Na predaj udržiavaný rodinný dom v obci Trhová Hradská

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

Ing. Ildikó Marczellová – Respect Real exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Trhová Hr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

115,000 € 958 €/m²

NOVÁ REZIDENČNÁ ŠTVRŤ V ŠALI – STAVEBNÉ POZEMKY

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | 388 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu svojho vysnívaného rodinného domu? Predstavujeme Vám staveb

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 €/m2 210 €/m2

Jedinečný 4 izbový byt 95 m2, plus balkón 11 m2 plus druhý balkón 5 m2 v tehlovej stavbe Drotárska cesta, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 95 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj jedinečný 4 izbový byt 95 m2, plus balkón 11 m2 plus dr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 4421 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave s obytným podkrovím v lokalite Bratislava - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 166 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 1958 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská. G

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj staršieho rodinného domu

Reality Trenčianske Stankovce

Rodinný dom | 87 m²

Hestia reality ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom, ktorý je postavený na pozemku o

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Stankovce

153,000 € 1759 €/m²

Predaj staršieho domu s veľkým pozemkom

Reality Vrbové

Rodinný dom | Hoštáky | 100 m²

Hestia reality ponúka na predaj veľký pozemok o celkovej výmere 1 322 m2, na ktorom je postaven

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vrbové

123,000 € 1230 €/m²

DIRECTREAL|2 izbový byt v pôvodnom stave v Skalici

Reality Skalica

2 izbový byt | Záhradná | 49 m²

Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení klienta predáme 2 izbový byt v Skalici v kľudnej lok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Skalica

83,000 € 1694 €/m²

DIRECTREAL|Jedinečná príležitosť rodinného domu s nadštandardným pozemkom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Poľná | 1,748 m²

Directreal MM - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať rodinný dom v srdci Lučenca, Banskob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

160,000 € 92 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Penzión na námestí s vlastným barom a nenahraditeľným výhľadom na hrad.

Reality Divín

Hotel, penzión, ubytovňa | Hurbanova | 332 m²

Directreal MM - Exkluzívne ponúkame na predaj penzión s vlastným barom nachádzajúci sa na náme

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Divín

165,000 € 497 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena! Obchod na Masarykovej ulici - totálne centrum mesta.

Reality Lučenec

Obchodné priestory | T. G. Masaryka | 210 m²

Directreal MM - Ponuka obchodného priestoru v úplnom centre mesta(obchodná ulica).Pozostáva z

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

70,000 € 333 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný RD vo vyhľadávanej lokalite mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Karola supa | 250 m²

Directreal MM - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať rodinný dom na vynikajúcej adrese v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

255,000 € 1020 €/m²

DIRECTREAL|Nová cena! Rodinny dom v centre mesta Poltár, vhodný aj ako dve samostatné bytové jednotky.

Reality Poltár

Rodinný dom | Slobody | 350 m²

Directreal MM - Dvojpodlažný rodinný dom, kolaudovaný v roku 1995, prešiel kompletnou prestavb

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poltár

215,000 € 614 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou a záhradou vo vyhľadávanej lokalite.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Študentská | 200 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom v Lučenci, Banskobystrický kraj. Ten

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

160,000 € 800 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Pozemky s veľkým potenciálom, aj na výstavbu rodinných domov

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Ľadovo | 12,790 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj pozemky s veľkým potenciálom pre výstavbu rodinných domov v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

15 €/m2 15 €/m2

DIRECTREAL|Keď lokalita rozhoduje, rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Alexyho | 250 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v meste Lučenec na Alexyho ulici - lok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

189,000 € 756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Rodinný dom v Tomášovciach po čiastočnej rekonštrukcií, s možnosťou dokončenia podkrovia a dalšieho využitia

Reality Tomášovce

Rodinný dom | Viešťanská | 180 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tomášovce v Banskobystrickom kraji, po č

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

129,000 € 717 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Chalupa v krásnej prírode Tuhárskej doliny.

Reality Tuhár

Chalupa, rekreačný domček | Tuhárska dolina | 326 m²

Directreal MM - Chalupa v lone krásnej prírody, Tuhárskej doliny. Na predaj ponúkame 3-izbovú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tuhár

59,000 € 181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Pozemok v meste priamo pod horou s krásnym výhľádom

Reality Krompachy

Pozemok pre rodinné domy | Krompachy | 2,144 m²

Directreal MM - Najlacnejší pozemok v meste, pre náklady na úpravu. Predaj pozemku určeného p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

22.5 €/m2 23 €/m2

DIRECTREAL|Záhrada na oddych a záhradkárčenie - Južný Prameň, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Južný Prameň | 444 m²

Directreal Exkluziv - Záhrada na oddych a rekreáciu – Nitra, Južný prameň – Párovské Háje !!

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

35,500 € 80 €/m²

AZ. Priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave na Sklenárovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, na u

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3571 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jednoizbový byt v Handlovej, ul. Mostná.

Reality Handlová

1 izbový byt | Mostná | 38 m²

NOVINKA! RK BÝVAJTE - SK Vám ponúka Útulný štartovací byt s lodžiou a výhľadom do zelene Handlo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Handlová

45,000 € 1184 €/m²

Na Predaj 4izbový rodinný dom-Dvorníky len 10km od HC

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Na predaj 4izbový rodinný dom v obci Dvorníky len 10km od Hlohovca. S veľkým pozemkom o výmere

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Dvorníky

142,000 € 507 €/m²

Na predaj dom v centre mesta Vráble v tichej uličke s pozemkom 1034m2

Reality Vráble

Rodinný dom | 138 m²

Na predaj starší rodinný dom v centre mesta Vráble v tichej uličke s rozsiahlym pozemkom o výme

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Vráble

113,000 € 819 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie