RE0001915-22-000023 (JuuHrr_Igqd) Aktualizovaný: 26. 06. 2022 1. publikácia: 20. 06. 2022

Priestranný 6i rodinný dom s interiérovým bazénom, klubom a wellnessom

Na Sitine
Bratislava-Karlova Ves • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena dohodou

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
323 m²

Plocha pozemku:
839 m²
Info
PASS REALITY Vám ponúka túto nadštandardnú rodinnú vilu v skvelej lokalite Starých Gruntov. Nehnuteľnosť, akých veľa nie je ponúka veľkorysý priestor, fantastickú vybavenosť a to všetko v tichom, pokojnom prostredí len na skok od centra Bratislavy.

Rodinný dom bol postavený v roku 1998, v roku 2008 a 2021 prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Stavba je obývaná, udržiavaná, opotrebovaná primerane svojmu veku.

Trojpodlažná vila s úžitkovou plochou až vyše 320 m2 sa nachádza na pozemku o výmere 839 m2 (zastavaná plocha 282 m2). Súčasťou domu je vykurovaná garáž pre 2 autá a krytý car port pre ďalšie dve vozidlá. Nad garážou je priestor vhodný ako ateliér / pracovňa, ku ktorému je možné vytvoriť samostatný vstup z exteriéru a má potenciál prestavby na samostatne užívateľnú bunku.

Dispozícia:

Na prízemí sa nachádza vstupná hala, veľkorysá obývačka s majestátnymi keramickými kachľami s krbovou vložkou a vstupom na veľkú terasu, samostatná kuchyňa s jedálňou, hosťovská izba / pracovňa, šatník, samostatné WC s umývadielkom a malá kúpeľňa so sprchovým kútom.

Na poschodí sú najmä obytné miestnosti - hlavná spálňa so šatníkom a balkónom, druhá spálňa s balkónom a útulná detská izba. Nachádza sa tu tiež samostatné WC a netypicky riešená kúpeľňa s dvojumývadlom, hydromasážnou vaňou a sprchovým kútom, ktorá je priechodná do ateliéru nad garážou.

Hlavnú časť suterénu tvorí relaxačná zóna, ktorej kraľuje vnútorný bazén s protiprúdom, ktorého celá stena je prostredníctvom veľkých okien vizuálne prepojená so záhradou. Pri bazéne je wellness s veľkou fínskou saunou, sprchou, chladiacim bazénikom a toaletou. Do bazénu sa vchádza cez priechodnú klubovňu s biliardovým stolom, krbom a posedením. Okrem toho sa v suteréne nachádza ešte kuchyňa, herňa, technická miestnosť, pivnica a vínna pivnica.

Celý dom je postavený s ohľadom na príjemné bývanie vo veľkorysých, presvetlených priestoroch. Dominujú kvalitné materiály a dôraz na detail. Svojou vybavenosťou a vonkajšími aj vnútornými priestormi bohato uspokojí potreby väčšej rodiny, alebo poslúži ako skvelá základňa spoločensky zameraným obyvateľom, ktorí v ňom majú priestor na vykúzlenie výnimočných spoločenských podujatí.

Medzi výhody domu patrí tiež infraštruktúra. Dom je napojený na kompletné inžinierske siete vrátane plynu, kanalizácie a optického internetu. Vykurovanie je zabezpečené vlastným plynovým kotlom značky Buderus. Ohrev vody je tiež napojený na solárne panely, ktoré prevádzku nehnuteľnosti výrazne zefektívňujú a celý dom tak má viac ako prijateľné prevádzkové náklady. V záhrade je vzrastlá, udržiavaná zeleň, ktorá pekne dotvára útulnú atmosféru domu.

Dom sa nachádza v slepej uličke, čo z neho robí mimoriadne pokojnú nehnuteľnosť aj na pomery vilovej štvrte v lokalite Starých Gruntov. Táto lokalita je v Bratislave čoraz viac oceňovaná a vyhľadávaná, nakoľko je tichá, slnečná, veľmi príjemná, s bezprostredným dotykom lesa a pritom benefituje zo skvelej občianskej vybavenosti Slávičieho údolia (najmä OC Cubicon) a vynikajúcej dostupnosti či už do centra mesta, alebo prostredníctvom rýchleho prístupu k obchvatu tiež na diaľnicu do Viedne, či Brna/Prahy, alebo Budapešti.

CENA

Ohľadom informácie o cene nehnuteľnosti kontaktujte prosím zodpovedného makléra.

Cena zahŕňa:
- kompletný právny servis zabezpečený zmluvným právnikom
- preverenie právneho stavu nehnuteľnosti na katastri
- notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
- správny poplatok za štandardný vklad vlastníckeho práva do katastra
- províziu pre realitnú kanceláriu

V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
- zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
- bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov

V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku kontaktujte Mgr. Vladimír Magula, 0948 227 885, vladimir.magula@pass.sk

PASS Reality – reality, ktoré Vám passujú!
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
323 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1998

Rok kolaudácie:
1998

Rok poslednej rekonštrukcie:
2008

Druh domu:
Rodinná vila

Typ konštrukcie:
Murovaná

Počet nadzemných podlaží:
2

Počet podzemných podlaži:
1

Počet izieb / miestností:
6

Prechodová izba:
Nie

Počet balkónov:
2

Terás:
1

Vykurovanie:
Ústredné, Lokálne, Krb, Klimatizacia

Plocha pozemku:
839 m²

Zastavaná plocha:
282 m²

Vybavenie:
Predzáhradka, Vonkajšie parkovacie miesto, Pivnica

Zariadenie:
Čiastočne zariadené

Telekomunikačné a dátové pripojenie:
Optická sieť
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Mgr. Vladimír Magula

PASS REALITY, s.r.o.

0948 227 885 zobraziť číslo

PASS REALITY, s.r.o.

Kutlíkova 17 • 85102, Bratislava-Petržalka
Celá ponuka spoločnosti

Cena dohodou

Kontakt na predajcu

Mgr. Vladimír Magula

PASS REALITY, s.r.o.

0948 227 885 zobraziť číslo