(JuFxEjZSHEh) Aktualizovaný: 19. 04. 2024 1. publikácia: 19. 04. 2024

Na predaj pekný, priestranný 3. izbový rodinný dom Koválov ( okr. Senica).

Koválov
Koválov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

220 000 € 1222 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
180 m²

Plocha pozemku:
850 m²
Info
Ponúkame na predaj 3. izbový rodinný dom s pekným pozemkom v obci Koválov ( okr. Senica).
Rodinný dom je postavený na peknom rovinatom pozemku o rozlohe 850 m2. Postavený je z kvádrov a kolaudovaný bol r. 1999. Je to teda v podstate ešte novší dom. Potrebuje ešte pár drobných úprav, ale už aj v tomto stave ponúka komfort rodinke, ktorá má rada pokoj a kľud obce, mimo veľkého ruchu mesta.
Dispozícia domu: vstupná priestranná chodba do tvaru L, 3 izby ( z toho veľká obývačka je otvorená , kde je v závetrí kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, spálňa ( v spálni je vytvorená časť na šatník), detská izba), malá technická miestnosť, pekná veľká kúpeľňa so sprchovým kútom, komora s výlezom do podkrovia. Z podkrovia sa dá urobiť ďalší obytný priestor, sú tam vyvedené všetky energie, vyvýšený obvodový veniec ( dajú sa tam kľudne urobiť aj 3 miestnosti , prípadne veľký ateliér, všeličo, na čo Vám fantázia vytvorí obraz). Z obývačky sa vychádza na terasu, kde je miesto na gril a posedenie s rodinou a priateľmi.
Súčasťou domu je hospodárska budova alebo záhradný domček, garáž (projekt na garáž v prípade záujmu máme, treba ešte dokončiť). Záhrada je pripravená na položenia trávnika, bazén, okrasných rastlín alebo pre gazdinku úžitkovú záhradu.
Elektrika: 220/380V, kúrenie je riešené plynovým kotlom, ktorý zároveň ohrieva aj teplú vodu, voda je obecná a odpad zvedený do žumpy. Na podlahách sú položené plávajúce podlahy, v kúpeľni je dlažba. Okná sú drevené, tie by sa zišlo vymeniť za plastové. Vchodové dvere sú plastové. Po celom dome je potiahnutá príprava na ozvučenie do izieb. Pred 7 rokmi bolo urobená kompletne nová vodoinštalácia, ako aj nové kúrenie.
V záhrade je vyvedená elektrika , predpríprava na elektrickú bránu, vyvedené sú aj nové zvody na dažďovú vodu.
Obec Koválov je od okresného mesta Senica vzdialená 10 km. Nachádza sa tu veľmi dobrá občianska vybavenosť. Okolie obce je pekné a zaujímavé, turistické trasy, chodníky, pekné mestá v rámci výletov.

Pre ďalšie otázky a možnosti dohodnutia si obhliadky ma prosím kontaktujte na tel.č.: 0915 743 418. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny, finančný a realitný servis. O všetko sa postaráme, Vy si doneste iba dobrú náladu, úsmev a radosť z nového domčeka.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
180 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Druh domu:
Klasický dom

Prechodová izba:
Nie

Terás:
1

Plocha pozemku:
850 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ivana Gállová

EVIreality s.r.o.

09157434...0915743418 zobraziť číslo

EVIreality s.r.o.

Kunov 63 • 90501, Senica
Celá ponuka spoločnosti

220 000 € 1222 €/m²

Kontakt na predajcu

Ivana Gállová

EVIreality s.r.o.

09157434...0915743418 zobraziť číslo