2 izbový byt | Vincenta Šikulu | 55 m²
Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične riešený, slnečný 2 izbový byt , nachádzajúci sa v teh
182,900 € 3325 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
STRONG REALITY – z poverenia majiteľa nehnuteľnosti, exkluzívne ponúka na predaj samostatne st
97,000 € 970 €/m²
Rodinný dom | Levočská | 1,165 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADO
190,000 € 163 €/m²
Záhrada | 380 m²
Vo výhradnej spolupráci Vám ponúkame na predaj záhradu v obci Kysucké Nové Mesto. Pozemok má r
39,900 € 105 €/m²
Iný rekreačný objekt | Staré Levice | 25 m²
Predaj viničného domu s veľkým pozemkom – Levice (okrajová časť) Ponúkame na predaj viničný do
39,900 € 1596 €/m²
Iný rekreačný objekt | Staré Levice | 60 m²
Pokoj, priestor a potenciál – viničný dom s veľkým pozemkom v Leviciach! Hľadáte miesto na o
39,900 € 665 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom na Hornom Ohaji, m
184,000 € 1227 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 495 m²
Snívate o novom bývaní vo vlastnom dome na krásnom pozemku, ale zatiaľ ste nenašli ten správny
25,500 € 52 €/m²
Rodinný dom | Levická | 100 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa predávame 3-izbový rodinný dom v centre mesta Vráble, na Levi
189,000 € 1890 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovce | 960 m²
Snívate o novom bývaní vo vlastnom dome v pokojnej lokalite, ale zatiaľ ste nenašli ten správny
30 €/m2 30 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Predávame 5-izbový rodinný dom v obci Mojzesovo, okres Nové Zámky. Dispozičné riešenie ponúkan
135,000 € 1033 €/m²
Komerčná zóna | M.R.Štefánika | 381 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj pozemky v centre mesta Šurany EKN 4/1, 223 m
100 €/m2 100 €/m2
Komerčná zóna | Moravská | 2,899 m²
Ste developer a hľadáte nové lokality na výstavbu bytov? Ideálne v meste Vráble a nech môžete z
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Svätuša | 3,797 m²
Hľadáte pozemok v Podhájskej vhodný na investíciu alebo na výstavbu ubytovacích zariadení? Pozr
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Vinice | 11,015 m²
Ste developer a hľadáte nové lokality na výstavbu menších rekreačných nehnuteľností? Ideálne v
30 €/m2 30 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Melek | 2,144 m²
Ponúkame na predaj veľký pozemok v obci Melek, okres Nitra o veľkosti 2144 m2. Rozmery pozemku
50,000 € 23 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Liptovská Štiavnica | 1,176 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmere 1.176m2 určený na vý
99,000 € 84 €/m²
Orná pôda | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²
Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3
0.72 €/m2 1 €/m2
Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,232 m²
AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3232 m2 v obci Nimnica, kt
23,000 € 7 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 375 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest
38,000 € 101 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 880 m²
AstonReal ponúka veľmi lukratívne pozemky vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica. Pozemky sa nachá
200 €/m2 200 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Veľký Slavkov | 7,500 m²
AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - kataster Veľký Slavkov, investičný pozemok s r
84 €/m2 84 €/m2
Rekreačný pozemok | Streženice | 874 m²
AstonReal Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj pozemok - trvalý trávnatý porast v katast
10,000 € 11 €/m²
Vinica, chmelnica | Čachtická | 2,862 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj vinohrad so záhradnou murovanou chat
63,000 € 22 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.