Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²
Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave – obec Obyce Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej o
70,000 € 824 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Marček | 150 m²
Directreal Dynamic - Exkluzívne ponúkame na predaj priestrannú dobre udržiavanú chatu s možnos
124,999 € 833 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 209 m²
Realitná kancelária REMAX Attractive exkluzívne ponúka na predaj obchodné priestory so spoločn
277,000 € 1325 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom v tichom, zdravom prostredí a s kompletnou občianskou
175,000 € 1061 €/m²
3 izbový byt | Medená | 74.05 m²
Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v mestskej časti Staré Mes
397,900 € 5373 €/m²
Rodinný dom | Veterná | 476.34 m²
Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v Ivanke pri Dunaji na
539,000 € 1132 €/m²
Záhradná chatka | 1. mája | 32 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta, no zároveň ho budete mať na dosah? Tento pozemok s
74,900 € 2341 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 271 m²
Hľadáte dom, ale všetko je buď malé, predražené alebo bez možnosti prispôsobiť si ho podľa seba
189,900 € 701 €/m²
Záhradná chatka | Mlynská | 32 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta a zároveň ho budete mať na dosah? Tento rovinatý poz
69,900 € 2184 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Ponúkame vám na predaj 4izb. rodinný dom, ÚP 140 m2 na veľkom 2031 m2 pozemku v prihraničnej ob
650,000 € 4643 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Realitná kancelária PovensReal s.r.o ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v príjemnej dedinke
219,000 € 1685 €/m²
Rodinný dom | Janka Kráľa | 125 m²
SortieReal Vám ponúka na predaj poctivý dom s veľkým priestorom, zdravým krovom a potenciálom v
204,990 € 1640 €/m²
Komerčná zóna | Pod Brehom | 1,205 m²
Ponúkame na predaj pozemok 1205 m2 v zastavanom území obce Terchová. Pozemok nie ie je určený
53,500 € 44 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj prakticky riešený 4-izbový rodinný dom, ktorý
229,000 € 2544 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 3-izbový rodinný do
179,000 € 2754 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | -
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe s priestrannou z
175,000 € 2500 €/m²
Objekt pre obchod | Cesta K Smrečine | 318 m²
Máte sen podnikať vo vlastnom s výbornou dostupnosťou a viditeľnosťou v meste Banská Bystrica?
499,000 € 1569 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 900 m²
Chcete kúpiť veľkorysú stavbu vhodnú na podnikanie alebo inú investíciu? Jozef Hancko a PETRA
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Chcete si splniť sen o bývaní v novom rodinnom dome? Expert na nehnuteľnosti Miron Petráš a PE
59,890 € 499 €/m²
Rodinný dom | Balovská | 80 m²
Mysleli ste, že kúpiť rodinný dom za cenu bytu je nemožné? Jozef Hancko a PETRAS REAL ESTATE v
89,890 € 1124 €/m²
3 izbový byt | Šalviová | 69 m²
Na predaj 3 izbový byt s loggiou a balkónom, výborná lokalita Bratislava – Ružinov časť Trávnik
244,900 € 3549 €/m²
Objekt pre obchod | Jánošíkova | 199 m²
Hľadáte priestor, ktorý pretvoríte na úspešné podnikanie podľa vlastných predstáv? Práve ste ho
270,000 € 1357 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Moldava nad Bodvou | 5,200 m²
Ponúkame na predaj budovu, ktorá ponúka zázemie pre väčšiu spoločnosť, prípadne aj viacero menš
Cena dohodou
2 izbový byt | Národná Treida | 59 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Pa
166,000 € 2814 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.