Na Predaj - rodinný dom Malá Lodina

Reality Malá Lodina

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si môžete dokončiť presne podľa vlastných predstáv? V obci Malá Lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malá Lodina

140,000 € 700 €/m²

Budova vhodná na Bytový dom - Hollóháza

Reality Hollóháza

Polyfunkčný objekt | Maďarsko | Hollóháza

Tento projekt umožňuje zvýšiť ubytovaciu kapacitu v blízkom okolí novoznikajúcom industriálnom

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Hollóháza

500,000 € 125 €/m²

Na predaj - Veľký rodinný dom - Brezina

Reality Brezina

Rodinný dom | Brezová | 300 m²

Tento rodinný dom v príjemnom prostredí obce Brezina čaká na nového majiteľa, ktorému vďaka sv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Brezina

155,500 € 518 €/m²

Na predaj - Rodinný dom plus stavebný pozemok Jazvečia Košice Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 97 m²

Táto ponuka staršieho rodinného domu je zaujímavá pre ľudí, ktorí majú stavbárskeho ducha. Na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

360,000 € 3711 €/m²

NA PREDAJ Agrofarma/Rančík v Trnave smer Ružindol s pozemkom o výmere 9886 m2

Reality Trnava

Iný objekt | Ulica Modranská | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj Agrofarmu/Rančík v Trnave smer Ružindol s plochou pozemku 9886 m2 + ak

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 02.09.2025
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Väčší 5-izbový RD v obci ŠENKVICE len 6 km od Pezinka, pozemok 824 m2

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Cerovská | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj väčší 5-izb. RD v obci Šenkvice kúsok od Pezinka, s úžitkovou plochou cc

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

259,000 € 1200 €/m²

Rezervované! Sereď, predáme rodinný dom s krásnou záhradou o výmere 4543 m2.

Reality Sereď

Rodinný dom | 70 m²

Sereď, predáme 3 izbový rodinný dom s krásnou záhradou na pozemku o výmere 4543 m2 na Trnavskej

Publikované: 04.02.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Sereď

260,000 € 4086 €/m²

Zvolen, Bystrický rad – slnečný 2-izbový byt v centre mesta, 60 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Zvolen, na 4. poschodí bytového domu, ul. Bystri

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

Drábsko - rodinný dom s hosp. stavbami, pozemok 3367 m2 – predaj

Reality Drábsko

Rodinný dom | Drábsko | 200 m²

MAXREAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka v nádhernom prírodnom prostredí Podpoľania rodin

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Drábsko

115,000 € 575 €/m²

Zvolen, mesto – 2-izbový byt – spoluvlastnícky podiel, výmera 58 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | E. M. Šoltésovej | 52 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel v ½-ici v pomere k celku z 2-izbového bytu v širšo

Publikované: 27.10.2021 Aktualizované: 03.04.2025
Byty na predaj Zvolen

32,000 € 615 €/m²

Na predaj Dvojgeneračný dom Bzovík

Reality Bzovík

Rodinný dom | 200 m²

Dvojgeneračný rodinný dom ( 2 x trojizbový byt ) + zázemie pre podnikanie alebo ďalšie bývanie

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bzovík

150,000 € 750 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 4. izb. byt, 79,7 m2, ul. Morovnianska c., Handlová

Reality Handlová

4 izbový byt | Morovnianská cesta | 79.7 m²

City Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 4. izbový byt o rozlohe 79,7 m2. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Handlová

73,000 € 916 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj slnečný,rovinatý pozemok v obci Vidiná určený na výstavbu rodinného domu

Reality Vidiná

Pozemok pre rodinné domy | Exnárova | 951 m²

Directreal Stred - Directreal Stred ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa pozemok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vidiná

70 €/m2 70 €/m2

DIRECTREAL|Lukratívny stavebný pozemok s projektom v parku pri potoku, nádherná lokalita

Reality Topoľnica

Pozemok pre rodinné domy | Topoľnica | 1,176 m²

Directreal Partner - Hľadáte rozľahlý stavebný pozemok pre rodinný dom v krásnej a tichej loka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Topoľnica

125 €/m2 125 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom s veľkým potenciálom – Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 200 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal. Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

188,000 € 940 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom vo Váhovciach...

Reality Váhovce

Rodinný dom | Váhovce | 256 m²

Directreal Partner - Ponúkame na predaj veľký, tehlový, poschodový rodinný dom s garážou, nach

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Váhovce

249,000 € 973 €/m²

DIRECTREAL|Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji!

Reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 7,404 m²

Directreal Partner - Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji Predmeto

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

60 €/m2 60 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Prevádzkové objekty v areáli IMUNY, 1951 m2, Šarišské Michaľany

Reality Šarišské Michaľany

Polyfunkčný objekt | Areál Imuny | 1,951 m²

Ponúkame na predaj výrobné, administratívne a skladové budovy nachádzajúce sa v areáli IMUNY v

Publikované: 21.10.2013 Aktualizované: 06.02.2025
Objekty na predaj Šarišské Michaľany

430,000 € 220 €/m²

Na predaj: priestranný byt 103 m2 v Tatranskej Kotline so záhradou a vlastným kúrením

Reality Spišská Belá

3 izbový byt | Zimná | 103 m²

V krásnom prírodnom prostredí Vysokých Tatier - v Tatranskej Kotline ponúkame na predaj priestr

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Byty na predaj Spišská Belá

129,900 € 1261 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!!pozemok o výmere 540 m2 s RD na Kopánke v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Krajná | 98 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s výmerou 98 m2, postavený na krásnom pozemku o veľ

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

249,990 € 2551 €/m²

Veľkorysý 3 a pol izbový byt, Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 82 m²

Na predaj priestranný a slnečný 3 a pol izbový byt na ulici Trieda Hradca Králové (THK) v Bansk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

194,800 € 2376 €/m²

Rezervované. Ponúkame na predaj dvoj generačný rodinný dom v Dolnom Trhovišti

Reality Dolné Trhovište

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

NA PREDAJ: 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, prístavbou a ďalšími stavbami – Dolné Trhov

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dolné Trhovište

134,900 € 1124 €/m²

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom s obrovským potenciálom v Hlohovci

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohová | 80 m²

Objavte priestor, kde sa minulosť stretáva s vašou budúcnosťou – ideálne miesto pre rodinný živ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

119,000 € 1488 €/m²

Predáme rodinný dom vhodný na podnikanie

Reality Piešťany

Rodinný dom | Cintorínska | 110 m²

Realitná spoločnosť Eden Real estate, ponúka na predaj 3 -izbový rodinný dom so sedlovou strech

Publikované: 07.11.2020 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Piešťany

199,000 € 1809 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie