RE0005737-21-000580 (6018529) Aktualizovaný: 17. 09. 2021 1. publikácia: 17. 09. 2021

Na predaj moderný rodinný dom na 8 arovom pozemku

Nezadaná
Nitra • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

191 500 € 1 787 €/m2

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
107.18 m²

Výmera pozemku celkom:
800 m²
Info
Realitná kancelária Broker Consulting Vam ponúka na predaj 4 izbové novostavby rodinných domov v obci BELADICE len 15 minút od Nitry.
-Bungalov plocha: 130 m2 + 38,70m2 terasa
-Veľkosť pozemku 800 m2
-Použítý materiál na výstavbu Ytong
-Sedlová strecha
-Dispozícia: vstupná hala, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, špajza, technická miestnosť, chodba, kúpeľňa, WC, 3 obytné izby.
-Kúrenie: podlahové
-Domy sa predávajú v štádiu holodobom. Možnosť dokončenia na kľúč.

Začiatok realizácie rodinných domov v rámci prvej fázy je apríl rok 2021 a plánované ukončenie do štádia „holodom“ august -september 2021.

Všetky rodinné domy sú postavené , ako bezbariérové bungalové domy. Základová armovanádoska je postavená na základových pásoch hĺbky 90cm.Obvodový nosný plášť je vymurovaný z pôrobetonových tvárnic YTONG hr.25 cm , ktorý je zateplený kontaktným zatepľovacím systémom Baumit hr.16 cm s povrchovou silikátovou omietkou. Výplne otvorov (okná a dvere) budú dodané , ako sedemkomorový plastový rovný certifikovaný systém s izolačným trojsklomz vonkajšej strany vo farebnom odtieni antracit z vnútornej interiérovej strany biele vrátane parapetov a nadokennými kastlíkmi pre osadenie exteriérových roliet respektíve žalúzií s elektrickou predprípravou.

Interiérové priečky sú z materialu YTONG hr.15 cm , ktoré sú povrchovo omietnuté s vystuženou interiérovou stierkou a sú vymaľované . Stropy sú zateplené minerálnou vlnou hr.25 cm s vytvorenými stropmi zo sadrokartónu s vymaľovaním. Podlahy sú ukončené finálnym poterom . Interierová chodba do jednotlivých izieb je presvetlená svetlometom z prirodzeného osvetlenia. Každá izba má predpripravené miesto pre osadenie šatníkových zostáv. V interiéri sa nachádzajú dve detské izby a jedna spálňa ,ktoré majú sociálne zázemie vybudované v ich blízkosti. V kúpeľni je urobená predpríprava pre vaňu ,sprchový kút ,záchod ,bidet , dvojumývadlo a taktiež je uvažovaná predpríprava pre práčku a sušičku. V ďalšej časti interiéru je veľká hala s kuchyňou , špajzou. Pri vstupnej chodbe je ďalší záchod s umývadlom. Vstupná predsieň je oddelená od interiérovej časti posuvnými dverami .Hala s kuchyňou má predprípravu na klimatizáciu a komín pre krb respektíve krbové kachle. Vo všetkých izbách je rozvod interiérového optického káblu. Tak isto je predpríprava na káblový rozvod televízneho signálu. V dome je vykonaná predpríprava pre kompletný zabezpečovací systém.

Kúrenie je podlahové dvojzónové ,ktoré vykuruje kondenzačný plynový kotol so zásobníkovým ohrievačom vody.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Broker Consulting, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Možnosť financovania hypotekárneho úveru.
Michal Dočkal realitný špecialista 0949400405
Prečítať viac
Charakteristika

Plocha obytnej časti:
107.18 m²

Počet podzemných podlaží:
0

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Forma vlastníctva:
osobné

Prevažujúca konštrukcia objektu:
tehlová

Kvalitatívny štandard:
RD z klasických materiálov

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie

Krb:
nie

Sauna:
nie

Garáž:
nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Kontakt na predajcu

Zákaznícka linka

člen NARKS

+421 901 714 194
Zobraziť číslo

REALITY SPOLU

REALITY SPOLU

člen NARKS

Ponuky spoločnosti: 300

Pribinova 25 • 81109, Bratislava - Staré Mesto (SK)
REALITY SPOLU

191 500 € 1 787 €/m2

Zákaznícka linka

člen NARKS

+421 901 714 194
Zobraziť číslo