Rodinný dom | Hangyás | 150 m²
Hľadáte miesto s potenciálom, kde vás nebude rušiť ruch mesta a kde máte priestor realizovať vl
114,000 € 760 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Krížny vrch | 33 m²
Predstavte si ráno, kde vás namiesto ruchu mesta zobudí spev vtákov, vôňa ovocných stromov a po
63,000 € 1909 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
IBA u nás v ponuke tento veľmi zachovalý rodinný domček, v obci Kozárovce. Rozprestiera sa na
115,000 € 958 €/m²
Obchodné priestory | Hronská ul. | 877 m²
Ak chcete investovať do nehnuteľnosti, ktorú viete následne prenajímať, alebo hľadáte miesto pr
Cena dohodou
Rodinný dom | 140 m²
Ponúkame Vám na predaj starší vidiecky dom v obci Tekovské Lužany, ktoré sú od okresného mesta
39,900 € 285 €/m²
Rodinný dom | Rovná | 65 m²
Hľadáte pokojné bývanie na vidieku alebo nehnuteľnosť, ktorú si môžete prerobiť presne podľa s
53,000 € 815 €/m²
Historický objekt | 495 m²
GLOBREALITY Vám ponúka na predaj budovu, slúžiacu v minulosti ako kino, nachádzajúcu sa priamo
48,000 € 97 €/m²
Záhradná chatka | Krížny vrch | 28 m²
Ponúkame na predaj záhradu s viničným domčekom v Leviciach časť Krížny vrch. Výmera pozemku je
38,000 € 1357 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
IBA u nás nájdete v ponuke tento starší, ale veľmi zachovalý rodinný domček, v obci Kuraľany.
58,000 € 387 €/m²
Výrobný objekt | Námestie SNP | 800 m²
ZAUJÍMAVÁ INVESTIČNÁ PONUKA | PREDAJ PREVÁDZKOVÉHO AREÁLU S HISTORICKÝM CHARAKTEROM A FUNKČNOU
150,000 € 188 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
Hľadáte miesto, kde si môžete vytvoriť domov presne podľa vlastných predstáv? Ponúkame na pred
49,000 € 196 €/m²
2 izbový byt | Komenského | 61.42 m²
DENISA SEDLIAKOVÁ z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný
84,000 € 1368 €/m²
Rodinný dom | Rudinská | 80 m²
IBA U NÁS na predaj drevenica/chalupa v obci Rudinská je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadaj
56,999 € 712 €/m²
Rodinný dom | . | 240 m²
Lokalita: Miloslavov Výmera pozemku: 1685m² Zastavaná plocha: 115m2 Úžitková plocha domu: 240
459,999 € 1917 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bátorové Kosihy | 1,230 m²
REZERVOVANÉ! VIANEMA ponúka vinohradnícku nehnuteľnosť. Vinohrad s výbornou odrodou čaká na
14,999 € 12 €/m²
Garáž | Prístavná | 18 m²
Lokalita: Bratislava Nivy Výmera: 18 m² Cena: 14 999 € Garáž sa nachádza v radovej zástavbe po
14,990 € 833 €/m²
4 izbový byt | Koprivnická | 120.21 m²
Byt: 103.78m2 Lodžia 1: 10,36m2 Lodžia 2: 4,23m2 Pivnica:1,84m2 1x parkovacie miesto v podz
374,990 € 3119 €/m²
Rodinný dom | Okraj obce | 1,243 m²
Vidiecky rodinný dom aj na chalupu v tichej lokalite s vynimocnymi výhľadmi na skalu a okolité
64,999 € 52 €/m²
Rodinný dom | Púchovská | 120 m²
🏡 Dom s potenciálom, ktorý si prispôsobíte presne podľa seba! Ponúkame na predaj 4-izbový rodi
258,900 € 2158 €/m²
Rodinný dom | . | 360 m²
Túžite po pokojnom domove s dostatkom pristoru a termálnym kúpaliskom na dosah. Práve takýto do
189,000 € 525 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | . | 83 m²
Rekreačná chata s nádhernými výhľadmi v horskej oblasti obce Makov, na hranici s Českou republi
149,900 € 1806 €/m²
1 izbový byt | Medvedzie | 47 m²
Vďaka svojej dispozícii ponúka jednoduchú možnosť prerobenia na plnohodnotný 2-izbový byt – ide
93,990 € 2000 €/m²
Rodinný dom | . | 95 m²
✨ Postavte si svoj vysnívaný domov na mieste, kde sa plnia sny! 🏡🌳 Máte v hlave jasnú predstav
21,500 € 226 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
🌿 *HĽADÁTE ÚNIK Z MESTA?* 🌿 Máme pre vás srdcovku, ktorá čaká na nový príbeh! 🏡💛 Na predaj
104,499 € 1306 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.