Rekreačný pozemok | 7,000 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Srňacie, okres Dolný Kubín. Pozemok o v
25 €/m2 25 €/m2
Orná pôda | Trstená | 18,749 m²
AstonReal ponúka na predaj poľnohospodárske pozemky v meste Trstená. Pozemky sú vedené ako orná
65,000 € 3 €/m²
3 izbový byt | Chočská | 62 m²
REZERVOVANÉ!!! AstonReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Dolnom Kubíne, časť BANISKO. Byt o
Cena dohodou
Rodinný dom | 250 m²
AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod
179,000 € 716 €/m²
Rekreačný pozemok | Lúky | 2,797 m²
AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na priemyselné, športové alebo rekreačné účel
47 €/m2 47 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Priekopa | 509 m²
Posledných 5 pozemkov Stavebný pozemok č. 3- 524m2, Stavebný pozemok č. 4- 525m2, Stavebný po
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Čertov | 7,543 m²
AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa
28 €/m2 28 €/m2
Rekreačný pozemok | Sverepec | 3,578 m²
AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok vhodný na rekreáciu v
28,000 € 8 €/m²
Rekreačný pozemok | Čertov | 1,899 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľadáte prílež
56,000 € 29 €/m²
Rekreačný pozemok | Čertov | 2,252 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov vhodný na výstavbu
66,000 € 29 €/m²
Rodinný dom | Brodské | 100 m²
AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj Pekný, Udržiavaný 3.izbový Rodinný dom so záhradou v
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 1,248 m²
AstonReal: PREDANÉ stavebný pozemok v Spišskej Belej – časť Strážky, o výmere 1 248 m². Ponú
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²
AstonReal: PREDANÉ - rodinný dom v Mníšku nad Hnilcom – ideálny aj na rekreáciu! AstonReal Vám
55,000 € 426 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,207 m²
ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o
210 €/m2 210 €/m2
Rodinný dom | Skalica | 80 m²
AstonReal ponúka výhradnom zastúpení rodinný dom v Skalici v širšom centre mesta. Dom je v stav
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,233 m²
AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3233 m2 v obci Nimnica, kt
21,000 € 6 €/m²
Polyfunkčný objekt | Námestie Slobody | 550 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj: budovu/lukratívny pozemok, v centre Banskej Bystrice na Námestí
137,900 € 251 €/m²
Komerčná zóna | Čertov | 19,340 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok na športové účely v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov.
24 €/m2 24 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
AstonReal: PREDANÉ slnečný pozemok o výmere 1 000 m2 v Malom Slavkove. Ponúkaný pozemok podľa
49,000 € 49 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²
AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý
79,990 € 184 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 392 m²
Astonreal ponúka na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti nad ul. Moskovskou v Banskej Bystric
19,000 € 48 €/m²
Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 877 m²
AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K
65 €/m2 65 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Veličná | 500 m²
STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – VELIČNÁ, OKRES DOLNÝ KUBÍN Hľadáte miesto, kde si postavíte vysn
135 €/m2 135 €/m2
Rodinný dom | Kraľovany | 100 m²
AstonReal ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci KRAĽOVANY, v mestskej časti RIEKA. Dom sa nachád
120,000 € 1200 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.