4-izbový byt s garážou a záhradkou

Reality Púchov

4 izbový byt | Železničná | 73 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný 4-izbový byt nachádzajúci sa na ulici Žele

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Púchov

128,000 € 1753 €/m²

Administratívno-prevádzková budova v Prievidzi - kancelárie, zázemie, sklad, Hasičská ulica.

Reality Prievidza

Administratívny objekt | Hasičská | 208 m²

Ponúkame na predaj samostatnú prízemnú administratívno-prevádzkovú budovu v Prievidzi, vhodnú

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

250,000 € 1202 €/m²

BA/RAČA - Investícia alebo pestovanie vína? Vinohrad na predaj

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Kamilková | 1,610 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj neobrábaný vinohrad v časti Dolné cídle v Rači. Pozemok poskytuje

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

65,000 € 40 €/m²

CHORVATSKO/BRAČ - Stavebný pozemok 150m od krásnej pláže

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Slnko, more, krásne scenérie, žiadne preplnené pláže plné turistov práve tam sa nachádza nami p

Publikované: 30.06.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj

69,990 € 184 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2 izbový byt pôvodný stav - Košice IV. - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²

Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

168,900 € 3312 €/m²

82-ročný rodinný dom so širokými možnosťami rekonštrukcie + hospodárska budova v štýle stodola na veľkom pozemku 2670 m² s vlastnou studňou

Reality Trnava

Rodinný dom | Oravné | 168 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa / Znalecký posudok k dispozícii Cena pozemku na m2 vychádza 86

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

Predáme výnimočný dom v provensálskom štýle s obrovským pozemkom, bazénom a záhradou. Váš nový raj na zemi.

Reality Drahovce

Rodinný dom | Majer | 287 m²

Predáme sen. Jedinečný rodinný dom v čarovnom provensálskom štýle, ukrytý v absolútnom tichu ti

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Drahovce

630,000 € 2195 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Atraktívny pozemok s domom v srdci Starej Kopánky s potenciálom moderného bývania

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Tatranská | 50 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok so starším rodin

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Trnava

179,000 € 3580 €/m²

Predané / Dva domy - jedna príležitosť | Hrnčiarovce nad Parnou

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | 540 m²

DVA DOMY – JEDNA PRÍLEŽITOSŤ | Hrnčiarovce nad Parnou Rodinné bývanie. Penzión. Firemné sídlo.

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

463,500 € 858 €/m²

Predané/ Dva domy - jeden výnos. Investičná nehnuteľnosť s obsadenosťou | Hrnčiarovce nad Parnou

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Hotel, penzión, ubytovňa | 540 m²

DVA DOMY – JEDNA PRÍLEŽITOSŤ | Hrnčiarovce nad Parnou Penzión. Firemné sídlo. Rodinné bývanie.

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

463,500 € 858 €/m²

NOVÁ NIŽŠIA CENA Dom / chalupa Turzovka – Turkov pripravený na rekonštrukciu, tichá lokalita, potôčik, les

Reality Turzovka

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE ponúka na predaj rodinný dom na rekonštrukciu v obci Turzovk

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turzovka

95,000 € 950 €/m²

Predaj, rodinný dom, Marček, Exkluzívne Reality IQ

Reality Svederník

Rodinný dom | Marček | 126 m²

Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v obci Svederník, časť Marček. Dom je po čiastočnej

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svederník

135,000 € 1071 €/m²

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok 1008 m2, Ďurčiná pri Rajci

Reality Rajec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,008 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rovinatý stavebný pozemok, ktorý sa nachádza na začiatku obce

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Rajec

95,000 € 94 €/m²

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok 984 m2, Staškov pri Čadci

Reality Staškov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 984 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny a slnečný stavebný pozemok v obci Staškov pri Čadci.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

34,900 € 35 €/m²

Ideálne stavebné pozemky, Liptovský Mikuláš - Bobrovec

Reality Bobrovec

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 600 m²

Exkluzívne na predaj: Pozemok v Bobrovci – Ulica Mlynská Ponúkame Vám exkluzívnu príležitosť n

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bobrovec

99,900 € 167 €/m²

Exkluzívne na predaj rekreačná chata, Višňové pri Žiline

Reality Višňové

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 17 m²

Ponúkame Vám na predaj útulnú, murovanú, rekreačnú chatku v pokojnej záhradkárskej oblasti Višň

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Višňové

16,000 € 941 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný rekreačný pozemok 1659 m2 Žilina-Strážov

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,659 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pekný a slnečný rekreačný pozemok, ktorý sa nachádza v prímes

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

65,000 € 39 €/m²

Znížená cena.Na predaj rekreačný pozemok 2418 m2 v Hornom Srní.

Reality Horné Srnie

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,418 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok o výmere 2418 m 2 v Hornom Srní, na úpätí Bielych Karp

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horné Srnie

Cena dohodou

Na predaj stavebné pozemky Trenčianska Závada

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 6,560 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v lokalite Trenčianska Závada. Výmera pozemkov spolu 6560 m

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

39 €/m2 39 €/m2

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ - Stavebný pozemok v Zázrivej s platným povolením

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | 481 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Zázrivá o výmere 481 m². Pozemok sa nachádza priamo v zastav

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

89,900 € 187 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 3000 m2 Slavnica.

Reality Slavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 3000 m2. Pozemok je rovinatý s rozmermi 21 x 151m. Pre

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Slavnica

57 €/m2 57 €/m2

Na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok 963 m2,Divina pri Žiline

Reality Divina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 963 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný a slnečný stavebný pozemok v obci Divina pri Žiline. Pozemok s vým

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Divina

97,000 € 101 €/m²

Exkluzívne na predaj rekreačný pozemok 655 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 655 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok, ktorý sa nachádza v Považskej Bystr

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

35,000 € 53 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok 521 m2, Žilina - Bytčica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Bystrická | 521 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v mest

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

93,000 € 179 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie