Farmárska usadlosť | 45 m²
Hľadáte miesto na únik do prírody? Táto zachovalá chatka s vinohradom sa nachádza na viničnom v
27,990 € 622 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Hľadáte kľudné miesto na okraji dediny na svoj vysnívaný dom / chalupu ? Tento 1000 m2 pozemok
29,990 € 375 €/m²
Farmárska usadlosť | 39 m²
Hľadáte rozľahlý pozemok na hospodárenie blízko Štúrova? Ste záhradkár, vinár alebo máte podnik
58,000 € 1487 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Ponúkame na predaj útulný domček – chalúpku, situovanú v krásnom prírodnom prostredí, kde si do
36,500 € 332 €/m²
Farmárska usadlosť | 61 m²
Zhruba v strede pozemku sa nachádza rodinný dom. Pred domom je otvorená terasa. Do obytnej čast
750,000 € 12295 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Drevenička v malebnej obci Majdan osloví najmä milovníkov historického bývania. Je v pôvodnom s
37,000 € 571 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj pôvodný banícky dom v obci Banská Hodruša, situovaný na výnimočne rozľahlom a slnečno
89,000 € 742 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hronský Beňadik v okrese Žarnovica, ktorý sa nachádza v a
110,000 € 688 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Na predaj je jedinečný banícky dom v Hodruši-Hámroch, situovaný priamo v historickom centre Ban
110,000 € 733 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 59 m²
Ponúkame na predaj romantickú kamennú chalupu v pokojnej obci Dolná Ves, len pár minút jazdy od
35,000 € 593 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Ponúkam na predaj starý sedliacky dom z nabíjaniny s tehlovou prístavbou, určený na kompletnú r
29,990 € 428 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Na predaj je tento pôvodný tehlový dom v samotnom centre Spišskej Starej Vsi. Je situovaný na r
186,900 € 1699 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame na predaj široký pozemok nepravidelného tvaru, na ktorom stále stojí jeden z dvoch pôv
209,000 € 2491 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 21 m²
Radi trávite čas v prírode, pestujete vlastné ovocie, zeleninu alebo ste vášnivý rybár? Potom j
38,000 € 1810 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Hľadáš miesto, kam sa môžeš vracať, keď prídeš domov na Slovensko, alebo investíciu s potenciál
189,000 € 2488 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1 m²
So súhlasom majiteľa, vo výhradnom zastúpení, predáme priestrannú, 5-izbovú chatu, ktorá sa nac
42,000 € 42000 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj 3 - izbový byt nachádzajúci sa na 5/6 poschodí zatepleného byto
119,600 € 1733 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 6 - izbový rodinný dom vo výbornej lokalite Bôrik. Dispoz
420,000 € 2625 €/m²
Polyfunkčný objekt | 400 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v mestskej časti Budatín s pozemkom 1195 m2. Celý pozemok
370,000 € 925 €/m²
Polyfunkčný objekt | 710 m²
Tehlový staromestský bytový dom s vysokými stropmi sa nachádza v historickom centre Žiliny. V o
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 51 m²
Ponúkame útulnú rekreačnú chatu v krásnom a pokojnom prostredí nad obcou Varín, v lokalite Pod
75,000 € 1471 €/m²
Prevádzkový areál | 17,678 m²
Priemyselný areál v Strečne s administratívnou budovou sa nachádza na pozemku o výmere 17 678 m
1,500,000 € 85 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou 100m2 na prízemí a 80m2 na poschodí sa nachádza na poze
210,000 € 1667 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Ponúkame na predaj drevenicu v pôvodnom stave v Terchovej osada Šípková. Drevenica je osadená
99,900 € 2398 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.