Rodinný dom | 300 m²
Na predaj 2 generačný rodinný dom s pozemkom o rozlohe 1207m2 v tichej uličke v obci Ludanice l
173,000 € 577 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Na predaj rodinný dom v tichej uličke v obci Sasinkovo len 10km od Hlohovca 24km od Nitry. Do
69,000 € 767 €/m²
3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²
Dostupné reality ponúkajú na predaj 3 izbový byt o výmere 78m3 +lodžia +pivnica cca 3m2. Byt sa
165,000 € 2115 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj 2 rodinné domy v obci Alekšince 13km od Nitry a 12km od mesta Hlohovec. Poz
99,900 € 666 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tabakova | 976 m²
Directreal Office - V pôvodnej časti obce Berolákovo ponúkame na predaj stavebný pozemok, na k
299,000 € 306 €/m²
Rodinný dom | Bílkove Humence | 102 m²
Predstavujeme vám presvetlený 4-izbový rodinný dom v obci Bílkove Humence. Táto nízkoenergetick
225,000 € 2206 €/m²
Rodinný dom | Petrova Ves | 268 m²
KARIN & PARTNERS Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka priestranný rodinný dom s veľkým po
79,000 € 295 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
NA PREDAJ: Rodinný dom v obci Vinodol, len 15km od Nitry -Pozemok: 1126m2 -Zastavaná plocha
103,000 € 515 €/m²
Rodinný dom | Zvolenská | 58.6 m²
Na predaj starší rodinný dom s rozlohou 58,6m2 so sedlovou strechou a samostatnou účelovou budo
130,000 € 2218 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Pre nášho klienta hľadáme 3-4 izbový byt v Nových Zámkoch. Výmera: nad 70 m2. Stav: pôvodný a
Cena dohodou
Rodinný dom | 98 m²
NA PREDAJ: 4 izbový rodinný dom Palárikovo, časť Ludovítov, v pôvodnom stave VÝMERA: úžitkov
Cena dohodou
Rodinný dom | STARÉ MESTO | 236 m²
Predaj dvoch rodinných domov v lukratívnej lokalite hradného kopca. Z poverenia majiteľa ponúk
Cena dohodou
Garáž | Mallého | 17 m²
Pre konkrétneho a prevereného klienta hľadáme na kúpu garáž v meste Skalica. Klient má finančné
Cena dohodou
2 izbový byt | Sokolská | 54 m²
2-izbový byt s loggiou | 54 m² | pôvodný stav | Senec – Sokolská ulica Hľadáte bývanie v centr
149,900 € 2776 €/m²
4 izbový byt | 73.41 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izb. slnečný byt v lokalite Západ vo Zvolene. Tento byt sa nachádza na
183,500 € 2500 €/m²
Garáž | Lotyšská | 16 m²
16 m² | elektrina | garážový dom napojený na políciu | podiel na pozemku | ihneď k dispozícií
36,900 € 2306 €/m²
Obchodné priestory | Farnianska | 68.6 m²
alternatíva k bytu | obchodné priestory | všetky inžinierske siete | pohodlné parkovanie | za 1
145,000 € 2114 €/m²
Rodinný dom | Farnianska | 68.6 m²
145,000 € 2114 €/m²
Rodinný dom | M. Čulena | 220 m²
dom | záhrada | Záhorie | Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 10 iz
109,900 € 500 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
2x3izbový RD | 2x samostatné bytové jednotky | 2xsamostatný vchod | Na rekonštrukciu | NA PRE
70,000 € 318 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou prib
80,000 € 667 €/m²
Rodinný dom | J. Donovala | 170 m²
dom | záhrada | Záhorie | les RK KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 5 izbový rodinn
118,200 € 695 €/m²
Garsónka | Koreszkova | 26 m²
Na predaj ponúkame praktickú a kompletne zariadenú garsónku na vyhľadávanej adrese Koreszkova v
66,500 € 2558 €/m²
4 izbový byt | Ľudovíta Okánika | 97 m²
4-izbový byt (97 m²) | TOP lokalita Chrenová – Ľ. Okánika | Vysoký investičný potenciál Hľadát
208,000 € 2144 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.