Pozemok s chatkou, kde dnes oddychujete a zajtra môžete bývať – 536 m²

Reality Krásno nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 536 m²

Hľadáte pokoj v prírode a zároveň miesto pre váš budúci dom? Realitná kancelária Reality IQ ex

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Krásno nad Kysucou

49,999 € 93 €/m²

Exkluzívne na predaj rekreačný pozemok 655 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 655 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok, ktorý sa nachádza v Považskej Bystr

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

35,000 € 53 €/m²

Predaj, dva rodinné domy, Svederník, Exkluzívne Reality IQ

Reality Svederník

Rodinný dom | svedernik | 156 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame rodinný dom s hosťovským domom v obci Svederník. Dom je v pôvo

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svederník

149,990 € 1186 €/m²

Pozemok s chatkou na predaj- Žilina, Budatín

Reality Žilina

Záhrada | Budatín | 392 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 392 m² v tichej záhradkárskej oblasti v Budatíne, len pár m

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

28,000 € 71 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný 5-izbový byt 150 m2, Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

Apartmán | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný a svetlý 5-izbový byt, ktorý sa nachádza v centre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

334,900 € 2233 €/m²

Na predaj, slnečný stavebný pozemok 904 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 904 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 904 m2 z čoho 146 m2 je podiel na súkro

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

93,900 € 104 €/m²

Exkluzívne na predaj slnecný pozemok 758 m2, Snežnica - centrum

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 758 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok - záhrada s výmerou 758 m2 ktorý sa nachádza v obci S

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

29,900 € 39 €/m²

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok 1039 m2, Turzovka časť Turkov

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,039 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný a slnečný stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v m

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

59,900 € 58 €/m²

Exkluzívne na predaj rekreačný pozemok 984 m2, Staškov pri Čadci

Reality Staškov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 984 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny a slnečný rekreačno-stavebný pozemok v obci Staškov pr

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

34,900 € 35 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC NIŽNÁ 887 m² Výhodna cena!!!

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 887 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkam na predaj stavebný pozemok s výmerou 887 m², ktorý pred

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

59,999 € 68 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, OBEC NIŽNÁ 887 m² Výhodna cena!!!

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 887 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

59,999 € 68 €/m²

RODINNÝ DOM v centre obce Bystričany na pozemku 1.204 m2 okres Prievidza

Reality Bystričany

Rodinný dom | Mirka Nešpora | 135 m²

Dom s príbehom v centre obce – priestor pre nový začiatok V centre obce Bystričany ponúkame n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bystričany

120,000 € 889 €/m²

REZERVOVANÉ -Starší rodinný dom vhodný na chalupu – mestská časť Prievidza V Malá Lehôtka

Reality Prievidza

Rodinný dom | Spojovacia | 75 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v tichej časti obce Malá Lehôtka, ideálny na chalupu aleb

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prievidza

Info v RK

Na predaj chata Črchľa, Liptovská Teplička

Reality Liptovská Teplička

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 93 m²

Chata na predaj – Črchľa, Liptovská Teplička. Pokoj lesa, horská atmosféra a celoročný oddych p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Teplička

123,000 € 1323 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom, Sládkovičova, Svit

Reality Svit

Rodinný dom | Sládkovičova | 77 m²

Tento Baťovský poldom nehľadá každého. Hľadá kupujúceho, ktorý vidí potenciál tam, kde iní vidi

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Svit

150,000 € 2260 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Budova na predaj v lukratívnej časti pri diaľnici , na vstupe do Levoče

Reality Levoča

Polyfunkčný objekt | Popradská cesta | 650 m²

S výlučným súhlasom majiteľa vám exkluzívne ponúkame na predaj budovu na lukratívnom mieste na

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Objekty na predaj Levoča

Info v RK

Exkluzívna Ponuka: Rodinný Dom s Obrovským Pozemkom a Potenciálom

Reality Markušovce

Rodinný dom | Sv. J. Nepomuckého | 120 m²

Základné Informácie a Lokalita Exkluzívne a iba u nás so súhlasom majiteľa, Vám ponúkame na pre

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Domy na predaj Markušovce

149,850 € 1249 €/m²

REZERVOVANÉ Rodinný dom s pozemkom 902m2, Kežmarok - Michalská

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Michalská | 150 m²

REZERVOVANÉ Ponúkam na predaj starší rodinný dom s úžitkovou plochou cez 150m2, postavený na po

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 15.02.2026
Domy na predaj Kežmarok

174,900 € 1166 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ Chata s veľkým vysporiadaným pozemkom (508 m2) Dubina II

Reality Poprad

Záhradná chatka | Kvetnica | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu s veľkým slnečným pozemkom (508m2) na Dubine II - Hranov

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Poprad

70,000 € 1623 €/m²

Rodinný dom na rekonštrukciu s pozemkom 990 m² – Hozelec

Reality Hozelec

Rodinný dom | Hlavná | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Hozelec (okres Poprad), ul. Hlavná 46/13. Ide o starš

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Hozelec

169,000 € 1056 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ: 2 izbový byt s lodžiou na ul. MPČL 17, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 50 m²

PREDANÉ: 2-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, situovaný na 1. poschodí z 8 v bytovom dome

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4 izbový byt s lodžiou pripravený na modernizáciu, Štúrova 25, Tatranská Štrba

Reality Štrba

4 izbový byt | Štúrova | 74 m²

Na predaj 4-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, pripravený na modernizáciu, situovaný na 1.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Štrba

196,000 € 2649 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ Rodinný dom s dvoj garážou, Poprad - Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Dolný Rad | 190 m²

REZERVOVANÝ Ponúkam na predaj starší rodinný dom s dvoj garážou, postavený na pozemku s rozloho

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Poprad

189,900 € 999 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANY Nehnuteľnosť s veľkým potenciálom v Trenčianskych Stankovciach

Reality Trenčianske Stankovce

Rodinný dom | Hlavná | 111 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte na moderné bývanie, alebo hľadáte priestor pre podnik

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Stankovce

149,500 € 1347 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie