RE0005209-20-002872 (4:23527)

Rezervované - Romantická horská chata pod lesom

Cena na vyžiadanie

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Chata, chalupa

Typ:
Predaj


Ulica:
Hertník

Mesto:
Hertník

Štát:
Slovenská republika
Aktualizovaný: 28. 09. 2020 1. publikácia: 28. 09. 2020
CENTURY 21 Realitné Centrum a Ivan Kočiš Vám ponúkajú na predaj malebnú chatu na úpätí pohoria Čergov, v chatovej oblasti obce Hertník neďaleko Bardejova. Ideálne miesto na oddych v lone krásnej prírody v chate určenej na celoročné využívanie. Budova aj s pozemkom sú v osobnom vlastníctve, z dvoch strán susediac s okolitými chatkami, z prednej strany je prístup od cesty aj s možným parkovaním, zo zadnej časti pozemku je vstup priamo do lesa. Chata je dvojpodlažná, na spodnom podlaží je kuchyňa, jedálenská časť, obývacia miestnosť a kúpeľňa s WC, na vrchnom podlaží je priestranná spálňa so 4 posteľami s možnosťou 2 prístelok. Chata stojí na murovaných základoch, je drevená, zateplená s vnútorným obkladom z červenej borovice, strešná krytina je plechová, samozrejmosťou sú eurookná a bezpečnostné dvere. Ku chate bola pribudovaná miestnosť na náradie, v ktorej sa nachádza plynový kotol na ohrev vody. K dispozícii je pitná voda – obecný vodovod, úžitková voda, elektrina, plyn s možnosťou kúrenia prostredníctvom radiátorov, krb s teplovzdušnou vložkou, na odpad slúži žumpa. Chata sa predáva aj so zariadením a nábytkom. Na pozemku sa nachádzajú 2 ohniská (murované a prírodné), drevárnička a latrína v lesnej časti.

Hertník sa nachádza pri Čergovskom pohorí, ktorého súčasťou sú mnohé prírodné rezervácie, s chránenými prírodnými výtvormi a náučnými chodníkmi. Lokalita poskytuje množstvo voľnočasových aktivít, turistiku, bicyklovanie, hubárčenie, rybolov v lete, bežky, korčuľovanie a lyžovanie (Regetovka 20km, Krynica v Poľsku 50km) v zime. V blízkosti sa nachádza umelo vytvorený rybník s kolibou a multifunkčné ihrisko.
Cesta z Košíc trvá približne hodinu, z Prešova 30 minút.
Chata nemá energetický certifikát.

Vypracovanie kúpnych zmlúv právnikom, advokátsku autorizáciu, elektronické podanie návrhu na vklad, hypotekárne sprostredkovanie a ešte viac Vám ponúkame zadarmo v kompletnom balíčku služieb. Kontakt: Ivan Kočiš 0911 910 508
Prečítať viac

Charakteristika

Stav nehnuteľnosti: kompletná rekonštrukcia
Prevažujúca konštrukcia objektu: drevostavba
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Kontakt na predajcu

Ivan Kočiš

Ivan Kočiš

+421 911 910 508 Zobraziť číslo

CENTURY 21 Slovakia

CENTURY 21 Slovakia

Ponuky spoločnosti: 379

Záhradnícka 74
821 08, Bratislava - Ružinov (SK)

Cena na vyžiadanie

Ivan Kočiš

Ivan Kočiš

CENTURY 21 Slovakia

+421 911 910 508 Zobraziť číslo

Ďalšie ponuky inzerenta