REZERVOVANÉ |5-izbový rodinný dom v srdci slovenskej prírody

Reality Muránska Zdychava

Rodinný dom | 120 m²

REALL INVEST EXKLUZÍVNE PONÚKA JEDINEČNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V SRDCI PRÍRODY – MURÁNSKA ZDYCHA

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Muránska Zdychava

73,500 € 613 €/m²

Výnimočný pozemok s RD a nádherným výhľadom na Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Pitvory | 80 m²

Máte víziu svojho vysnívaného domova alebo hľadáte ideálnu investičnú príležitosť? Exkluzívne V

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

429,000 € 5363 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 podlažný dom 95 m2 - pozemok 2884 m2 Svätý Jur *** SÚPISNÉ ČÍSLO - TRVALÉ BÝVANIE ***

Reality Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | . | 95 m²

Pozrite si videoobhliadku: https://youtu.be/dCdohnKZSvs Predstavte si rannú kávu na terase s v

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Jur

259,900 € 2736 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZIVNA ponuka atraktívneho pozemku s rozlohou 579 m2, Svätý Jur *** CHATA SO SÚPISNÝM ČÍSLOM, VÝBORNÁ PONUKA ***

Reality Svätý Jur

Záhradná chatka | . | 22 m²

Ponúkame vám na predaj atraktívny pozemok v osobnom vlastníctve s rozlohou 579 m2 vo vyhľadávan

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Jur

79,900 € 3632 €/m²

NA PREDAJ 5i RODINNÝ DOM s POZEMKOM 1806 m² - Vranov n/T, Mlynská ul.

Reality Vranov nad Topľou

Rodinný dom | Mlynská | 450 m²

Hľadáte miesto, kde si vytvoríte domov presne podľa seba a zároveň získate priestor, ktorý má d

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

Predaj 5-izb. byt s dušou, 183 m2, Holubyho ul., Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Holubyho 1 | 183 m²

Na predaj výnimočný tichý a svetlý 5-izbový byt v krásnej budove z r. 1925 od arch. Michala Mil

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

796,500 € 4352 €/m²

Chata v lesnom prostredí s krásnym výhľadom na pozemku 489m2

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Kopanice | 68 m²

EDEN real ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v záhradkárskej osade Rača - Kopanice. Re

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

199,900 € 2940 €/m²

Ľ.Fullu: Na predaj priestranný 3.5 izbový byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľ | 84 m²

Nachádzame sa na 2 poschodí 9 poschodového bytového domu, do ktorého sa dostávame nedávno zreko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

240,000 € 2857 €/m²

Výrobná hala Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | 3,900 m²

Ponúkame na predaj výrobný areál s administratívnou budovou nachádzajúci sa v strategickej loka

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ*** Na predaj veľký 2-izb. byt pri NC Max Skalica, 64 m2

Reality Skalica

2 izbový byt | L. Svobodu 6 | 66 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt vo výbornej lokalite Skalice. Nizkopodlažná zástavba v bezpe

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Skalica

92,000 € 1394 €/m²

Na predaj 3-izb rodinný dom v centre mesta Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | - | 116 m²

Na predaj 3-izb rodinný dom v centre mesta Malacky Ponúkame na predaj útulný jednopodlažný rod

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

208,000 € 1793 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na Predaj rodinný dom s pozemkom 1385 m2, Janova Lehota, okres Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 103 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Jano

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

85,000 € 825 €/m²

Hotel v krásnom prostredí s veľkým potenciálom, len 2 km od Bardejovských Kúpeľov

Reality Bardejov

Hotel, penzión, ubytovňa | cc | 1 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v turisticky atraktívnej lokalite ? Ponúkame vám na pr

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bardejov

1,980,000 € 1980000 €/m²

Ponúkame na predaj výrobný a skladový areál v Trebišove

Reality Trebišov

Výrobný objekt | ok | 26,500 m²

Ponúkame na predaj unikátny výrobný a skladový areál, s colným skladom v Trebišove.Parametre ar

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

2,060,000 € 78 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na Predaj Obchodný priestor 70 m2, Handlová, Ul. 29.Augusta

Reality Handlová

Objekt pre obchod | 29.Augusta | 70 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj Obchodný priestor v osob

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Handlová

63,000 € 900 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom na podnikanie v centre Moldavy

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Hlavná | 136 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v centre mesta Moldava nad Bodvou, situovanú v atraktívnej loka

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

75,000 € 551 €/m²

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ veľkometrážny 4-izbový byt, 84 m2, Handlová, ul. Okružná

Reality Handlová

4 izbový byt | Okružná | 84 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ veľkometrážny 4- izbový byt v osobnom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Handlová

72,500 € 863 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Valča

Reality Valča

Rodinný dom | - | 110 m²

Beplan Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom, no zachovalom stave v obci

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Valča

145,000 € 1318 €/m²

NA PREDAJ! Rodinný dom s veľkým, rovinatým pozemkom Veľké Ripňany

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Piešťanská | 1,079 m²

Hľadáte samostatne stojaci rodinný dom s veľkým pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, ktorý si pri

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

99,000 € 92 €/m²

Dom s potenciálom na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv | Sokolovce

Reality Sokolovce

Rodinný dom | Hollého | 150 m²

Nie každý hľadá hotový dom bez práce. Niekto hľadá miesto, kde si môže vytvoriť bývanie presne

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sokolovce

140,000 € 933 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 3-izbový byt + záhrada + 2x parking

Reality Boleráz

3 izbový byt | Pod Zámkom | 75 m²

REALL INVEST predstavuje 3-izbový byt, kde sa spája pokoj vidieka s praktickým bývaním a priest

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Boleráz

148,900 € 1985 €/m²

HANISKA | 4 MIN OD VOLVO | DOM S BUDÚCNOSŤOU, KTORÚ CÍTITE

Reality Haniska

Rodinný dom | 123 m²

HANISKA | 4 MIN OD VOLVO | DOM S BUDÚCNOSŤOU, KTORÚ CÍTITE Niektoré nehnuteľnosti sú len domy.

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Haniska

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Chata v nádhernom prostredí obklopená prírodou, 55 m², s terasou a pivnicou - Vyšná Kamenica

Reality Vyšná Kamenica

Chalupa, rekreačný domček | Vyšná Kamenica | 75 m²

Ponúkame na predaj chatu v jednom z najkrajších prostredí, aké sme kedy mali v ponuke. Táto neh

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Kamenica

41,990 € 560 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na Predaj rodinný dom Chvojnica, okres Prievidza

Reality Chvojnica

Rodinný dom | - | 92 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Chvojnica v okr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chvojnica

33,000 € 359 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie