,000 € 688 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 994 m²
Hľadáte miesto, kde sa zastavil čas, no zároveň budete mať históriu a kultúru na dosah ruky? P
39,000 € 39 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 574 m²
Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj veľmi atraktívny pozemok v zastavanej časti mes
28,000 € 49 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,975 m²
Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj veľkorysé pozemky v atraktívnej lokalite nad me
124,000 € 14 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 476 m²
V rekreačnej chatovej časti Podlavice, len na skok od Banská Bystrica, HD reality ponúka na pre
19,900 € 42 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,632 m²
Hľadáte miesto, kde si postavíte vysnívaný dom alebo rekreačnú chatu? Máme pre vás skvelú ponuk
49,900 € 31 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 3,219 m²
HD REALITY ponúka na predaj veľmi atraktívny investičný pozemok v kúpeľnom mestečku Dudince v r
165,000 € 51 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,201 m²
HD REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Horná Mičiná. Táto tichá a pokojná lokalit
99,000 € 82 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s autentickou atmosférou horského prostredia, situovanú v tiche
150,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²
HD REALITY Vám predstavuje jedinečnú príležitosť na kúpu moderného 4-izbového rodinného domu, k
289,000 € 2312 €/m²
Rodinný dom | Poprad | 300 m²
HD REALITY predaj Exkluzívna ponuka – Rodinný dom Poprad, Stráže pod Tatrami | Výhľad na Vysoké
Cena dohodou
Orná pôda | Nezadaná | 55,000 m²
Realitná kancelária HD Reality v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj lesné pozemky
69,000 € 1 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,683 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj rekreačný projekt, stavbu chát alebo vlastný útek z reality?
79,000 € 29 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 648 m²
Hľadáte ideálne miesto na svoj vysnívaný dom alebo investíciu? Ponúkame vám slnečný stavebný po
159,000 € 245 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.