Chata Bojná

Reality Bojná

Chalupa, rekreačný domček | vinohrady | 20 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Bojná, vinohrady. Plocha: pozemku 1579m2. Okná: drevené (

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bojná

Cena dohodou

Rodinný dom Veľké Bedzany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Bedzany | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom kúsok od mesta Topoľčany v obci Veľké Bedzany. Jedná sa o za

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Rodinný dom Kuzmice / na rekonštrukciu

Reality Kuzmice

Rodinný dom | hlavna | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Kuzmice, hlavna. Plocha: úžitková 100m2, pozemku 630m2. Podl

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kuzmice

59,000 € 590 €/m²

Zahradná chatka Topoľčany

Reality Topoľčany

Záhrada | mravenisko | 717 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - záhrada Topoľčany, mravenisko. Plocha: pozemku 717 m2. Rovinat

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

60,000 € 84 €/m²

Znížená cena! Rekreačná chalupa v horskom prostredí – Veľké Rovné pri Bytči

Reality Veľké Rovné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj útulnú dvojpodlažnú rekreačnú chalupu situovaný v nádhernom a pokojnom h

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Rovné

75,000 € 500 €/m²

člen NARKS

Dom s krásnym, veľkým pozemkom 1216m2

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Poľovnícka | 163 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza na Poľovníckej ul. v Iv

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

289,000 € 1773 €/m²

NOBELOVA, 2-i byt, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Nobelovej ulici, ktorý v sebe u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

NOBELOVA, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie na 3-izbový podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Rodinný dom / 30-árový pozemok s potenciálom 3 stavebných parciel

Reality Klátova Nová Ves

Vidiecky dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s výnimočným potenciálom v obci Klátova Nová Ves - Sádok (okres

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Klátova Nová Ves

69,900 € 699 €/m²

Predaj: Priestranný 4 izbový rodinný dom s pozemkom 1152m2 v Lehote pod Vtáčnikom

Reality Lehota pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Banícka | 120 m²

FINALREALITY ponúka na predaj rodinný dom, situovaný v obci Lehota pod Vtáčnikom, len 10 minút

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Lehota pod Vtáčnikom

123,900 € 1033 €/m²

FINALREALITY - Predaj 6 izbový rodinný dom, Nitrianske Rudno, Prievidza

Reality Nitrianske Rudno

Rodinný dom | Janka Kráľa | 150 m²

Finalreality Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom v Nitrianskom Rudne, okres Prievidza. Do

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Nitrianske Rudno

126,500 € 843 €/m²

FINALREALITY: Predaj rodinný dom (chalupa) v Klížské Hradište

Reality Veľký Klíž

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

FINALREALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 500m2.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Veľký Klíž

36,900 € 461 €/m²

UNIKÁTNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Areál – 1965 m² čistého potenciálu

Reality Pravenec

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,104 m²

Ponúkame na predaj ucelený podnikateľský areál (polyfunkcia) v obci Pravenec (okres Prievidza),

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Pravenec

412,000 € 373 €/m²

Predaj: Objekt s veľkým pozemkom a obrovským potenciálom na hlavnom ťahu (Pravenec)

Reality Pravenec

Rodinný dom | Nezadaná | 550 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má „dušu, skvelú adresu a nekonečné možnosti využitia? Ponúkame na

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Pravenec

230,000 € 418 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj chalúpka s pozemkom v rekreačnej oblasti Stará Myjava.

Reality Stará Myjava

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 50 m²

Ponúkame na predaj chalúpku s pozemkom o výmere 417 m² v obľúbenej rekreačnej oblasti Stará My

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Myjava

25,000 € 500 €/m²

EXKLUZÍVNE atraktívny, veľkorysý rod.dom Nitra - Veľké Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Krížna | 300 m²

Realitná kancelária Realita Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení veľkorysý, krásny, dos

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Nitra

358,000 € 1193 €/m²

člen NARKS

Dom s obrovským potenciálom v TOP štvrti Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Čabajská | 70 m²

Realitná kancelária Realita ponúka na predaj starší, tehlový rodinný dom v tichej a žiadanej lo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

člen NARKS

ZAUJÍMAVÁ PONUKA - rod.dom Nitra-Čermáň na 7,35á pozemku

Reality Nitra

Rodinný dom | Čabajská | 70 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

Bývanie s dušou a najlepšou adresou: Rodinný dom pod Borinou na 10,7á pozemku

Reality Nitra

Rodinný dom | Inovecká | 220 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj prírody s pulzom mesta? Exkluzívne vám ponúkame výnimočný ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

350,000 € 1591 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, rodinný dom pod Borinou na veľkorysom pozemku

Reality Nitra

Rodinný dom | Inovecká | 220 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Nitra

350,000 € 1591 €/m²

člen NARKS

VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT S PEKNÝM VÝHĽADOM, 78m2, LÓGIA

Reality Nitra

3 izbový byt | 78 m²

RK-REALITA ponúka na predaj 3-izbový byt v Nitre, Zvolenská ul., OV, 78 m2, 7.p./7.p., rekonšt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2115 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkým potenciálom Nitra-Čermáň na 7,3á pozemku

Reality Nitra

Rodinný dom | Čabajská | 70 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

člen NARKS

Vytvorte si domov bez kompromisov: Dom s veľkým potenciálom Nitra-Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Čabajská | 70 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s garážou a sadom na polosamete myjavských kopaníc

Reality Myjava

Rodinný dom | Košariská | 72 m²

Túžite po chalupe alebo dome v prírode s málo susedmi? Máme pre vás na predaj rodinný dom na po

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Myjava

89,900 € 1318 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie