Ponúkame na predaj sedliacky dom - v obci Pácin

Reality Pácin

Rodinný dom | Maďarsko | Pácin | Pácin

Ponúkame na predaj sedliacky dom - v maďarskej obci Pácin, ktorá sa nachádza v bezprostrednej b

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pácin

30,000 € 353 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na Predaj 3-izbový byt, 76.46 m2 , 4x loggie, okres Detva

Reality Detva

3 izbový byt | A.Hlinku | 76.46 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Detva

123,900 € 1620 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na Predaj rodinný dom/ chalupa s pozemkom 213 m2 , Dolná Ves, okres Žiar nad Hronom

Reality Dolná Ves

Rodinný dom | Dolná Ves | 59 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám predstavuje samostatný rodinný dom v pokojnej obci Do

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolná Ves

35,000 € 593 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 2 -izbový byt 66 m2, Handlová ul. 29. Augusta

Reality Handlová

2 izbový byt | - | 66 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na PREDAJ 2- izbový byt v osobnom v

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Handlová

55,500 € 841 €/m²

🔑 Byt, ktorý čaká na váš vlastný príbeh | 3-izbový byt – Ondavská, Košice Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ondavská | 65 m²

Nie každý hľadá kompletne prerobený byt podľa vkusu niekoho iného. Niekto chce priestor, ktorý

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 3231 €/m²

Rovinatý pozemok pre výstavbu rodinného domu - Barca, Košice

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Abovská 79 | 481 m²

Realitná kancelária PROXIMITY REAL ponúka na predaj rovinatý a oplotený pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

255,990 € 532 €/m²

starší RD, 3 iz., poz. 1 124,5 m2; + 1656 m2, Veľká Ves (okr. Poltár), 49 000,-€

Reality Veľká Ves

Rodinný dom | 196 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší 3 izbový rodinný dom, ktorý bol v minulosti čiastočn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Ves

49,000 € 250 €/m²

Rodinný dom na predaj v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 100 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj útulný rodinný dom v lone prírody – Dobrá Voda Prinášame v

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

94,500 € 945 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2i byt, 42m2 s loggiou | Rovníková ul. ***VÝBORNÁ PONUKA MESTSKÉHO BÝVANIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rovníková | 42 m²

Pozrite si 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=mpSQq6aeGuH Ponúkame vám na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 5000 €/m²

Predaj staršieho rodinného domu s veľkým pozemkom na začiatku Priekopy v Martine

Reality Martin

Rodinný dom | - | 130 m²

Exkluzívna nehnuteľnosť s historickým charakterom na veľkorysom pozemku – Martin, Priekopa Pon

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Martin

255,000 € 1962 €/m²

priestranná garáž na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Súťažná | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ulici Súťažná v pôvodnom funkčnom technickom stave. Pozemok pod

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 1579 €/m²

Exkluzívne na predaj romantický domček v Turčianskych Kľačanoch

Reality Turčianske Kľačany

Rodinný dom | - | 100 m²

Exkluzívna nehnuteľnosť s historickým charakterom na veľkorysom pozemku 2239 m2 v Turčianskych

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Turčianske Kľačany

175,000 € 1750 €/m²

NÁDHERNÁ CHATA V SRDCI PRÍRODY – BUKOVEC, KOŠICE

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | Bukovec | 69 m²

Proximityreal ponúka na predaj výnimočnú chatu v srdci prírody. Predstavte si ráno v lese. Otv

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

53,800 € 780 €/m²

Útulná drevená chata pri jazere -Vyšná Kamenica

Reality Vyšná Kamenica

Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Kamenica | 50 m²

Proximityreal ponúka na predaj exkluzívne nádhernú chatu v srdci prekrásnej prírody vo Vyšnej K

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Kamenica

47,990 € 960 €/m²

Záhrada s chatou na predaj v Košiciach - Kavečany

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Pod Vitalinou | 66 m²

Proximity ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj v osobnom vlastníctve, záhradu s chatkou v z

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

62,999 € 955 €/m²

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 2,5-IZBOVÝ BYT NA ŠTRKOVCI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62.16 m²

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj 2,5-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Ružino

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4167 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom na lazoch v Hriňovej s potokom, ovocnými stromami, dvoma bytmi a veľkou povalou v časti Hriňová - Krivec

Reality Hriňová

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v krásnom prostredí lazov v Hriňovej – časť Krivec. Ideálne mies

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hriňová

114,900 € 958 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM V TURČIANSKYCH TEPLICIACH

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 65.75 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 66 m², situovaný na 2. posc

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

135,000 € 2053 €/m²

PREDAJ: RD 334 m2možný facelift na pozemku 753 m2 na Rastlinnej, Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Rastlinná | 334 m²

Realion, s.r.o. ponúka na predaj 2-podlažný, celý podpivničený RD s úžitkovou plochou cca 334 m

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

645,000 € 1931 €/m²

PREDAJ - 1-izbovy byt - Okružná ulica

Reality Trnava

1 izbový byt | Okružná | 29 m²

REALL INVEST predstavuje 1-izbový byt na predaj na Okružná ulica (BAURING). Ide o útulný byt i

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

129,000 € 4448 €/m²

Výrobno skladový areál s pozemkom 8000 m2 v Kežmarku

Reality Kežmarok

Výrobný objekt | SU | 2,900 m²

Ponúkame na predaj výrobno - skladový areál, v meste Kežmarok. V okolí areálu sa nachádzajú vý

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Kežmarok

900,000 € 310 €/m²

Investičná príležitosť v srdci Senca: Tehlový RD, potenciál 2.domu

Reality Senec

Rodinný dom | Chalupkova | 247 m²

Poznáte ten pocit, keď vojdete do domu a cítite v ňom poctivú prácu a spomienky generácií? Tent

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

350,000 € 1417 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj | rodinný dom v obci Krásno

Reality Krásno

Rodinný dom | Krásno | 122.4 m²

SUCHÁNEK & PARTNERS Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom nachádzajúci sa v pokojn

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Krásno

94,900 € 775 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SPEKTRUM REALITY- Na predaj 3-izbový rodinný dom / chalupa s pozemkom 1840 m2, Valaská Bela, okres Prievidza

Reality Valaská Belá

Vidiecky dom | - | 65 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojací rodinný dom v ob

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Valaská Belá

84,000 € 1292 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie