Predaj! stavebný pozemok 376 m2 Liptovské Kľačany - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 376 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

Cena dohodou

člen NARKS

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Žakovce | 675 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ-St.pozemok - Vys.Tatry - Štrba - 976 m2

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Štrba | 976 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Stavebný pozemok v obci Štrba. Pozemok je

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

164,000 € 168 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.245m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,245 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

POZEMOK vhodný na výstavbu, 5.904 m2, k.ú. Hájniky (Sliač)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 5,904 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 5.904 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

147,600 € 25 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok na exponovanom mieste na účel občianskej vybavenosti

Reality Púchov

Komerčná zóna | Vsetínska | 2,281 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na exponovanom mieste na účel občian

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

156,000 € 68 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok pre individuálnu rekreáciu- Čertov 91.147m2

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Čertov | 91,147 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

POSLEDNÝ v ponuke - stavebný pozemok o rozlohe 1265m2- Zbora

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Zbora | 1,265 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj lukratívny STAVEBNÝ pozemok v nádher

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

38,500 € 30 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE ! pozemok na predaj, 9.429 m2, Turecká

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | 9,429 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v katastrálnom území Turecká o výmere 9.429 m2.

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

159,000 € 17 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 5.517m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 5,517 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mládežnícka | 56 m²

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. Astonreal ponúka,v zastúpení majiteľov,

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Investičný rovinatý pozemok v intraviláne- Púchov 3231 m2

Reality Púchov

Komerčná zóna | Púchovská | 3,231 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Púchove. Celková rozloha pozemku je 3231 m2

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

119,000 € 37 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ Záhrada s chatkou, 377m2, Banská Bystrica, Uhlisko

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Srnková | 377 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj záhradnú chatku s pozemkom v Banskej Bystrici,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Severná | 76.3 m²

PREDANÉ!!! Tento 3 izb. Byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal po

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: predaj 4-izbový rodinný dom, Prešov - Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Herlianska | 85 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vhodným na výstavbu dvoch rodinných do

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: REZERVOVANÉ pozemok 651m2 s výhľadom na V. Tatry

Reality Kežmarok

Pozemok pre rodinné domy | 651 m²

AstonReal: REZERVOVANÉ - slnečný a rovinatý pozemok o výmere 651 m2, o rozmere cca 28 m x 23 m

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt na ul. Tulská, časť Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlast

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Bystrická cesta | 68 m²

REZERVOVANÉ. AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3i byt v pôvodnom stave.

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

1 € 1985 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: Pozemok o výmere 1.039m2, Ludrová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Ludrová | 1,039 m²

- PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok do budúcna (na výstavbu rodinného domu

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj pozemok v mestskej časti Srňacie, 7000m2

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | 7,000 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Srňacie, okres Dolný Kubín. Pozemok o v

Publikované: 08.06.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

Na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená, 18749m2

Reality Trstená

Orná pôda | Trstená | 18,749 m²

AstonReal ponúka na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená. Pozemky sú vedené ako orná

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trstená

65,000 € 3 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! 2,5 izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Chočská | 62 m²

REZERVOVANÉ!!! AstonReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Dolnom Kubíne, časť BANISKO. Byt o

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

Pozemok na priemyselné, športové, rekreačné účely v obci Lúky- 2.797m2

Reality Lúky

Rekreačný pozemok | Lúky | 2,797 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na priemyselné, športové alebo rekreačné účel

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lúky

47 €/m2 47 €/m2

člen NARKS

DVOJGENERAČNÝ DOM, MEDZIBROD okr. Banská Bystrica

Reality Medzibrod

Rodinný dom | 250 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Medzibrod

179,000 € 716 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie