Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
ID: 447 GE-MAX Reality ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Lúčky, ktorý sa nachádza hneď
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
ID:300 GE-MAX Reality ponúka na predaj starší neobývaný rodinný dom v obci Záhor, vhodný na rek
Cena dohodou
2 izbový byt | Zimná | 46.5 m²
ID:378 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt za výhodnú cenu – ul. Zimná, Čierna nad Tis
25,990 € 559 €/m²
Rodinný dom | Jarášová | 1 m²
ID:481 GE-MAX Reality ponúka na predaj pozemok so starším rodinným domom a letnou kuchynkou v o
29,900 € 29900 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:477 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Palín, nachádzajúci sa na pozemku s v
39,900 € 39900 €/m²
1 izbový byt | 22 m²
ID:488 GE-MAX Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s výmerou 22 m², ktorý sa nachádza v meste
39,900 € 1814 €/m²
Rodinný dom | Pavla Horova | 1 m²
ID: 466 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 2-generačný rodinný dom nachádzajúci sa vo
219,000 € 219000 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 1 m²
ID:452 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Michalo
204,900 € 204900 €/m²
2 izbový byt | Ibrányiho | 55 m²
ID:439 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Kráľovskom Chlmci o výmere 55 m², ktorý s
47,900 € 871 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
ID: 308 GE-MAX Reality vám ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Ptrukša s veľkým
22,900 € 191 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
ID: 303 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Remetské Hámre, v krásnom pr
60,000 € 429 €/m²
Rodinný dom | hlavna | 1 m²
ID: 92 Rodinný dom – Lastomír, len 3 km od Michaloviec, veľký pozemok 1700 m² Ponúkame na pred
104,900 € 104900 €/m²
Garáž | Tyršova | 18 m²
ID:434 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj garáž nachádzajúcu sa v meste Sobrance, na Tyršovej
25,900 € 1439 €/m²
3 izbový byt | Sokolovská | 80 m²
ID:363 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Sokolovskej ulici v Humennom
94,900 € 1186 €/m²
4 izbový byt | Družstevná | 86 m²
ID:390 GE-MAX Reality ponúka na predaj 4-izbový byt v meste Strážske, na ulici Družstevná, v pô
90,000 € 1047 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:482 GE-MAX Reality ponúka na predaj starší rodinný dom s pozemkom v obci Tibava. Rodinný do
37,900 € 37900 €/m²
Rodinný dom | Straňany | 1 m²
ID: 165 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný pozemok s celkovou rozlohou 5
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
ID:448 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Choňkovce, ktorý sa nachádza na pries
149,000 € 1490 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 42 m²
ID: 187 GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v jednej z najvyhľadávan
79,900 € 1902 €/m²
3 izbový byt | Berehovská | 70 m²
ID:362 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej adrese Ber
97,900 € 1399 €/m²
3 izbový byt | Záhradná | 76.5 m²
ID:377 zateplenom bytovom dome s novým výťahom. Byt je v pôvodnom stave, čo z neho robí ideálnu
29,999 € 392 €/m²
4 izbový byt | Sama Chalupku | 80 m²
ID:381 GE-MAX Reality | 4-izbový byt v tehlovej bytovke – S. Chalupku 21, Michalovce | 80 m² |
Cena dohodou
Rodinný dom | Nábr. J. M. Hurbana | 100 m²
ID:406 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom v Michalovciach – časť Laborec, s pozemkom 4
234,000 € 2340 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
ID:334 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť s obrovským pozemkom, súkromím a potenc
93,900 € 783 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.