Hotel, penzión, ubytovňa | Maďarsko
Vstúpte do sveta, kde sa história stretáva s moderným luxusom v Château Csebi-Pogány. Tento nov
Info v RK
Skladový objekt | Na Pažiti | 5,860 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť v oblasti priemyseln
6,075,000 € 1037 €/m²
Výrobný objekt | Na Pažiti | 384 m²
1,033,761 € 2692 €/m²
Rodinný dom | 184.74 m²
Ponúkame Vám na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Malá Mača pri Sládkovičove Celková rozloha
365,000 € 1976 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 95 m²
Lenyo Vám ponúka na predaj rodinný dom v lukratívnej časti mesta Galanta - ulica Bratislavská.
159,000 € 1674 €/m²
Garáž | Partizánska | 19 m²
Lenyo Vám ponúka na predaj Garáž v Šali na ulici Partizánska. Je tu všetko čo by taká garáž ma
32,500 € 1711 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s výnimočným potenciálom, situovaný na strategickom
149,000 € 876 €/m²
Družstvo, chovateľský objekt | Hlavná | 2,327 m²
Prevádzkovo - výrobný objekt s primerane veľkým pozemkom Ponúkame na predaj Prevádzkovo - výro
649,000 € 279 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 50 m²
Apartmán v srdci Donovál – miesto, kde má oddych svoj štýl. Predstavte si rána s vôňou hôr, ká
199,000 € 3980 €/m²
Rodinný dom | Mlynský rad | 180 m²
Na predaj ponúkame rodinný dom / pozrite si videoprezentáciu / v obci Branč, ktorá sa nachád
146,900 € 816 €/m²
Výrobný objekt | Jarmočné | 2,327 m²
649,000 € 279 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 78.66 m²
3-izbový byt v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier – v Tatranskej Lomnici, vhodný na bývanie,
398,000 € 5060 €/m²
3 izbový byt | Pri Štadióne | 75.5 m²
Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave v Sväto
225,000 € 2980 €/m²
Rodinný dom | Štermenská | 200 m²
Dom - je v pôvodnom stave - jeho zastavaná plocha je 200m2 - nachádza sa na tichej a pokojnej
99,900 € 550 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Fajgalská cesta | 30 m²
Toto je to miesto, kde vypneš hlavu, zapáliš oheň v kachliach a ráno ťa zobudí len spev vtákov
78,900 € 2630 €/m²
2 izbový byt | Plavisko | 66.15 m²
OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúkajú na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej loka
Info v RK
Rekreačný pozemok | Tajch | 488 m²
Directreal PNB - V blízkosti jazera Tajch (cca 150m) ponúkame na predaj šikovný pozemok na sta
65,000 € 133 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 480 m²
Ponúkame na predaj chatu s pozemkom v pokojnej záhradkárskej osade v obci Svinica. Na pozemku
46,999 € 98 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
PREDAJ RODINNÉHO DOMU V POKOJNEJ DEDINKE Luboreč,okres Lučenec – IDEÁLNA VOĽBA PRE RELAX A ODPO
64,900 € 433 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
PROXAM -reality ponukame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave , nachádza v pokojnej obci Adam
234,000 € 1376 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj priestr
180,000 € 3214 €/m²
Iný objekt na bývanie | 363 m²
Ján Homa z realitnej kancelárie Eli real Vám ponúka na predaj veľký, priestranný pozemok so sta
23,000 € 88 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Lucia Balteszová v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj záhradnú c
55,000 € 1100 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
VIDEO: tento link skopírujte do prehliadača: youtu.be/tS-FAmDA9kM?si=xo5IKplyodM43iAt Ponúkame
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.