2 - izbový byt Lietavská Lúčka

Reality Lietavská Lúčka

2 izbový byt | 55 m²

Hľadáte cenovo dostupný byt, ktorý si zrekonštruujete podľa vlastných predstáv? Ak áno, ponúkam

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lietavská Lúčka

129,900 € 2362 €/m²

Polyfunkčný objekt Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | 4,538 m²

Ponúkame na predaj areál v obchodno - priemyselnej zóne na predaj vhodný na výstavbu polyfunkci

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

2,250,000 € 496 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Žilina - Budatín

Reality Žilina

Rodinný dom | 107 m²

Na predaj tehlový rodinný dom v Žiline – Budatín - ulica na Na Lány, Dom sa nachádza na pozemk

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

225,000 € 2103 €/m²

Sklad v centre Priemysel Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Prevádzkový areál | 520 m²

Nebytové priestory májú celkovú výmeru 520m2 z toho 500m2 na 2. poschodí a 20m2 v pivnici bytov

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

75,000 € 144 €/m²

Rodinný dom Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Rodinný dom | 150 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v atraktívnej l

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

325,000 € 2167 €/m²

Priestranný Rodinný dom s bazénom Maršová-Rašov

Reality Maršová-Rašov

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný rodinný dom s garážou a bazénom v obci Maršová-Rašov.

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Maršová-Rašov

396,000 € 2475 €/m²

Rodinný dom Lysica

Reality Lysica

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný, 3 podlažný rodinný dom situovaný vo veľmi peknom prostredí obce

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lysica

135,000 € 675 €/m²

Rodinný dom Rajec

Reality Rajec

Rodinný dom | 270 m²

Predaj rodinného domu v Rajci – výborná poloha, možnosť bývania aj podnikania. Predám poschodo

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rajec

129,990 € 481 €/m²

Pripravujeme do ponuky 4 - izbový byt Bratislava - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 160 m²

Pripravujeme do ponuky výnimočný 4-izbový byt s unikátnymi architektonickými prvkami v historic

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,440,000 € 9000 €/m²

Garáž Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Garáž | 0 m²

Garáž o výmere 18m2 v širšom centre Žiliny na vlastnom pozemku a so súpisným číslom sa nachádza

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žilina

20,000 €

Drevenica Dlhé Pole

Reality Dlhé Pole

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Drevenica v Dlhom Poli – časť Hlaváčová Na predaj útulná drevenica v krásnom a tichom prostred

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dlhé Pole

35,000 € 350 €/m²

Rodinný dom Zakopčie - priestranný s nádherným výhľadom

Reality Zákopčie

Rodinný dom | 386 m²

Ak túžite po pokojnom bývaní v krásnom prostredí, obklopení prírodou, no zároveň s výbornou dos

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zákopčie

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

1 - izbový byt Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

1 izbový byt | 48 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1 – izbový byt nachádzajúci sa na 5/5 poschodí bytového domu s v

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

135,000 € 2813 €/m²

Rodinný dom na veľkom pozemku 4 182 m² | Bežovce

Reality Bežovce

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:476 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Bežovce, situovaný na veľkorysom poze

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bežovce

49,900 € 49900 €/m²

2-izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome | Humenné – sídlisko I

Reality Humenné

2 izbový byt | 51 m²

ID:457 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave s balkónom, nachádzajú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

89,900 € 1763 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v centre mesta – ul. kpt. Nálepku

Reality Michalovce

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 55.64 m²

ID:460 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom nachádzajúci sa na 3. poschodí v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

109,900 € 1975 €/m²

na predaj: 3-izbový byt Tyršova ulica, Sobrance

Reality Sobrance

3 izbový byt | Tyršova | 78 m²

ID:360 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s podlahovou plochou 78 m², nac

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sobrance

122,900 € 1576 €/m²

Na predaj útulný 2-izbový byt v tehlovej bytovke vo Veľkých Kapušanoch

Reality Veľké Kapušany

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 52 m²

ID:323 GE-MAX Reality vám exkluzívne ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v tehlovej bytovke vo

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľké Kapušany

51,500 € 990 €/m²

Na predaj: 3-izbový dom - Zemplínske Hradište

Reality Zemplínske Hradište

Rodinný dom | Orgovánová | 120 m²

ID: 276 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový dom v pôvodnom stave so slnečným pozemkom 2 51

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zemplínske Hradište

101,900 € 849 €/m²

Záhradná chatka s pozemkom v Michalovciach – Vrbiny

Reality Michalovce

Záhradná chatka | 1 m²

ID: 30 Na predaj: Záhradná chatka s pozemkom v Michalovciach – Vrbiny Hľadáte miesto, kde si m

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Michalovce

28,900 € 28900 €/m²

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt – Východ Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | 86 m²

ID:144 Hľadáte priestranný byt v skvelej lokalite, kde máte všetko na dosah? Predstavujeme vám

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

124,900 € 1452 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Malý Kamenec

Reality Malý Kamenec

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:503 GE-MAX Reality ponúka na predaj udržiavaný rodinný dom v obci Malý Kamenec, ktorý je vho

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malý Kamenec

55,000 € 55000 €/m²

Starší rodinný dom s veľkým 4 000 m² pozemkom v obci Lúčky – investičná príležitosť len 7 km od Michaloviec

Reality Lúčky

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

ID: 447 GE-MAX Reality ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Lúčky, ktorý sa nachádza hneď

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lúčky

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom, pivnicou a predzáhradkou | Somotor

Reality Somotor

3 izbový byt | Hlavná | 72 m²

ID:470 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v obci Somotor, ktorý predstavu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Somotor

87,900 € 1221 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie