Luxusný 4-izbový byt na prestížnej adrese pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 193 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt situovaný v tichej

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 6218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj , Slnečné pozemky v obci Záhorce, okres Veľký Krtíš

Reality Záhorce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,338 m²

Realitná kancelária HD Reality v zastúpení Kristíny Kikinderovej ponúka na predaj krásny slnečn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Záhorce

101,500 € 19 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom a krásnym okolím – Prosné

Reality Udiča

Rodinný dom | 160 m²

Veľký rodinný dom, pokojná lokalita, príroda na dosah a dostatok priestoru pre viacčlennú rodin

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Udiča

160,000 € 1000 €/m²

Byt s balkónom a pivnicou – možnosť vytvoriť štvrtú izbu

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajčianska | 73 m²

Pôvodný stav bytu ponúka novému vlastníkovi voľnu ruku pri prispôsobení si nehnuteľnosti presne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,950 € 2739 €/m²

člen NARKS

Logisticko-priemyselná hala s pozemkom

Reality Košice-Nad jazerom

Skladový objekt | Textilná | 5,000 m²

Obchodná príležitosť pre vaše podnikanie. Objekt môžete využívať na vlastné účely, ale je možné

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Košice-Nad jazerom

Info v RK

člen NARKS

Pozemok a rekreačný areál s potenciálom rozšírenia a výstavby

Reality Brestov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 2,000 m²

Ponúkame jedinečný penzión a bývalé školiace stredisko ukryté v srdci lesa, v nádhernom prírodn

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Brestov

Info v RK

člen NARKS

Byt s balkónom a pivnicou – možnosť vytvoriť štvrtú izbu

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Rajčianska | 73 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,950 € 2739 €/m²

člen NARKS

Polyfunkčný objekt s možnosťou bytovej prestavby

Reality Humenné

Administratívny objekt | Chemlonská | 6,080 m²

Ponúkame na predaj priestrannú a dobre situovanú administratívnu budovu s 10 nadzemnými podlaži

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Humenné

Info v RK

člen NARKS

Rodinný dom Jaskový rad 45

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskový rad | 270 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva rodinný dom na ulici Jaskový rad. Na pozemku o výmere 379m2 j

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

488,000 € 1807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hala s pozemkom č.3 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť v oblasti priemyseln

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

764,454 € 707 €/m²

Hala s pozemkom č.4 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

757,406 € 701 €/m²

Hala s pozemkom č.5 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

581,197 € 538 €/m²

Komerčný priestor (558,96 m²) s vysokým potenciálom zhodnotenia, Bratislava – Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Pribišova | 559 m²

Predstavujeme vám výnimočnú "value-add" investičnú príležitosť v segmente komerčných nehnuteľno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

399,990 € 716 €/m²

Líščie údolie I rodinný dom s pozemkom 3600m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Líščie údolie | 326 m²

Hľadáte výnimočné miesto na vytvorenie rodinného sídla alebo sídla Vašej firmy? Objavte túto je

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

990,000 € 3037 €/m²

Pozemok č.2 s halou na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

762,692 € 706 €/m²

Exkluzívny priemyselno-výrobný areál v centre strategického rozvoja – Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Výrobný objekt | Na Pažiti | 5,860 m²

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

6,075,000 € 1037 €/m²

Hala s pozemkom č.3 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

764,454 € 707 €/m²

VINOHRADY I RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskový rad | 270 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva developerský projekt s 9 bytmi, Jaskový rad 45 I Domy na býva

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

998,000 € 3696 €/m²

Kaštiel Dunakiliti I symfónia pokoja a originality

Reality Maďarsko

Historický objekt | Maďarsko

Vstúpte do sveta, kde sa história stretáva s moderným luxusom v Château Csebi-Pogány. Tento nov

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj

Info v RK

Hala s pozemkom č.1 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

889,663 € 823 €/m²

Hala s pozemkom č.5 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

581,197 € 538 €/m²

Hala s pozemkom č.8 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Na Pažiti | 384 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

1,033,761 € 2692 €/m²

Hala s pozemkom č.1 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

889,563 € 823 €/m²

Hala s pozemkom č.4 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

757,406 € 701 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie