Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 1.899 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 1,899 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľadáte prílež

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

56,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Pozemok na rekreačné účely- Lazy pod Makytou/ Čertov 2.252 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 2,252 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov vhodný na výstavbu

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

66,000 € 29 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE na predaj Rodinný dom so záhradou v Brodskom.

Reality Brodské

Rodinný dom | Brodské | 100 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj Pekný, Udržiavaný 3.izbový Rodinný dom so záhradou v

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brodské

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v obci Mníšek nad Hnilcom

Reality Mníšek nad Hnilcom

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v Mníšku nad Hnilcom – ideálny aj na rekreáciu! AstonReal Vám

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Mníšek nad Hnilcom

55,000 € 426 €/m²

člen NARKS

Predaj: Slnečný Stavebný pozemok 1207 m2, Badín, krásny výhľad

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,207 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

Exkluzívne: Predaj Rodinný dom v Skalici

Reality Skalica

Rodinný dom | Skalica | 80 m²

AstonReal ponúka výhradnom zastúpení rodinný dom v Skalici v širšom centre mesta. Dom je v stav

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok 1 248 m2, Spišská Belá - Strážky

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 1,248 m²

AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok v Spišskej Belej – časť Strážky, o výmere 1 248 m². Ponú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ pozemok o výmere 1 000 m2 - Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

AstonReal: PREDANÉ slnečný pozemok o výmere 1 000 m2 v Malom Slavkove. Ponúkaný pozemok podľa

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

49,000 € 49 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Záhrada, rozlohou 392 m2 nad Tulskou - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Nezadaná | 392 m²

Astonreal ponúka na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti nad ul. Moskovskou v Banskej Bystric

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

19,000 € 48 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Stavebný pozemok 947m2, Ružomberok - Černová

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Pri Váhu | 947 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu. IS na hranici pozemku

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

100 €/m2 100 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ: Rodinný dom Likavka - pozemok 815m2

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Likavka | 100 m²

PREDANÉ: AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka.

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

99,000 € 990 €/m²

člen NARKS

Rekreačné pozemky v Dolný Kubín, Kubínska Hoľa

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 877 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

Stavebné pozemky v obci Veličná

Reality Dolný Kubín

Pozemok pre rodinné domy | Veličná | 500 m²

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – VELIČNÁ, OKRES DOLNÝ KUBÍN Hľadáte miesto, kde si postavíte vysn

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

135 €/m2 135 €/m2

člen NARKS

!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | 58 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

EXKLUZÍVNE: Priemyselná hala s kanceláriami v ZŤSke + parkovisko, MT

Reality Martin

Priestor pre sklad | Robotnícka | 3,000 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skladový/výrobný priestor o celkovej rozlohe 2500 m2, ku

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Martin

1,699,999 € 567 €/m²

člen NARKS

Slnečný svahovitý pozemok na výstavbu rodinných domov- 14.769 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 14,769 m²

AstonReal Vám výhradne ponúka na predaj slnečný, svahovitý pozemok s celkovou výmerou 14.769 m2

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

325,000 € 22 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Pozemok 8.063 m2, cca na 12 Domov/Chát, Liptovská Mara

Reality Liptovská Sielnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,063 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok o výmere 8 063 m2 s moderným projektom výstavby 12 domov/chá

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Sielnica

588,000 € 73 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok s panoramatickým výhľadom Čertov 9.100 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 34.442 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 34,442 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

Hospodársky pozemok, TTP a les rozloha: 30 ha, Kokava Nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Rekreačný pozemok | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

0.72 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

Predaj ! stavebný pozemok 434 m2 s IS , Podbreziny - Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 184 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! 3-izbový byt, ul. Martina Hattalu

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Martina Hattalu | 67 m²

REZERVOVANÉ !!! AstonReal ponúka na predaj 3 - izbový byt v Dolnom Kubíne, ulica Martina Hatta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÝ!!! Ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | 59 m²

PREDANÝ!!! 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec, ul. Na Sihoti. Tento byt má nového

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

IBA U NÁS! RD v centre mesta, garáž, záhrada, 745m2 pozemok, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | K Dolnej stanici | 145 m²

Jedinečná príležitosť získať nehnuteľnosť v jednej z najlukratívnejších lokalít Trenčína! Asto

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčín

445,000 € 3069 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie