RE0006438-19-000064 (DR-119)

REZERVOVANÉ - Na predaj rodinný dom vo Vysokej pri Morave

119 900 € 749 €/m2

Vrátane provízie
ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
160 m2
Ulica:

Mesto:
Vysoká pri Morave, Slovenská republika
Aktualizovaný: 27. 01. 2020 1. publikácia: 08. 11. 2019
Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s pekným slnečným pozemkom, v blízkosti centra obce Vysoká pri Morave, 25km od Bratislavy. Rodinný dom je situovaný v centrálnej zastavanej pôvodnej časti obce, na pozemku s výmerou 722 m2. Jeho výhodná poloha zabezpečuje majiteľom domu päť až desaťminútovú dostupnosť do obchodov, k lekárovi, na poštu, do lekárne, do kultúrneho domu, do ško Prečítať viac ly a škôlky.

Jedná sa o murovaný rodinný dom so 6 obytnými samostatnými izbami, kuchyňou s komorou, kúpeľňou, samostatnou toaletou, chodbou, garážou, pivnicou. Pôvodná stavba domu je z roku 1961, v roku 1998 prebehla čiastočná rekonštrukcia domu, boli zrealizované nové rozvody vody, kanalizácie, osadené nové plastové okná s izolačným dvojsklom a s vnútornými žalúziami a vchodové dvere. V izbách boli položené nové plávajúce podlahy. Vykurovanie rodinného domu je lokálne s ohrievačmi na zemný plyn (gamatky). Na ohrev teplej vody slúži plynový bojler. V kuchyni bola osadená nová kuchynská linka so spotrebičmi. Taktiež v roku 1998 bola zrekonštruovaná nová kúpeľňa a bola položená nová strešná krytina a fasáda bola natretá novým náterom. V roku 2000 bola k rodinnému domu zrealizovaná prístavba. Existuje možnosť vytvorenia samostatného vchodu a predelenia domu na dve samostatné bytové jednotky.

Pozemok má pravidelný obdĺžnikový tvar, je rovinatý a slnečný. V záhrade je umiestnený altánok na grilovanie, opekanie a vonkajšie posedenie. Pozemok je celý oplotený murovaným plotom.

Výmera pozemku, na ktorom je dom postavený je 722 m2, zastavaná plocha domu predstavuje 181 m2 a podlahová približne 160 m2.

Inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, žumpa – 2x, vlastná studňa

K dispozícii máme aktuálny znalecký posudok zo septembra 2019.

Dom je ihneď k dispozícii.

Cena samostatne stojaceho rodinného domu s pekným pozemkom vo Vysokej pri Morave je 119.900,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím mailom: renataduffekova@gmail.com alebo telefonicky: 0914 777 812.

V prípade našej spolupráce:
- neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti,
- hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru,
- zabezpečíme znalca v prípade potreby geodeta,
- preveríme právny stav nehnuteľnosti a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti, aby bola pripravená k predaju,
- zabezpečíme bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného odberateľa
na nového odberateľa,
- v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme,
- zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta
- vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti
Prečítať menej

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 160 m²
Stav nehnuteľnosti: pôvodný stav
Forma vlastníctva: osobné
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom: 722 m²
Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
Internet: áno
Zobraziť viac

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Renáta Duffeková

Ing. Renáta Duffeková

+421 914 777 812 Zobraziť číslo

Eclipsereal, s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 33

Kováčska 47
90051, Zohor (SK)

119 900 € 749 €/m2

Ing. Renáta Duffeková

Ing. Renáta Duffeková

Eclipsereal, s.r.o.

+421 914 777 812 Zobraziť číslo