SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ Rodinný dom s garážou, pozemkom 802 m2, Nitrianske Pravno, okres Prievidza

Reality Nitrianske Pravno

Rodinný dom | - | 200 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj samostatný 4 -izbový rodinný dom v ob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Pravno

154,800 € 774 €/m²

AFYREAL predaj 2 izbový byt pôvodný stav ul. P.O.Hviezdoslava, TOP prostredie_REZERVOVANE

Reality Levice

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslavova | 61.19 m²

AFYREAL predáva 2 izbový byt v pôvodnom stave na ul.P.O.Hviezdoslava, 61,19 m² CENA: 88.000 E

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Levice

88,000 € 1438 €/m²

NADČASOVÝ SKVOST V SRDCI STARÉHO MESTA: 3-izbový tehlový byt - Zimná, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zimná | 62.52 m²

„Maximalizujte potenciál svojho bývania.“ PROXIMITY REAL prináša ponuku 2-izbového bytu, ktoré

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3519 €/m²

REZERVOVANÉ! 1,5 izbový byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Jakobyho | 42 m²

Proximityreal ponúka na predaj 1,5 izbový byt v Košiciach , v mestskej časti Košice-Sever, na J

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

152,990 € 3643 €/m²

Záhradná chata na pozemku 416 m; Košice - Čermeľ, časť Prielohy

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | 18 m²

Túžite po záhrade s chatkou v blízkosti Košíc a predsa dostatočne ďaleko od ruchu mesta? Pokiaľ

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

27,900 € 1550 €/m²

Zdarma ohodnotíme Vašu nehnuteľnosť

Reality Senec

Rodinný dom | Verejná | 90 m²

Chystáte Vašu nehnuteľnosť na predaj alebo ste ju zdedili a dostávate príliš veľa protichodných

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | - | 57 m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave v centre Martina. Domov, ktorý dýcha pokojo

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

117,000 € 2053 €/m²

REZERVOVANÉ! 🏡 Rodinné sídlo s rozprávkovým pozemkom (1018 m²) v srdci Kolačína

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | 180 m²

MCD Reality vám exkluzívne ponúka priestranný, 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej uli

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

228,000 € 1267 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na Predaj 3-izbový byt, 62 m2 s balkónom, Handlová, ul. Prievidzská

Reality Handlová

3 izbový byt | - | 62 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Handlová

67,000 € 1081 €/m²

Krásna záhrada a chata s dychberúcim výhľadom – Červený breh, Košice

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | Žľaby | 30 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú tehlovú dvojpodlažnú chatu v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Čer

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

29,900 € 997 €/m²

REZERVOVANÉ! Rodinný dom na predaj v Jaklovciach okres - Gelnica

Reality Jaklovce

Rodinný dom | Požiarnicka | 162.5 m²

Proximity real ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v pokojnej časti obce Jaklovce o

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Jaklovce

84,999 € 523 €/m²

Veľmi zaujímavá investičná príležitosť - Chata, Vyšná Hutka

Reality Vyšná Hutka

Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Hutka | 69 m²

Proximityreal Vám ponúka na predaj veľmi zaujímavú, murovanú chatu s peknou záhradou. Táto ponu

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Hutka

68,900 € 999 €/m²

garzónka s loggiou na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Jégého | 20 m²

Ponúkame Vám na predaj garzónku s loggiou na ulici Jegeho v Bratislave. Byt je v pôvodnom ale

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,000 € 8950 €/m²

REZERVOVANÉ- Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina ulica Thurzova

Reality Martin

2 izbový byt | Thurzova | 56.1 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 -izbový byt s balkónom v jednej z vyhľadávanejších lokalít blíz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

127,500 € 2273 €/m²

Krásny pozemok na stavbu DOMU alebo CHATY

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,993 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe cca 1993m2 nachádzajúci

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

54,825 € 28 €/m²

3-izbový byt s loggiou v obľúbenej časti Rozkvetu, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 69 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s obľúbenou dispozíciou,

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

138,000 € 2000 €/m²

ĎURĎOVÉ_pozemok na výstavbu RD

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Ďurďové | 1,159 m²

LUHOVA reality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

55,000 € 47 €/m²

Stavebné pozemky v atraktívnej lokalite – skvelá investícia!

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre rodinné domy | Medová | 852 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodinných domov, ktor

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

102,240 € 120 €/m²

Stavebný pozemok – možnosť odpočtu DPH!

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre rodinné domy | Medová | 866 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, ktorý sa nachá

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

103,920 € 120 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA_DOM v Zubáku s krásnym pozemkom

Reality Zubák

Rodinný dom | Zubák | 180 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Zubák, ktorá je čo

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zubák

79,900 € 444 €/m²

Krásny pozemok na stavbu CHATY_REKREAČNÉHO DOMU

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,675 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe 1675m2 nachádzajúci sa v

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

54,250 € 32 €/m²

Krásny pozemok na stavbu DOMU alebo CHATY_ZUBÁK

Reality Zubák

Pozemok pre rodinné domy | Zubák | 1,922 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj slnečný pozemok o rozlohe cca 1922m2 nachádzajúci

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

53,050 € 28 €/m²

DOM s projektom a stavebným povolením_Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj dom s výrazným potenciálom v obci Lysá pod Makytou

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

99,000 € 660 €/m²

KRÁSNY, slnečný pozemok_4942m2

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Zábreh | 4,942 m²

LUHOVA reality Vám výhradne ponúka na predaj nádherný pozemok s lesom na stavbu rekreačného do

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

25 €/m2 25 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie