Predám zariadený rodinný dom na Čiernej Vode

199 950 € 1 818 €/m2

Vrátane zariadenia... RD je Ihneď obývateľný.
ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
110 m2
Ulica:
Jedľová

Mesto:
Chorvátsky Grob, Slovenská republika
Aktualizovaný: 28. 10. 2019 1. publikácia: 28. 10. 2019
Ponúkam na predaj novostavbu zariadeného rodinného domu, ktorý sa nachádza v časti Čierna Voda Iba 1 km od Bratislava / Vajnory, čo znamená bývanie na hranici hlavného mesta. RD je riešený ako priestranný 3 - izbový s možnosťou vytvorenia plnohodnotnej 4 - tej izby. Základy sú navrhnuté a zrealizované pre dvojpodlažný RD, teda v budúcnosti je možné RD nadstaviť 2. nadzemným podlažím.

- Rozl
Prečítať viac oha pozemku : 6 árov - /oplotený z troch strán/
- Zastavaná plocha RD : 121 m2 + 45 m2 terasa
- Úžitková plocha RD : 110 m2
- Plocha pred RD : 105 m2
- Zahradkárska časť pozemku : 58 m2
- Čistá plocha trávnatej časti : 260 m2 / s predprípravou na bazén/
- Murovaný záhradný domček: 15 m2
- Vsakovacia studňa : 4 m3 - /Voda k dispozícii celoročne - vybavená domácou vodárňou/
- Veľmi dobrá prístupnosť ráno do BA a aj večer späť z BA...
- Nová lokalita s cca 200 RD, veľké udržiavané detské ihrisko, Supermarket Coop Jednota, v lokalite začína nová výstavba polyfunkcie a zdravotného strediska, v tesnej blízkosti je šúrsky potok, cyklo trasy...

Interiér je veľkoryso riešený troj-loďovým systémom. Zo vstupnej haly sa vstupuje do všetkých ostatných miestností - obývacej izby spojenej s kuchyňou - do samostatnej toalety s umývadlom a bidetovou sprchou, kde je umiestnený elektrický kotol zabezpečujúci teplú vodu, do samostatnej kúpeľne a do dvoch rovnako veľkých izieb. Z kuchyne, kúpeľne a zo spálne sú vstupné dvere na terasu, ktorá je z časti zastrešená 10 m2. Dom je vykurovaný elektrinou cez podlahové rohože DEVI so samostatným termostatom v každej miestnosti. V zimnom období sú veľkým praktickým prvkom celoliatinové kachle s výhrevnosťou 300 m3 (dom má vnútorný objem 260 m3) a výrazne prispievajú k úspore nákladov na vykurovanie domu. Taktiež komín umiestnený v kúpeľni dodáva príjemné teplo počas zimného vykurovania kachlľami. Dom sa predáva kompletne zariadený. Z priloženej foto-dokumentácie je zrejmé, že niektoré prvky stavby ponechám na dokončenie budúcim užívateľom podľa ich vlastného vkusu - / finálny dizajn a farba už zateplenej fasády, dlažba na terase, rozšírenie prestrešenia, alebo vytvorenie zimnej záhrady na terase, možnosť dobudovania ďalšej izby v interiéri domu, dobudovanie bazéna alebo finálna parková úprava pred domom. V dome je predpríprava pre senzory, alarm, vonkajšie kamery a domový vrátnik a v každej miestnosti je TV a internet /. V PRÎPADE ZÁUJMU MA KONTAKTUJTE na E-MAIL. Ďakujem.
Prečítať menej

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 110 m²
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Forma vlastníctva: osobné
Kvalitatívny štandard: nadštandardné materiály/atyp
Rok kolaudácie: 2016 - 2018
Pozemok typ: rovinatý
Výmera pozemku celkom: 572 m²
Náklady za služby a energie: 120 €/mesiac
Zateplenie budovy: áno
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Radoslav Homola

+421 940 634 528 Zobraziť číslo

199 950 € 1 818 €/m2

Ing. Radoslav Homola

+421 940 634 528 Zobraziť číslo