RE0005967-21-000066 (10319) Aktualizovaný: 22. 10. 2021 1. publikácia: 22. 10. 2021

Novostavba tvaru L na veľkom pozemku s klimatizáciou a exteriérovými žalúziami. Dom A.

Lesná
Miloslavov • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

304 900 € 2 686 €/m2

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
113.5 m²

Výmera pozemku celkom:
657 m²
Info
Výmera: 113.5m2
Počet izieb: 4
Pozemok: 657m2
Z toho zastavaná: 145m2
Stav: novostavba
Materiál: YTONG (300mm) + zateplenie 150mm
Vykurovanie: elektrická podlahovka + klimatizácia + príprava na krb
Zariadenie: holodom (možnosť doplatenia štandardu)
Zabezpečenie: kamerový systém (už v holodome)
Iné: exteriérové žalúzie, fotovoltaika už v cene holodomu
Orientácia: JZ
Parkovanie: 3x vonkajšie státia

Poznámka makléra:
Alžbetin dvor (miestna časť obce Miloslavov), a konkrétne jeho novo rastúca rezidenčná štvrť Kačín ponúka dostupné bývanie len 21km od hlavného mesta. Obec Alžbetin dvor nie je tranzitnou obcou a preto ide o pokojné bývanie na okraji Slovenskej metropoly s kvalitným ovzduším a dobrým zázemím infraštruktúry. Aktuálne ku komfortu bývania prispelo aj novo otvorené obchodné centrum.

Navyše, domy sa nachádzajú na konci slepej ulice, čiže okrem maximálneho pokoja je cesta pred domom ďalším ihriskom pre Vaše deti.

Dlhodobo má táto obec navrch oproti ostatným satelitom kvalitným železničným spojením Regio Jet. Bicykel alebo auto zaparkujete na záchytnom parkovisku pri zastávke Miloslavov a do centra mesta sa dopravíte za 25 minút bez zbytočného času kolóne. Milovníkov aktívneho oddychu zaujme možnosť pripojenia sa na cyklotrasu v Dunajskej Lužnej, s následným pripojením na EuroVelo 6.

Od overeného stavebníka Vám ponúkame na predaj dva rodinné domy tvaru písmena L so zastavanou plochou 142m2 na pozemku o výmere 659m2 (respektíve Dom B má pozemok o výmere 657m2). Obvodové nosné múry sú postavené z YTONGU o hrúbke 30cm a doplnené o zateplenie polystyrénom o hrúbke 15cm. Fasáda je riešená silikátovou omietkou doplnenou o dizajnový obklad na viacerých miestach a objekt pôsobí veľmi esteticky a nadštandardne. Pozemky budú kompletne oplotené betónovým plotom pre maximálne súkromie a domy vybavené nadštandardnými prvkami už vo verzii holodom.

Prevedenie holodomu prekvapí a pretčí konkurenciu, pričom zahŕňa nasledovne:

- hliníkové elektrické žalúzie
- klimatizácia
- kamerový systém
- fotovoltaické panely na streche na ohrev úžitkovej vody 120l bojler
- elektrické podlahové kúrenie (odporové drôty značky DEVI) termostat na nastavenie teploty v každej izbe
- optika a ethernetové rozvody v každej izbe
- betónový plot okolo celého pozemku
- parkovanie pre 3 auta
- terénne úpravy
- komín ako predpríprava na krb
- dláždená terasa a prístupové chodníky, vrátane parkovacích miest

Dokončenie domu do štandardu je samozrejme možné v spolupráci so stavebníkom, pričom výhodou je zahrnutie štandardu do kúpnej ceny s prefinancovaním hypotékou. Odhadovaný príplatok pre dokončenie do štandardu 19.000€ (závisí od výberu materiálov). V cene je zahrnuté položenie plávajúcej podlahy, inštalácia interiérových dverí vrátane zárubní, položenie dlažby a obkladov v kúpeľni vrátane sanity, dlažba v technickej miestnosti a finalizácia elektroinštalácie osadením zásuviek a vypínačov.

Po dispozičnej stránke ide o netypickú ale vyhľadávanú architektúru. Pôdorys tvaru L ponúka množstvo výhod. Okrem toho že život sa sústredí do centra záhrady s prístupom z každej izby, pozemok získava takýmto umiestnením stavby skutočný rozmer a vy tak máte k dispozícii veľkú plochu pravidelného tvaru a nie len kúsok pozemku po obvode domu, ktoré štandardne umiestnia developeri bez kreativity doprostred pozemku. Ponúk s takto premyslenou architektúrou je málo a máme k dispozícii len dva domy tohto druhu, tak neváhajte, prejdite sa po dome v našej 3D obhliadke a dohodnite si s nami osobnú obhliadku.

Rozmerné zádverie ponúka prístup do technickej miestnosti a premyslený priestor na vstavaný šatník. Priestor sa následne delí po ľavici umiestnenej dennej časti (kuchyňa s obývacou časťou) s prístupom na terasu a výmerou takmer 40m2. Nočná časť je oddelená šikovne oddelená už od zádveria a ponúka celkom 3 spálne, z toho dve detské (výmera 11.5m2) a jednu manželskú s vlastnou kúpeľnou, pričom izby sú rozmiestnené pozdĺž línie terasy respektíve chodby zakončenej druhou z dvoch kúpeľní. Najlepšie si priestor predstavíte z pôdorysu v galérii. Izbám dominujú veľkoformátové priechodné okná a izby tak budú mať dostatok svetla a výhľad do zelenej záhrady. Toto Vám nikde inde neponúknu.

Na priestrannom pozemku prispôsobenému osadeniu rodinného domu a dispozičnému tvaru L je možné osadiť aj záhradný domček, kde uskladníte bicykle či záhradné náčinie. Okrem iného sa z terasy orientovanej na juho západ prirodzene pozemok otvára a ponúka sa ako výhľad zo spomínaných spálni a dennej časti. Okrem knižnice, pošty, všeobecných lekárov pre deti aj dospelých tu postavili aj nové obchodné centrum. Kreatívne sa človek môže vyžiť v komunitnom centre alebo v remeselnom dvore. Na svoje si prídu aj nadšenci jazdy na koni.

Lokalita:
Ak patríte k náročnejším klientom, ktorí hľadajú kvalitnú stavbu s ideálnou výmerou pozemku v perspektívnej lokalite, táto ponuka na Vašom zozname kandidátov nesmie chýbať. Kačín ako sa prezíva táto nová rezidenčná štvrť sa nachádza na okraji obce Alžbetin dvor so slabou premávkou miestnych obyvateľov. V pešej dostupnosti máte na dosah športový areál s reštauráciou na rodinné obedy. Štrkopieskové jazerá v okolí sú vhodné na športové vyžitie, rybolov, člnkovanie, ale aj na dokonalý oddych s rodinou počas slnečných letných dní. Autobusová prímestská doprava je dostupná a vhodná aj pred stredoškolákov. Deti s povinnou školskou dochádzkou môžu navštevovať základnú alebo materskú školu priamo v obci, ktorá sa dynamicky rozrastá a väčším dopytom po umiestnení detí skvalitňuje.

Tento jeden z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich satelitov je vynikajúcou investíciou aj z hľadiska zhodnotenia investície. Počtom obyvateľov a infraštruktúrou (spomínané obchodné centrum) dobieha okolitých lídrov ako Ivanka pri Dunaji či Šamorín. Ak sa poponáhľate, tieto stavby v dostupnej vzdialenosti do centra obce ešte stihnete nadobudnúť za rozumné ceny.
Prečítať viac
Charakteristika

Plocha obytnej časti:
113.5 m²

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet podzemných podlaží:
0

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Forma vlastníctva:
osobné

Prevažujúca konštrukcia objektu:
kvadrová

Kvalitatívny štandard:
RD z klasických materiálov

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie

Krb:
nie

Sauna:
nie

Garáž:
nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Miroslav Kocúr

Miroslav Kocúr

+421 948 423 501
Zobraziť číslo

osobnimakleri.sk

osobnimakleri.sk

Ponuky spoločnosti: 31

Jarošova 0 • 81106, Bratislava - Nové Mesto (SK)
osobnimakleri.sk

304 900 € 2 686 €/m2

Miroslav Kocúr

Miroslav Kocúr

+421 948 423 501
Zobraziť číslo