Rodinný dom | 120 m²
ID: 301 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekon
114,900 € 958 €/m²
Chata, drevenica, zrub | hlavna | 1 m²
ID: 66 Rekreačný pozemok s chatou – Zemplínska Šírava, Kamenec Lokalita: Stredisko Kamenec, Z
67,900 € 67900 €/m²
Rodinný dom | Richterova | 110 m²
Hľadáte bývanie, kde sa snúbi pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do mesta? Ponúkame vám na p
165,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Kováčska | 120 m²
Hľadáte pokojné bývanie? Tento dom vo Veľkých Úľanoch je presne pre vás! Ponúkame vám jedinečn
158,000 € 1317 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²
VÝNIMOČNÉ VIDIECKE SÍDLO S HEKTÁROVÝM POZEMKU – DUNAJSKÝ KLÁTOV Priestor, kde sa komfort str
569,000 € 2659 €/m²
Rodinný dom | Sadová | 240 m²
V samotnom srdci mesta ponúkame výnimočnú vilu, ktorá spája mestskú adresu s pokojom súkromnej
Info v RK
Rodinný dom | Sadová | 102 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom(v radovej zástavbe) situovaný v pokojnom a príjemnom
280,000 € 2745 €/m²
Rodinný dom | 205 m²
V jednej z najvyhľadávanejších častí mesta Turčianske Teplice, v tichej vilovej štvrti priamo p
Info v RK
Hotel, penzión, ubytovňa | SNP | 650 m²
Ponúkame vám exkluzívne na predaj túto neobvyklú a jedinečnú Historickú Usadlosť, za bránou kto
Cena dohodou
Rodinný dom | SNP | 650 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 180 m²
EXKLUZÍVNE DRON VIDEO NEHNUTEĽNOSTI: https://www.youtube.com/watch?v=8v6JnW8ngrc Ponúkame Vám
195,000 € 1083 €/m²
Rodinný dom | Biely Potok | 300 m²
TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný rodinný dom s úžitkovou plochou viac ako 3
205,000 € 517 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 0 m²
Exkluzívne ! Pre tých ,ktorý si chcú urobiť svoj vlastný domov, únik z mesta, relax. Dá sa z ne
89,990 €
Rodinný dom | Kuzmányho | 225 m²
Na predaj priestranný 3-podlažný rodinný dom v Turčianskych Tepliciach, ul. Kuzmányho Ponúkame
235,000 € 1044 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 62 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj samostatne stojacu, plne zariadenú rekreačnú chatu v krásnom a ti
214,990 € 3629 €/m²
Historický objekt | SNP | 650 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 100 m²
VIRTUÁLNA OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=ZMDaPg3iSXU DRON VIDEO NEHNUTEĽNOSTI: h
105,000 € 1130 €/m²
3 izbový byt | Pod kaštieľom | 65 m²
Sú byty, ktoré sú hotové. A potom sú byty, ktoré čakajú na niekoho, kto im vdýchne nový život.
113,900 € 1752 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Ponúkame na predaj priestory vhodné na bývanie aj podnikanie v tichej lokalite, blízko len 2 km
255,000 € 1159 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 212 m²
Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť, v pokojnom prostredí mimo mestského ruchu. Rodinný dom v
129,900 € 613 €/m²
Rodinný dom | Žltá | 250 m²
TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE murovaný rodinný dom v zachovalom stave na slnečnom pozemku 1 253
138,900 € 556 €/m²
Iný objekt | Nezadaná | 20 m²
Jedinečná príležitosť pre milovníkov pokoja, prírody a originality – predaj bunkru s vlastným
17,000 € 850 €/m²
Garáž | Mierová | 18 m²
Hľadáte bezpečné parkovanie alebo stabilnú investíciu v jednej z najžiadanejších častí Bratisla
35,900 € 1994 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
REALL INVEST EXKLUZÍVNE PONÚKA JEDINEČNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V SRDCI PRÍRODY – MURÁNSKA ZDYCHA
73,500 € 613 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.