Rodinný dom s priestranným pozemkom - Čakajovce

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej ob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

125,000 € 1667 €/m²

NA PREDAJ GARÁŽ 18M2 - ŽILINA, BÁNOVSKÁ CESTA

Reality Žilina

Garáž | 18 m²

TUreality ponúka na predaj garáž ktorá sa nachádza na Bánovskej ceste. Garáž je betónová, suchá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

23,990 € 1333 €/m²

Predaj: "MAXEN " Rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, 100 m2, pozemok 700 m2, Košice - okolie, Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, vh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Valaliky

179,000 € 1790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 - izbový byt, 79 m² + loggia, Košice - Dargovských Hrdinov, PRIESTOR PRE VÁŠ NOVÝ ZAČIATOK

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 79 m²

Predstavujeme potenciál bytu! Tento byt je čisté plátno – Byt, ktorý si môžete pretvoriť podľa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

223,000 € 2823 €/m²

Rodinný dom Nagyrozvágy - Maďarsko

Reality Nagyrozvágy

Rodinný dom | Maďarsko | Nagyrozvágy

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom na celoročné bývanie

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 10.03.2025
Domy na predaj Nagyrozvágy

34,000 € 340 €/m²

DIRECTREAL|Perspektívny pozemok na výstavbu chaty alebo domu

Reality Čadca

Iný stavebný pozemok | Bukov | 769 m²

Directreal Dynamic - Predáme, IBA U Nás. Directreal ponúka na predaj veľmi pekný slnečný poze

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

31,500 € 41 €/m²

Dva a pol izbový byt v okrajovej časti Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²

Veľmi výhodná cena bytu!!! Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

57,000 € 919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Domček na úpätí Devínskej Kobyly

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²

Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

250,000 € 1667 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada pre milovníkov lesa

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Strmé sady | 302 m²

Directreal Strong - Ak hľadáte tichý pozemok v príjemnom prostredí plnom zelene s výhľadom na

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

65,000 € 215 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj slnečná záhrada

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínska cesta | 980 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj slnečnú záhradu pod kopcom Sandberg. Záhrada je oploten

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

237,000 € 242 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj pozemok so stavebným povolením

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 355 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok v tichej lokalite obce Marianka. Pozemok, ktorý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

182,800 € 515 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj pozemok v tichej časti Marianky

Reality Marianka

Iný stavebný pozemok | Na Tálkoch | 609 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

229,000 € 376 €/m²

DIRECTREAL|Znížená cena Rodinný dom so strategickou polohou - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 1 m²

Directreal LMCity - ### Nehnuteľnosť: Rodinný dom so strategickou polohou v Liptovskom Mikuláš

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

239,000 € 239000 €/m²

DIRECTREAL|Dvojgeneračný 6-izbový rodinný dom s ďalším stavebným pozemkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Zelená | 290 m²

Directreal Office - S radosťou vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento priestranný dv

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

399,000 € 1376 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj slnečný 4.-izbový rodinný dom v golfovom resorte Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 148 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj veľkoryso r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

284,000 € 1919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Jánovciach okres Galanta

Reality Jánovce

Rodinný dom | Hlavná | 90 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka na predaj 3.-izbový r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jánovce

190,000 € 2111 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V BRANČI

Reality Branč

Pozemok pre rodinné domy | Staničná ulica | 1,058 m²

Directreal Exkluziv - ​Na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Branč ​Hľadáte m

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Branč

85,000 € 80 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v centre obce Nové Sady

Reality Nové Sady

Rodinný dom | Nové Sady | 179 m²

Directreal Exkluziv - ​ ATRAKTÍVNA CENA: 119 000 € PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA MOŽNÁ !!!!! EX

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

119,000 € 665 €/m²

Centrum. Velký 2.izb.byt, balkón, pôvodný stav

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova ulica | 59 m²

Centrum mesta! Veľký 2-izbový byt, 59 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom dome

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nitra

143,000 € 2424 €/m²

Exkl. predaj RD v Krakovanoch s veľkým pozemkom - ZĽAVA

Reality Krakovany

Rodinný dom | Námestie sv. Mikuláša | 95 m²

COMACCreality s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom s veľkým stavebným pozemkom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Krakovany

75,000 € 789 €/m²

predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave - vhodný na úplnú rekonštrukciu - Košice Terasa - Ondavská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Ponúkame k predaju atraktívny 3-izbový byt v srdci obce Košice-Západ na ulici Ondavská. Tento

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3231 €/m²

Stavebný pozemok pre RD v obci Most pri Bratislave na ul. Športová

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,865 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1865 m2 v obci Most pri Bratislave na Športovej ulici. Pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

469,500 € 252 €/m²

Predaj pozemku 537 m2, elektrina priamo na pozemku, Limbach

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Suchý vrch | 537 m²

Ponúkame na predaj pozemok (537 m2) vo vyhľadávanej obci Limbach (Suchý vrch). Pozemok má tvar

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

69,900 € 130 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie