IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 8.469m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 8,469 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

Stavebný rovinatý slnečný pozemok so sieťami, 650m2, Trenčín-Záblatie

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²

AstonReal ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok pravidelného tvaru na výstavbu rodinného d

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

149,500 € 230 €/m²

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v okrese Dolný Kubín, 907 m2

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²

AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 10.405m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 10,405 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

AstonReal: predaj 5 izbový RD s garážou, Poprad - Spišská Sobota

Reality Poprad

Rodinný dom | Vagonárska | 113 m²

AstonReal ponúka na predaj 5 izbový, 2 podlažný, podpivničený rodinný dom s garážou v radovej z

Publikované: 02.06.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Záhradka s pivnicou v Skalici - LIŠTINY - NOVÁ CENA !!!!

Reality Skalica

Vinica, chmelnica | Lištiny | 443 m²

AstonReal ponúka na predaj slnečnú Záhradku s chatkou o rozlohe 410m2 t.j. cca 45x9m, v záhradk

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

33,500 € 76 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj domček / cha

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Investičný Stavebný pozemok 2464 m2, Badín, slepá ulica, krásny výhľad

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 2,464 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný, investičný stavebný pozemok, v pokojnej ti

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Badín

209 €/m2 209 €/m2

člen NARKS

AstonReal: predaj 3-izbový apartmán 73m2, garážové státie - Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Apartmán | Slavkovská | 73 m²

Na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán v Novej Lesnej – ideálna príležitosť pre milovníkov tu

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Nová Lesná

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v Kraľovanoch, 907 m2

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v obci Likavka, Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka, len 3 km od okresného mesta Ružomberok.

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

115,000 € 1388 €/m²

člen NARKS

Predaj! garáž v obci Liptovské Kľačany okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Garáž | Nezadaná | 25 m²

AstonReal ponúka na predaj garáž v obci Liptovské Kľačany okres Liptovský Mikuláš. Na predaj ga

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Liptovské Kľačany

20,000 € 800 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predáme aj vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom st

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 678 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný pozemok mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný Kub

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt z balkónom 65 m2, Valaská, okres Brezno

Reality Valaská

3 izbový byt | Švermova | 65 m²

AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt v obci Valaská, okres Brezno. Pôvodný stav umožní nové

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Valaská

70,000 € 1160 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE Stavebný pozemok 675m² Žakovce

Reality Žakovce

Pozemok pre rodinné domy | Zakovce | 675 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANE Stavebný pozemok s rozlohou 6

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

58,000 € 86 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ Stavebný pozemok 1435m2 Malý Lipník, okr.Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,435 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANÉ Stavebný pozemok v krásnej

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

PREDAJ Rodinný dom Spišský Štvrtok 4 spalne

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rodinný dom v Spišskom Štvrtku.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

138,000 € 1015 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 5.036m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinaté investičné stavebné pozemky 6.496m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 6,496 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj 2 investičné rovinaté stavebné poze

Publikované: 03.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.251m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,251 m²

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.888m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,888 m²

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.115m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,115 m²

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

37 €/m2 37 €/m2

člen NARKS

Ponuka vhodná pre developera: Slnečný stavebný pozemok- 2699 m2

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Vieska Bezdedov | 2,699 m²

AstonReal ponúka na predaj Investičné/ Developerské pozemky na výstavbu rodinných domov v dostu

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

139,000 € 52 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie