Investičný pozemok - 7500 m2 Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Slavkov | 7,500 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - kataster Veľký Slavkov, investičný pozemok s r

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

84 €/m2 84 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: Rekreačná chata - pozemok 1333m2, Ružomberok - Nižné Matejkovo

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | Nižné Matejkovo | 60 m²

- ZNÍŽENÁ CENA+DOHODA- AstonReal ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v časti Nižné

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

139,000 € 2317 €/m²

člen NARKS

PREDANÁ CHATA pod lesom, Veľká Lúka

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj zrubovú rekreačnú chatu, v krásnom prostredí po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ružová | 74 m²

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. AstonReal ponúka v zastú

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v zachovalom stave- Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Lysá pod Makytou | 180 m²

AstonReal ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s príjemnou záhradou, v tichej lokalite s plno

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

119,000 € 661 €/m²

člen NARKS

Slnečný rekreačný pozemok v tichej lokalite pod lesom- Zbora 4.705m2

Reality Dohňany

Rekreačný pozemok | Zbora | 4,705 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rekreačný pozemok v Zbore o celkovej rozlohe 4.

Publikované: 17.10.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

23,500 € 5 €/m²

člen NARKS

Rozsiahlý pozemok s investičným potenciálom o výmere 4.126 m2

Reality Záriečie

Orná pôda | Záriečie | 4,126 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám ponúka na predaj Ornú pôdu v katastrálnom území Záriečie. Poz

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Záriečie

25,000 € 6 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Vinohrad s chatkou, 2 862m2, parkovanie, Nové Mesto n/Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Vinica, chmelnica | Čachtická | 2,862 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj vinohrad so záhradnou murovanou chat

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

63,000 € 22 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM, pozemok 290m2, MEDZIBROD okr. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 250 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

179,000 € 716 €/m²

člen NARKS

Investičný lesný pozemok, rozloha: 30 ha, Kokava Nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Orná pôda | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

0.72 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

Pekný slnečný rekreačný pozemok v lone prírody Nimnica

Reality Nimnica

Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,232 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3232 m2 v obci Nimnica, kt

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

23,000 € 7 €/m²

člen NARKS

AstonReal: REZERVOVANÉ 4-izbový rodinný dom, Prešov - Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Slanská | 80 m²

AstonReal: REZERVOVANÉ 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej mestske

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok 1257 m2, Badín - Banská ul.

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,257 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

Pozemok vhodný na chov včiel Streženice- 874 m2

Reality Streženice

Rekreačný pozemok | Streženice | 874 m²

AstonReal Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katast

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

10,000 € 11 €/m²

člen NARKS

Pozemok na komerčné účely - 3787m2, Ružomberok

Reality Ružomberok

Komerčná zóna | Tatranská cesta | 3,787 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok na komerčné účely nachádzajúci sa na hlavnom ťahu Ružomberok

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

Meštiansky dom na pešej zóne v Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

199,500 € 384 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Stavebný pozemok 646m2, Ružomberok - Do Dielca

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 646 m²

- Znížená cena!!! + DOHODA!!! - Vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmer

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

120 €/m2 120 €/m2

člen NARKS

Predané! 3-izb. byt v pôvodnom stave – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci s

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rekreačné pozemky v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,215 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,107 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

Predaj, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Reality Námestovo

1 izbový byt | Štefánikova | 35 m²

PREDANÝ !!! Tento byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal ponúka

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Námestovo

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj ! pozemok 720m2 (41mx17m) Pavčina Lehota-Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! stavebný pozemok 429 m2, s IS v Litptovskom Mikuláši časť Háje

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny Háje | 429 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 186 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci PUCOV, Dolný Kubín, 1085 m2

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,085 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej obci Pucov s celkovou výmerou 108

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

70 €/m2 70 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie