RE0004144-20-000125 (5074) Aktualizovaný: 15. 01. 2021 1. publikácia: 15. 01. 2021

Práve skolaudované, vyberte si ako prvý možnosť bývania v novej lokalite RED OAK Village

Nezadaná
Lužianky • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

199 000 € 1 672 €/m2

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
119 m²

Výmera pozemku celkom:
704 m²
Info
Skolaudované domy v štvorizbovom prevedení ponúkajú komfort bývania v bungalove za skvelý pomer kvality, ceny a rozlohy.


Holodom s dokončením na kľúč je možný s rozpočtom do 25 000 EUR v stave zobrazenia na fotodokumentácii.


Stavba je inšpirovaná modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí budúcich majiteľov.


Novostavby rodinných domov v novovznikajúcej atraktívnej lokalite s modernou architektúrou v tesnom susedstve golfového rezortu RED OAK poskytuje všetky atribúty výnimočného a moderného bývania.


Stavba domov je v štádiu holodomu s možnosťou dokončenia na „kľúč“ v zmysle individuálnych preferencií klienta. Ponúkané domy sú skolaudované s prideleným súpisným číslom.


DISPOZÍCIA DOMU


Jednopodlažný rodinný dom v 4-izbovom prevedení s modernou a funkčnou dispozíciou je navrhnutý s racionálne oddelenou dennou a nočnou časťou s dôrazom premysleného rozmiestnenia pre dostatočné množstvo úložného priestoru a sociálneho zázemia pre všetkých členov rodiny. Umiestnenie okien a výborná dispozícia vytvárajú pocit vzdušnosti, priestrannosti a útulnosti.


Hlavný vstup do domu je orientovaný z čelnej uličnej strany cez vkusné vonkajšie dvere. Uvítacia chodba s dostatočným priestorom vytvára príjemnú vzdušnú zónu. Z chodby sa prechádza do technickej miestnosti a samostatnej toalety osadenej systémom GEBERIT.


Za srdce nehnuteľnosti považujeme obývaciu miestnosť funkčne a opticky prepojenú s praktickou kuchynskou a jedálenskou časťou. Dispozíciu domu okrem obývacej časti zahŕňajú tri spálne a kúpeľňu s prípravou na umiestnenie sprchového kúta, vane, dvojumývadla, toalety /osadenie geberitu/ a bidetu.


Z priestrannej a vzdušnej obývačky sa vystupuje na terasu orientovanú do záhrady. Kuchyňa disponuje praktickou oddelenou komorou. Denná časť spolu s priľahlou chodbou tvorí veľký priestor, ktorý má kontakt ako so záhradnou časťou tak s uličným priestorom. Detská izba spolu s kuchyňou sú orientovaná do ulice. Do záhrady je orientovaná spálňa rodičov, druhá detská izba a obývačka. .


TECHNICKÉ PARAMETRE DOMU


Základy domu sú tvorené zo železobetónovej dosky s hydroizoláciou a tepelnou izoláciou. Vnútorné priečky, nosná konštrukcia a obvodové steny pozostávajú z tehly. Väzníkový drevený krov je pokrytý strešnou krytinou BRAMAC. V dome sú plastové otváravo -sklopné okná s izolačným 3-sklom, z vonkajšej strany šedé a z vnútornej strany biele, predpríprava na exteriérové hliníkové žalúzie na el. pohon. V dome je tiež predpríprava na klimatizáciu. Dom je napojený na inžinierske siete ( mestská voda, kanalizácia, elektrika 220 aj 380 v).V dome je komín a predpríprava na krbové kachle či krb.


Parkovanie je pred objektom dimenzované pre štyri osobné autá priamo napojené na jestvujúcu cestu.


KONEČNÁ CENA HOLODOMU ZAHŔŃA


Zateplený dom s fasádou zo silikónovej omietky, podlahové kúrenie v celom dome, plynový kotol BAXI, predpríprava pripojenia na TV, internet, sadrové gletované omietky, biele maľovky, vnútorné potery, plastové vchodové protipožiarne dvere, elektrické zásuvky.

PRÍLEŽITOSŤ OKOLIA


Novostavba rodinných domov v novovznikajúcej atraktívnej lokalite s modernou architektúrou v susedstve golfového rezertu RED OAK v obci Lužianky poskytuje všetky atribúty výnimočného a moderného bývania. Obec sa rozpresztiera severozápadne od krajského mesta Nitra vzdialeného iba 11 minút autom do centra mesta.


Ponúkaná lokalita svojim umiestnením poskytuje rýchly prístup do Nitry s vynikajúcim napojením na mestskú infraštruktúru a s prepojením MHD do mesta. Centrum mesta Nitry je vzdialené od obce iba 11 minút autom. Dochádzaním za prácou uľahčuje komfortné napojenie na diaľnicu smer Nitra, Trnava, Bratislava.


V obci sa nachádzajú v rámci občianskej vybavenosti, obecný úrad, materská škola, základná škola, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny, COOP Jednota, kultúrny dom, kvetinárstvo, reštaurácia, podostinstvo, kostol, železničná a autobusová stanica, futbalové ihrisko, knižnica,


Tiež Vám rada pomôžem objasniť otázky a možnosti financovanie prostredníctvom HU.


Pozrieť ponuke na zub detailne a získať podrobné informácie je kľúčové pre utvorenie celistvého obrazu. Kontaktujte ma kedykoľvek a stretnúť sa môžeme už dnes.


V cene nehnuteľnosti:


sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,


prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,


sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.
Prečítať viac

Charakteristika

Plocha obytnej časti:
119 m²

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Forma vlastníctva:
osobné

Kvalitatívny štandard:
RD z klasických materiálov
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Kontakt na predajcu

Andrea Némethyová

Andrea Némethyová

+421 948 355 336
Zobraziť číslo

Territory Property, s. r. o.

Territory Property, s. r. o.

Ponuky spoločnosti: 77

Kapitulská 461/19 • 91701, Trnava (SK)
Territory Property, s. r. o.

199 000 € 1 672 €/m2

Andrea Némethyová

Andrea Némethyová

+421 948 355 336
Zobraziť číslo