3 izbový byt | Martina Hattalu | 67 m²
REZERVOVANÉ !!! AstonReal ponúka na predaj 3 - izbový byt v Dolnom Kubíne, ulica Martina Hatta
Cena dohodou
3 izbový byt | 59 m²
PREDANÝ!!! 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec, ul. Na Sihoti. Tento byt má nového
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Pri Váhu | 947 m²
AstonReal exkluzívne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu. IS na hranici pozemku
100 €/m2 100 €/m2
Rodinný dom | Likavka | 100 m²
PREDANÉ: AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka.
99,000 € 990 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,063 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok o výmere 8 063 m2 s moderným projektom výstavby 12 domov/chá
588,000 € 73 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²
AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa
28 €/m2 28 €/m2
Rekreačný pozemok | Čertov | 34,442 m²
22 €/m2 22 €/m2
Rekreačný pozemok | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²
Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3
0.72 €/m2 1 €/m2
Priestor pre sklad | Robotnícka | 3,000 m²
AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skladový/výrobný priestor o celkovej rozlohe 2500 m2, ku
1,699,999 € 567 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 14,769 m²
AstonReal Vám výhradne ponúka na predaj slnečný, svahovitý pozemok s celkovou výmerou 14.769 m2
325,000 € 22 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 8,469 m²
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený
22 €/m2 22 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²
AstonReal ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok pravidelného tvaru na výstavbu rodinného d
149,500 € 230 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 10,405 m²
32 €/m2 32 €/m2
Rodinný dom | Vagonárska | 113 m²
AstonReal ponúka na predaj 5 izbový, 2 podlažný, podpivničený rodinný dom s garážou v radovej z
Cena dohodou
Rodinný dom | K Dolnej stanici | 145 m²
Jedinečná príležitosť získať nehnuteľnosť v jednej z najlukratívnejších lokalít Trenčína! Asto
445,000 € 3069 €/m²
Vinica, chmelnica | Lištiny | 443 m²
AstonReal ponúka na predaj slnečnú Záhradku s chatkou o rozlohe 410m2 t.j. cca 45x9m, v záhradk
33,500 € 76 €/m²
Apartmán | Slavkovská | 73 m²
Na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán v Novej Lesnej – ideálna príležitosť pre milovníkov tu
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj domček / cha
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Banská | 2,464 m²
ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný, investičný stavebný pozemok, v pokojnej ti
209 €/m2 209 €/m2
Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²
AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád
120,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom st
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 678 m²
AstonReal ponúka na predaj rekreačný pozemok mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný Kub
65 €/m2 65 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka, len 3 km od okresného mesta Ružomberok.
115,000 € 1388 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.