F058-12-PAMO (Ju8Fr6FIsV8) Aktualizovaný: 24. 05. 2026 1. publikácia: 24. 05. 2026

NOVINKA NA PREDAJ ! Rodinný dom v Dojči

Dojč • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

139,000 € 163 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
855 m²

Plocha pozemku:
855 m²
Info
F058-12-PAMO

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Dojč situovaný v bočnej uličke v zástavbe rodinných domov. Nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých , ktorí hľadajú dom s charakterom, súkromím a možnosťou dokončiť si bývanie podľa vlastného štýlu. Dom z 60 tých rokov prechádza od roku 2024 čiastočnou rekonštrukciou a množstvo náročných prác je už hotových. Novému majiteľovi tak zostáva priestor na finálne dotvorenie vysnívaného domova.

Pozemok a orientácia:

celková výmera pozemku: 855 m2

záhrada 628 m2

Zastavaná plocha a nádvorie: 227 m2

Pozemok ponúka útulný dvor s príjemnou atmosférou a v zadnej časti sa nachádza sad s ovocnými stromami.

Záhrada je orientovamá na východ a juh a predná časť na západ.

Dispozícia domu:

dve chodby

kuchyňa

technická miestnosť

3 izby

pivnica pod kuchyňou

tri hospodárske budovy pripojené k domu

Rekonštrukcia a technický stav:

- nové zateplené stropy

- nová elektroinštalácia v celom dome / nová skrinka aj rozvody

- nový plynový kotol, rozvody plynu zasekané v stene, nové radiátory

- na vodu a kanalizáciu pripravené trúbky zakopané v zemi 1,2 m do hĺbky so samospádom od brány po dom, šachta na vodomery vyhĺbená pred domom, treba dokončiť napojenie do šachty od brány na obecnú vodu, tiež aj kanalizáciu.

-obecná voda a knalaizácia pred domom

- nad kuchyňou je zhodená strecha

- okná plastové

- plynový kotol protherm panter

Dom je pripravený pre nového majiteľa, ktorý ocení už vykonané práce a chce si dokončiť bývanie podľa seba. Vďaka hospodárskym budovám a záhrade je nehnuteľnosť vhodná aj na chalupárčenie, menšie hospodárenie alebo na vytvorenie krásneho vidieckeho bývania.

Obec Dojč ponúka pokojné bývanie s dobrou dostupnosťou do okolitých miest a príjemnú atmosféru vidieka.

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

Na foto použitá aj vizuálizácia.

Právny a hypotekárny servis je v cene.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
855 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
1

Počet izieb / miestností:
3

Plocha pozemku:
855 m²

Zastavaná plocha:
227 m²

Telekomunikácie:
Internet
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Patrícia Mosná

Trnava

Finanzpartner reality

Piešťanská 3 • 917 01, Trnava
Celá ponuka spoločnosti

139,000 € 163 €/m²

Kontakt na predajcu

Patrícia Mosná

Trnava