Na predaj Rekreačný pozemok v blízkosti Púchova- 3432 m2

Reality Nimnica

Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,432 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3432 m2 v obci Nimnica, kt

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

20,000 € 6 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok: rozloha: 4236 m2, Brusno - krásny výhľad

Reality Brusno

Rekreačný pozemok | Pod Dubinkou | 4,236 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely o r

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brusno

149,500 € 35 €/m²

člen NARKS

POZEMOK: 2.070 m2, k.ú. Hájniky (Sliač) možnosť výstavby

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 2,070 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 2.070 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

51,750 € 25 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Rekreačný pozemok v obci Horná Breznica- 6877m2

Reality Horná Breznica

Rekreačný pozemok | 6,877 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok s nádherným výhľadom v obci Horná Breznica. Ho

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Breznica

34,000 € 5 €/m²

člen NARKS

AstonReal: ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom Spišský Štvrtok

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 331 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou v obci Spi

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj STAVEBNÝ:POZEMOK v Skalici

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

AstonReal ponúka v zastúpení na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu. Umiestnený je vo vi

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

79,000 € 53 €/m²

člen NARKS

Predaj: POZEMOK 4471m2 vo Vrádišti, vhodný na komerčné využitie

Reality Skalica

Komerčná zóna | Vrádište | 4,471 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj POZEMOK o výmere 4471m2 v obci Vrádište. Pozemok je vhodn

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: na predaj stavebný pozemok s projektom - Osturňa

Reality Osturňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,776 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v malebnej obci Osturňa s možnosťou výstavby

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Osturňa

65,000 € 37 €/m²

člen NARKS

AstonReal: slnečné stavebné pozemky s výhľadom na Tatry - Tvarožná

Reality Tvarožná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 673 m²

4 Stavebné pozemky s výhľadom na Vysoké Tatry – prvé dva už od 80 €/m² ASTONREAL – EXKLUZÍVNE

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Tvarožná

Cena dohodou

člen NARKS

PODNIKALTEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ - hotel, seniorhouse,.... TORNAĽA

Reality Tornaľa

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,500 m²

AstonReal Vám ponúka investičnú príležitosť v meste TORNAĽA. Jedná sa o starý MLYN, ktorý je mo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Tornaľa

315,000 € 210 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok (75m x 55m) - 4399 m2 v Košútoch

Reality Martin

Komerčná zóna | Nezadaná | 4,399 m²

Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (75m x 55m) o rozlohe 4399 m2 v Košútoch

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Martin

62 €/m2 62 €/m2

člen NARKS

Stavebný pozemok (181m x46m)-8321 m2 Dolný Kalník

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,321 m²

Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (181m x 46m) o rozlohe 8321 m2 v Dolnom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Martin

55 €/m2 55 €/m2

člen NARKS

PREDAJ – celoročne obývateľná chata - Lazy p. Makytou, pozemok 353 m2

Reality Lazy pod Makytou

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 61 m²

Plánujete si kúpiť chatu s možnosťou kvalitného celoročného využívania a bývania? A navyše, kto

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 09.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Lazy pod Makytou

149,900 € 2457 €/m²

Predaj garáže v radovej zástavbe na ul. Vyhnianska cesta (Sliačska/Teplická), BA III- Nová Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Teplická | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe na ul. Vyhnianska cesta s vjazdom autom od ulice S

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

18,900 € 995 €/m²

člen NARKS

Predaj- 8- izb. rodinný dom s veľkorysým svahovitým pozemkom (2073 m2) a pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Koprivnická | 294.86 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci trojpodlažný rodinný dom v lukratívnej, peknej a lesnatej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 2031 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažný rodinný dom ÚP 174 m² v príjemnom prostredí pod Horským parkom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Západný rad | 174 m²

Na kraji Starého Mesta, medzi ulicami Mlynská dolina, Pri Habánskom mlyne, Brnianska, Hroboňova

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 4540 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na ulici Segnáre na parcele o výmere 1766 m² s možnosťou výstavby

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Segnáre | 136 m²

Ponúkame na základe rozhodnutia majiteľa, exkluzívne, na predaj pôvodný tehlový dom so sedlovou

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 5074 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom so záhradou v Bratislave na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hrdličkova | 180 m²

Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom so záhradou v atraktívnej a tichej časti Bratislavy

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 17.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

629,000 € 3494 €/m²

člen NARKS

3-podlažná administratívna budova Valašská - Bratislava I (admin., ubytovanie, zdravotníctvo)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Valašská | 850 m²

Ponúkaná budova sa nachádza v m.č. Bratislava Staré Mesto, v blízkosti Patrónky, pod Horským pa

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 22.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

RD S ATMOSFÉROU VIDIECKEHO DOMU .....POKIAĽ VÁM VYHOVUJÚ PARAMETRE A MIESTO -TAK SA TEŠÍM NA NÁVŠTEVU a NOVÝCH MAJITEĽOV....KOPANICE

Reality Myjava

Rodinný dom | 130 m²

RD S ATMOSFÉROU VIDIECKEHO DOMU .....POKIAĽ VÁM VYHOVUJÚ PARAMETRE A MIESTO -TAK SA TEŠÍM NA N

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Myjava

318,000 € 2446 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Schillerova - Havlíčkova ulica na rozľahlom pozemku – Slavín

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Schillerova | 290 m²

Ponúkaný rodinný dom sa nachádza v najprestížnej čsti Bratislavy, v lokalite pamätníka Slavín,

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Menší rodinný dom s okrasnou záhradou v Starom Meste - Bratislave I. na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Korabinského | 118 m²

Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom so záhradou v tichej ulici v Bratislave I. – m.č. Staré

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 5084 €/m²

člen NARKS

BV REAL Na predaj rodinný dom s pozemkom Horná Štubňa FM1760

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Horná Štubňa | 765 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom obec

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

48,000 € 63 €/m²

+++ NEBYTOVÁ BUDOVA NA PREDAJ NA KONIAREKOVEJ ULICI V TRNAVE +++

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Koniarekova | 155 m²

+++ NEBYTOVÁ BUDOVA NA PREDAJ NA KONIAREKOVEJ ULICI V TRNAVE +++ Kamenár&Partners Vám dáva exk

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Trnava

147,800 € 954 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie