Znížená cena - Na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Tatry – Poprad, Nový Juh

Reality Poprad

3 izbový byt | Novomeského | 70.43 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,990 € 2414 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované - Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave - Poprad, Nový Juh

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 51.38 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii pod Tatrami Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v t

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Výborná poloha | Slnečný 3-izbový byt | Lenardova ulica | Bratislava – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 71.23 m²

Realitná kancelária Surani Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 3327 €/m²

AKTUÁLNE NAJLACNEJŠÍ 2 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA PRIEVIDZA

Reality Prievidza

2 izbový byt | M. Mišíka | 54.44 m²

Hľadáte projekt, ktorému vdýchnete nový život? Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt na ul

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

77,000 € 1414 €/m²

Exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom v Dolných Janíkoch s garážou, záhradou, bazénom a mobilným domom v tichej ulici

Reality Janíky

Rodinný dom | 216.97 m²

GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom s garážou, záhradou,

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Janíky

310,000 € 1429 €/m²

GESTTO | REZERVOVANÉ | STARŠÍ RODINNÝ DOM | POZEMOK 992 m² | NA PREDAJ | ŠULEKOVO – HLOHOVEC

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Šulekova | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú re

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Hlohovec

100,000 € 1429 €/m²

člen NARKS

GESTTO | REZERVOVANÉ | STARÝ RODINNÝ DOM | POZEMOK 642 M2 | PREDAJ | TULIPÁN | TRNAVA

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica 9. mája | 140 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj starý rodinný dom postavený na rovinatom

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Trnava

180,000 € 1286 €/m²

člen NARKS

GESTTO | RODINNÝ DOM | MODRANKA | NA PREDAJ | 578 m2 POZEMOK

Reality Trnava

Rodinný dom | Dedinská ulica | 135 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Trnava

170,000 € 1259 €/m²

člen NARKS

GESTTO | ZHÁŇAME BYT PRE KLIENTA | PLATBA V HOTOVOSTI

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Hľadáme na kúpu byt v Trnave alebo v blízkom okolí. Preferujeme 1 až 4-izbový byt. Môže byť v p

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

člen NARKS

GESTTO | 3 – i BYT 117 m2 | ŠATNÍK | ŠPAJZA | PREDAJ | TRNAVA – MEDZIHÁJ

Reality Trnava

3 izbový byt | 321.39 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj p

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Trnava

118,500 € 369 €/m²

člen NARKS

Historická evanjelická fara s pozemkami — Kráľovce-Krnišov, okres Krupina

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Križovatka | 312 m²

Ponúkame na predaj unikátnu historickú nehnuteľnosť — evanjelickú faru v malebnej obci Kráľovce

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

150,000 € 481 €/m²

Na predaj 2 chaty v Harmónii s vlastným pozemkom o výmere takmer 10 árov

Reality Modra

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj dve staršie chaty v krásnom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Harmónia

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

155,000 € 1292 €/m²

Garzónka s balkónom a pivnicou – Jána Jonáša 9, Bratislava – Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²

Ponúkame na predaj garzónku na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave – Devínskej Novej Vsi. Byt má v

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

132,900 € 4430 €/m²

Na predaj staršia chata v Modre – časť Harmónia, pozemok 460 m² -prístupová cesta vyriešená

Reality Modra

Chata, drevenica, zrub | Harmónia | 100 m²

Ponúkame na predaj staršiu chatu v krásnom a pokojnom prostredí rekreačnej oblasti Harmónia, ča

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Modra

75,000 € 750 €/m²

Predajňa, hostinec, služby, Veľké Blahovo, centrum, všetky siete, pozemok 503m2,

Reality Veľké Blahovo

Objekt pre obchod | Nezadaná | 120 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v centre obce Veľké Blahovo budovu pre obchod a služby. Budov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Veľké Blahovo

130,000 € 1083 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tiny House - 50m od jazera Zlaté piesky, pozemok 250m2, 3D prehliadka, elektrina, voda, parkovanie bez poplatkov,

Reality Bratislava-Ružinov

Chata, drevenica, zrub | Zlaté piesky | 20 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v mestskej časti Ružinov na ul. Studená, časť Zlaté piesky- re

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

140,000 € 6750 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj veľký 6izb dvojdom, Čary, pozemok 15á, centrum obce,

Reality Čáry

Rodinný dom | Lachmannova | 390 m²

LIVEREAL, s.r.o. ponúka na predaj veľký rodinný dvojpodlažný dvojdom s 2-mi súpisnými číslami a

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Čáry

165,000 € 423 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Čermeľ | Suchodolinská – murovaná chata s výhľadom na Košice, pozemok 755 m², súpisné číslo

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | Suchodolinská | 64 m²

Vladimír Gaži a CassaReal, Vám exkluzívne ponúkajú nehnuteľnosť, ktorá spája pokoj prírody s v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

99,500 € 1555 €/m²

Rekreačný pozemok s chatkou a panoram. výhľadom – Stupava, Vrchná hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,673 m²

Hľadáte únik z mesta do prírody s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj slnečný rekreačný p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

94,000 € 56 €/m²

PREDAJ - Záhrada v Stupave Grefty

Reality Stupava

Záhrada | Nezadaná | 1,794 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Stupave časť Grefty v osobnom vlastníctve vo výmere 1794 m2. Záhr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

133,000 € 74 €/m²

Rodinný dom napredaj

Reality Klokoč

Vidiecky dom | 136 m²

XEMAR(vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj rodinný dom , v obci Klok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Klokoč

48,000 € 353 €/m²

Priestranný rodinný dom v Kalnej nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

Rodinný dom | 180 m²

Tužíte bývať vo vyhľadávanej dedine s plnou občianskou vybavenosťou len 8 km od Levíc? Tak Vá

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Kalná nad Hronom

135,000 € 750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝNIMOČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V PRÍRODE – SÚBOR 3 DVOJDOMOV

Reality Šahy

Rodinný dom | Hangyás | 150 m²

Hľadáte miesto s potenciálom, kde vás nebude rušiť ruch mesta a kde máte priestor realizovať vl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Šahy

114,000 € 760 €/m²

Rodinný domček/chalupa v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Túžite po domčeku s krásnym 1460 m2 pozemkom (cca 19x76m), v tichej lokalite v dedinke Bardoňo

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bardoňovo

68,000 € 680 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie