Pozemok Nitrianska Streda 2

Reality Nitrianska Streda

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 587 m²

Ponúkam na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitrianska Streda, tichá. Plocha: pozemku 587m2. R

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Streda

47,000 € 80 €/m²

13,5a pozemok, Čeladice

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²

Predám krásny slnečný pozemok o výmere 1350 m² v tichej časti obce Čeľadice. Pozemok je na zači

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

70,000 € 52 €/m²

Rodinný dom Podhradie

Reality Podhradie

Rodinný dom | tichá | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Podhradie, tichá. Plocha: úžitková 110m2, pozemku 854m2. Pod

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhradie

116,000 € 1055 €/m²

Predaj administratívnej budovy 878 m2 v Senici

Reality Senica

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 878 m²

Ponúkame Vám na predaj ( prenájom) dvojpodlažnú administratívnu budovu, ktorá sa nachádza vo vs

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Senica

Cena dohodou

Pekný stavebný pozemok Klížske Hradište

Reality Veľký Klíž

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 2,334 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok určený pre rodinný dom v lokalite Veľký Klíž katastrálne

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Klíž

33 €/m2 33 €/m2

3 Stavebné pozemky Topoľčany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 709 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok jeden dom priamo v meste Topoľčany na ulici Komens

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

160 €/m2 160 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Kuzmice

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | tichá | 1,566 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice okres Topoľčany . Jedná sa o pozemok vho

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Veľké Bedzany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bedzany | 583 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 583 m². Pozemok sa nachádza v intravilá

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

51,000 € 87 €/m²

Na predaj pzemok Skačany

Reality Skačany

Orná pôda | 2,418 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vedený ako orná pôda v extraviláne obce Skačany, okres Partizáns

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Skačany

45 €/m2 45 €/m2

Na predaj orná pôda 9506 m2 Kolačno

Reality Kolačno

Orná pôda | 9,506 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - ornú pôda v obci Kolačno okres Partizánske. Plocha: pozemku 95

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kolačno

6.32 €/m2 6 €/m2

Novostavba Rodinný dom Závada

Reality Závada

Rodinný dom | tichá | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v obci Závada v tichej lokalite obce . Dom

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Závada

255,000 € 1962 €/m²

Pozemok v priemyselnej zóne 1772m2, Predmier

Reality Predmier

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,772 m²

Exkluzívna ponuka – priemyselný pozemok v Predmieri Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1 772 m

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Predmier

Cena dohodou

Rodinný dom 3 izbový Nitra pod Borinou- Rezervované

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Nitre pod Borinou. Jedná sa o rodinný dom v pôvodnom stave

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

254,000 € 1693 €/m²

Predaj rodinného domu- Vinodol

Reality Vinodol

Rodinný dom | 1,200 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v tichej lokalite obce Vinodol na Agátovej ul

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vinodol

95,000 € 79 €/m²

Jedinečný stavebný pozemok v ILAVE

Reality Ilava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 905 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok o rozlohe 905m2 v tichej lokalite, ktorý je zárov

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

171,950 € 190 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 1052 m² – Horná Ves, časť Pacov

Reality Horná Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,052 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok o výmere 1052 m², nachádzajúci sa v tichej a vyhľadáv

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

39,000 € 37 €/m²

Na predaj rodinný dom v Kolačne pozemok 1395 m2

Reality Kolačno

Rodinný dom | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom v okrese Partizánske v obci a katastrálnom území

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kolačno

44,900 € 321 €/m²

Predaj záhrady spolu s rekreačnou chatkou

Reality Štitáre

Chalupa, rekreačný domček | 1154/18 | 362 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu spolu s rekreačnou chatkou Dolné Štitáre, 1154/18. Plocha: pozem

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štitáre

73,000 € 202 €/m²

Stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore. Pozemok má rozlohu 600m2 a je mierne

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,500 € 249 €/m²

Na predaj pozemok Malé Kršteňany nad nemocnicou

Reality Malé Kršteňany

Orná pôda | 5,959 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území Malé Kršteňany nachádzajúci sa nad nemocnic

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malé Kršteňany

29 €/m2 29 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný pozemok 1125 m2 v Nových Sadoch-so stavebným povolením

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | 1,125 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný stavebný pozemok v tichej časti obce Nové Sady. Cena 109 000

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

109,000 € 97 €/m²

Rodinný dom Hrušovany / Pôvodný stav

Reality Hrušovany

Rodinný dom | Tichá | 130 m²

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Hrušovany v smere na Nitru v tichej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

106,000 € 815 €/m²

Murovaná záhradná chatka Topoľčany

Reality Topoľčany

Chalupa, rekreačný domček | Tovarnícka | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Topoľčany, Tovarnícka. Plocha: úžitková 19m2, pozemku 395

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Topoľčany

49,000 € 2579 €/m²

RD Okoličná n./Ostrove (okres KN) - 68.500 Euro!!!

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | 148 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v obci Okoličná na Ostrove, okres Komárno. Dom je sí

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

68,500 € 463 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie