Rodinný dom | Krásno | 122.4 m²
SUCHÁNEK & PARTNERS Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v pokojn
94,900 € 775 €/m²
Rodinný dom | Chalupkova | 247 m²
Poznáte ten pocit, keď vojdete do domu a cítite v ňom poctivú prácu a spomienky generácií? Tent
350,000 € 1417 €/m²
Rodinný dom | Jánošovska | 100 m²
✨ Dom s dušou čaká na nový príbeh – Vrútky, Jonášovská ulica ✨ Predstavte si miesto, kde si mô
115,000 € 1150 €/m²
Rodinný dom | - | 136 m²
🌳 PREDAJ: Rodinný dom s veľkorysým pozemkom (1846 m²) v obci Skároš Hľadáte únik z mesta, prie
219,999 € 1618 €/m²
3 izbový byt | Palarikova | 61 m²
💎 Bývanie s atmosférou rodinného domu: 3-izbový byt so záhradou a garážou Hľadáte nehnuteľnos
209,999 € 3443 €/m²
Rodinný dom | Gomboš | 220 m²
ProximityReal vám ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 3 338 m², na ktorom je možná v
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
1 € 0 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 120 m²
Ponúkame na predaj chalupu - rodinný dom v krásnom prostredí lazov v Hriňovej – časť Krivec. Id
114,900 € 958 €/m²
Reštaurácia | 90 m²
Exkluzívne predáme polovnícku chatu v centru mesta Gbely. Chata sa skladá zo spoločenskej časti
85,000 € 944 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 226.5 m²
ÚP: 226,5 m² | Pozemok: 1045 m² | 2 kuchyne | 2 kúpeľne | garáž | všetky IS + optika Konečne d
349,900 € 1545 €/m²
Rodinný dom | Ovčiarsko | 100 m²
ELISS REAL Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ovčiarsko pri Žiline. Rovinatý pozemok
165,000 € 1650 €/m²
3 izbový byt | - | 63 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt v osobnom vla
65,000 € 1032 €/m²
Rodinný dom | Abovská 79 | 481 m²
Realitná kancelária PROXIMITY REAL ponúka na predaj rovinatý a oplotený pozemok nachádzajúci sa
255,990 € 532 €/m²
2 izbový byt | - | 60 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 2- izbový byt v osobnom vlastníctve,
52,500 € 875 €/m²
3 izbový byt | - | 72 m²
Beplan reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Martin-Sever. Byt sa nachád
146,700 € 2038 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
REALL INVEST predstavuje na predaj rodinný dom s históriou v obci Chtelnica, priamo v centre na
128,000 € 853 €/m²
2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²
Predaj - 2-izbový byt v dobrej lokalite Karlovej Vsi, Dlhé diely, Kresánkova ulica. Ideálny byt
208,000 € 3649 €/m²
3 izbový byt | Čínska | 63 m²
Proximity real ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa na Čínskej ulici s úžitkovou ploch
164,990 € 2619 €/m²
1 izbový byt | - | 39 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 1- izbový byt v osobnom vlastníctve,
66,000 € 1692 €/m²
Rodinný dom | 340 m²
Ak hľadáte projekt, do ktorého vložíte svoje srdce, energiu a víziu, tento dom vám ponúka zákla
315,000 € 926 €/m²
3 izbový byt | Užhorodská | 69 m²
Hľadáte bývanie, ktoré je dostupné ihneď a zároveň Vám dáva voľnosť pretvoriť si ho podľa vlast
199,949 € 2898 €/m²
Rodinný dom | Gomboš | 220 m²
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Helcmanovce | 114 m²
Proximity real ekluzívne ponúka na predaj gazdovský dom s rozsiahlym pozemkom 1577m2 v obci He
47,999 € 421 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
MCD Reality vám exkluzívne ponúka priestranný, 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej uli
228,000 € 1267 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.